مهاجرت کاری

مهاجرت کاری، راه های مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق کار به دانمارک، مهاجرت به عمان از طریق کار، مهاجرت به کانادا از طریق کار، مهاجرت به نروژ از طریق کار، بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری پرستاران، مهاجرت کاری به کانادا از طریق اسکیل ورکر، بهترین کشور برای کار و زندگی و همچنین از طریق کار با کاریابی رایگان موسسه  ملک پور در این مقاله به صورت کاملاً علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. راههای مهاجرت کاری چیست؟ بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟ مهاجرت به آلمان از طریق کار، مهاجرت به هلند از طریق کار، مهاجرت به کویت از طریق کار چگونه است؟ بهترین کشور برای کار و زندگی چه کشورهایی هستند؟ و به سوالاتی از این نوع در این مقاله به صورت علمی پاسخ خواهیم داد. پس از مطالعه مقاله در صورت هرگونه ابهام یا پرسش می توانید سوالات خود را با مشاورین موسسه ملک پور مطرح نموده و به صورت رایگان از مشاوره استفاده نمایید. همچنین در این قسمت می توانید ویدئوهای خود را آپلود نمایید.

مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت کاری به آلمان مهاجرت کاری به استرالیا مهاجرت کاری پرستاران به آلمان مهاجرت کاری پزشکان به کانادا مهاجرت کاری پرستاران به اتریش مهاجرت کاری تضمینی

ویدئوی موسسه MIE در مورد نکات مهم کاریابی در خارج از کشور

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری کانادا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری به اتریش

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری به استرالیا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری به انگلستان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری به آمریکا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری به آلمان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • 13 دقیقه
 • 20 K
 • ارسال

مهاجرت کاری فرانسه

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری نیوزلند

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • 19 دقیقه
 • 3 K
 • ارسال

مهاجرت کاری سوئد

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری سوئیس

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت کاری به مجارستان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

در این قسمت به پاسخ سوال، بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟ می‌پردازیم. کشورهایی چون استرالیا، کانادا، هلند، نروژ، آمریکا، انگلستان، ترکیه و سوئیس از جمله کشورهایی هستند که به مقصد بسیاری از متقاضیان جهت مهاجرت از طریق کار و کار در خارج از کشور قرار گرفته اند. کشورهای نام برده شده در بسیاری از موارد در زمینه مهاجرت کاری و کار در خارج از کشور مورد رضایت و استقبال متقاضیان قرار گرفته اند. در برخی از این کشورها امکان مهاجرت بدون پول نیز برای افراد فراهم است. همچنین این کشورها خواهان نیروی کار متخصص و با سابقه در بسیاری از حرفه ها می باشند. مهاجرت به کانادا از طریق کار زیاد است. زیرا این کشور دارای اقتصاد بسیار قوی است.

راههای مهاجرت کاری

جهت مهاجرت از طریق کار به کشورهای مختلف و اخذ اقامت دائم کاری، همچنین کسب ویزای جستجوی کار و مهاجرت کاری از طریق استخدام در خارج از کشور و در نهایت کار در خارج از کشور، به روش های مختلف می توان اقدام نمود. برای انتخاب بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت کاری روش هایی وجود دارد. از جمله این روش ها، مهاجرت از طریق کار به کمک جاب سیکر یا ویزای جستجوی کار، کار در خارج از کشور از طریق جاب آفر یا دریافت پیشنهاد کاری و مهاجرت کاری از طریق اسکیلد ورکر است. که در ادامه توضیح مختصری در مورد روش ‌های نامبرده برای اطلاع شما عزیزان بیان می نماییم.

جاب سیکر، یا ویزای جستجوی کار

در انتخاب بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری و در کل، مهاجرت از طریق ویزای جاب سیکر، یا ویزای جستجوی کار، فرد باید با ویزای ۶ ماهه، در کشور مورد نظر به دنبال کار و شغل مناسب بگردد. باید گفت هزینه ‌های سفر به کشور مورد نظر با خود شخص است. اگر متقاضی کار مناسب پیدا نماید و کارفرمای خارجی با او قرارداد ببندد، ویزای او تبدیل به ویزای کاری می شود و شخص می‌ تواند کار در خارج از کشور را داشته باشد. متقاضیان در این روش باید توجه داشته باشند که تمامی هزینه ها را باید خودشان پرداخت کنند.

از طریق جاب آفر یا پیشنهاد کاری

روش دیگر مهاجرت از طریق کار از طریق جاب آفر یا پیشنهاد کاری است. که در این مورد متقاضی باید از سمت کارفرما در کشور مورد نظر پیشنهاد شغلی دریافت نماید و کارفرما نیز باید به دولت ثابت کند که نیروی کار در کشور خودش موجود نیست. در نتیجه می تواند شغل مورد نظر را آگهی کرده و متقاضیان به کمک این موضوع و جواب از سمت کارفرما، مهاجرت کاری به خارج از کشور داشته باشند و مهاجرت کاری از طریق استخدام در خارج از کشور را انجام دهند. برای دریافت جاب آفر یا پیشنهاد کاری کارفرما شغل مورد نظر را در سایت های معتبر جستجوی کار مربوط به آن کشور منتشر می‌ کند، در صورتی که کسی برای این موقعیت کاری از همان کشور وجود نداشته باشد، کارفرما می تواند طبق قوانین از نیروهای خارجی یا مهاجران برای این کار استفاده کند. از جمله مزایای روش پیشنهاد کاری و جاب آفر در مهاجرت از طریق کار می ‌توان، روند سریع اخذ ویزا و همچنین اطمینان از تایید شدن ویزا را نام برد. زیرا شما پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای دولت را دارید.

اسکیل ورکر

روش دیگر از طریق کار، اسکیل ورکر است. این روش بر نوعی سیستم امتیاز بندی بنا گردیده است که امتیازبندی در این روش بر اساس معیارهای متقاضیان انجام می‌ شود. روش اسکیل ورکر، برای مهاجرت به کانادا از طریق اسکیلد ورکر انجام می شود. گزینه هایی چون سن، مدرک و … از موارد امتیازآور و اصلی این روش هستند.

مهاجرت کاری به کانادا

اشخاصی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار را دارند، می توانند با دریافت ویزای کاری موقت و دائم برای اخذ اقامت این کشور اقدام نمایند. البته روش هایی چون اسکیل ورکر کانادا نیز وجود دارد که از همان ابتدا باعث اخذ اقامت دائم کانادا و کار در خارج از کشور می شود. توضیح این طرح در قسمت های بعدی مقاله به صورت کامل برای اطلاع شما عزیزان آورده شده است. در این روش رزومه شما باید قوی باشد و دارای شغلی که مورد قبول کشور کاناداست باشید. تا شانس شما برای دریافت جاب آفر کانادا بیشتر شود. مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق کار شامل این موارد است: پاسپورت دارای اعتبار، عکس‌ پرسنلی، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، در صورت داشتن گواهینامه و مدارک آموزشی حرفه ای ارائه این موارد نیز مثمر ثمر می باشد. همچنین ارائه تمکن مالی برای زمان اقامت در کانادا و موارد دیگر که شما می توانید جهت اطلاع از موارد فوق با وکیل مهاجرت کاری به کانادا مشورت نمایید.

مهاجرت کاری به کانادا از طریق اسکیلد ورکر

در روش مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر سیستم امتیاز بندی وجود دارد. که بر اساس این سیستم متقاضیان در صورت کسب امتیاز مناسب می توانند نسبت به اخذ اقامت دائم کاری اقدام نمایند. روش اسکیلد ورکر کانادا بدین صورت است که از بین متقاضیان بر اساس مهارت ها و تخصص ‌های آنها، شخصی که امتیاز بیشتری را کسب نماید دعوتنامه کاری دریافت می کند. در کل مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر بر اساس فاکتورهایی چون؛ سن، مدرک ‌زبان، سابقه کاری و حرفه‌ای اشخاص و میزان تحصیلات طبقه‌ بندی می ‌شود و هر یک از این گزینه ها امتیازهای ویژه و خاص خود را دارد. برای مهاجرت به کانادا از طریق اسکیلد ورکر دو مرحله را باید طی کرد. مرحله اول ورود به استخر است که برای این کار باید امتیاز لازم را داشته باشید و مرحله بعد خروج از استخر است. که در این مرحله باید امتیازاتی که کم دارید را به دست آورید. منظور از ورود به استخر همان سیستم اکسپرس انتری است. که برای گزینش شدن و انتخاب افراد در نظر گرفته شده است و مرحله دوم نیز وقتی شخصی در این سیستم قرار می ‌گیرد از بین هزاران نفر که در این استخر وجود دارند، باید فاکتورها و امتیاز هایی را به دست آورد تا واجد شرایط مهاجرت کاری به کانادا از طریق اسکیل ورکر شود. گزینه های چون داشتن تجربه کاری بدین معناست که در طبقه ‌بندی ‌های مهم کاری؛ کار کرده اید. برای مثال سطوح شغلی مختلفی وجود دارد. مانند مشاغل مدیریتی چون، مدیر رستوران، مدیر معدن و غیره یا مشاغل حرفه‌ ای مانند پزشکان ،دندانپزشکان که در سطح مهارتA قرار می گیرند. مشاغلی چون سرآشپز، لوله کش که در سطح B قرار دارند .قصاب، راننده کامیون در سطح C و نیروهای خدماتی در سطح D قرار می ‌گیرند. گزینه دیگر مهارت زبان است که باید متقاضیان دارای مهارت نوشتن، مهارت خواندن، مهارت شنیدن و مهارت صحبت کردن جهت مهاجرت کاری از طریق اسکیلد ورکر کانادا باشند. همچنین تحصیلات و سن فاکتورهای مهمی هستند که شرایط خاص و ویژه خود را دارند. شما متقاضیان عزیز می توانید برای اطلاع از امتیازات دقیق این موارد به مقاله ‌ای با عنوان مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر از همین سایت مراجعه نموده و اطلاعات لازم را بدست آورید. زمانی که شما می خواهید از استخر خارج شوید، نیز باید امتیازتان را به حداکثر برسانید تا بتوانید امتیاز لازم جهت اخذ اقامت کاری را به دست آورید. برخی از این امتیازات عبارتند از: تجربه کاری و مهارت بیشتر، قابلیت انتقال مهارت مانند آموزش آن حرفه و شغل، مدارک و گواهینامه های کانادایی مربوطه، تقویت زبان، تقویت زبان شریک زندگی یا همسرتان. که همه این موارد بر روی خروج شما از استخر بسیار تاثیرگذار است.

مهاجرت کاری به استرالیا

به دلیل پایین بودن نرخ بیکاری در کشور استرالیا و بالا بودن سطح درآمد، مهاجرت به استرالیا از طریق کار متقاضیان زیادی دارد. ویزا های مختلفی در این زمینه در کشور استرالیا وجود دارد، از جمله ویزاهای ۱۸۹ و ۱۹۰ و ۱۸۶ که به کمک آنها می توان اقامت دائم استرالیا را اخذ نمود. البته در بسیاری از موارد جهت اخذ اقامت دائم کاری از طریق مهاجرت به استرالیا از طریق کار، داشتن مدرک زبان یکی از الزامات می باشد. مشاغلی چون، مهندس کامپیوتر و نرم افزار؛ مهندس مکانیک؛ حسابدار و غیره از بازار خوبی در کشور استرالیا برخوردار هستند. برای مهاجرت کاری به استرالیا مدارکی چون داشتن پاسپورت معتبر، عکس، نامه پیشنهاد شغلی، مدرک زبان و غیره لازم می باشد.

مهاجرت کاری به آمریکا

آمریکا کشور بزرگی است که دارای فعالیت های اقتصادی رو به رشدی است. رشد اقتصادی در این کشور روز به روز در حال افزایش است. این کشور با دارا بودن واحد پولی چون، دلار؛ که تعیین کننده ارزش سایر واحدهای پولی در دنیا ست، از جهت کاری و مهاجرت کاری در اولویت قرار گرفته است. انواع مختلفی از ویزا برای مهاجرت به کشور آمریکا از طریق کار وجود دارد. مانند:

ویزای H1 آمریکا

این ویزا، ویزایی 1 ساله است که به موجب پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای آمریکایی صادر می‌شود و در صورتی که کارفرمایی شرکت بخواهد می‌تواند برای اخذ گرین کارت برای نیروی خود و خانواده اقدام نماید.

ویزای H1-B آمریکا

این ویزا مانند ویزای H1  است با این تفاوت که مدت زمان آن سه سال است و اگر در آن در این مدت شرکت درخواست اقامت برای متقاضی را نداده باشد، متقاضی پس از به پایان رسیدن این سه سال باید خاک آمریکا را ترک کند. این ویزا قابلیت تمدید دارد.

ویزای J1 آمریکا

ویزایی است که در موارد خاص صادر می‌شود و برای اشخاصی است که قصد تدریس و تحقیق در مورد فرهنگ آمریکا و انتقال فرهنگ خود به این کشور را دارند. که با این ویزا خانواده و فرزندان بالای یک سال می توانند به آمریکا سفر کنند.

ویزای EB3 آمریکا

این ویزا برای افرادی است که در کار خود متخصص نیستند اما کشور آمریکا به دنبال این نوع شغل ها می گردد تا آنها را استخدام نماید.

ویزای P آمریکا و زیر مجموعه آن

این نوع ویزا مربوط به ورزشکاران و هنرمندان است که به همراه خانواده می‌توانند برای انجام کار به آمریکا سفر کنند.

مهاجرت کاری به اتریش

اتریش از کشورهای اروپای مرکزی است که 8 میلیون نفر جمعیت دارد. زبان مردم این کشور آلمانی است. اما اکثر مردم به زبان انگلیسی نیز تسلط دارند. برای مهاجرت به اتریش از طریق کار متقاضیان می توانند با دریافت دعوتنامه از سمت یک شرکت اتریشی و اخذ ویزا، به انجام کار در خارج از کشور مشغول شوند. در روش دوم مهاجرت به کشور اتریش از طریق کار، متقاضی می تواند ۶ ماه به کشور اتریش سفر کند، به دنبال کار بگردد در صورت پیدا کردن کار مناسب، مهاجرت کاری از طریق استخدام در خارج از کشور را داشته باشد و در کشور اتریش مشغول به کار شود.

مهاجرت کاری به انگلستان

اشخاصی که قصد مهاجرت کاری به انگلستان را دارند، می توانند از روش های مختلفی برای این کار اقدام نمایند. که یکی از این روش ها به کمک ویزای tire2 است. در پاسخ به سوال بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری؟ باید گفت، انگلستان یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری ایرانیان است. برای دریافت ویزای tire2 شخص متقاضی باید از سمت کارفرمای معتبر انگلیسی، جاب آفر داشته باشد. اما این نکته را باید در نظر داشت، که اخذ جاب آفر در کشور انگلستان کمی دشوار و رقابتی می باشد و همچنین شامل سیستم امتیاز بندی در شرکت مورد نظر است. در بحث بهترین کشورها برای مهاجرت کاری می توان گفت، کشور انگلستان برای شهروندان ایرانی برای اخذ ویزای کار ممنوعیتی در نظر نمی گیرد. با وجود این که اخذ این ویزا بسیار دشوار است؛ اما انگلستان یکی از محبوب ترین کشور های مهاجرتی برای کار به شمار می رود. همچنین نوعی ویزای استارت آپ برای متقاضیان مهاجرت کاری به انگلستان وجود دارد که جهت تاسیس کسب و کار نو و خلاقانه در این کشور صادر می ‌شود. اعتبار این ویزا ۲ سال می باشد و سرمایه اولیه زیادی لازم ندارد.

مهاجرت کاری به ترکیه

مهاجرت کاری به ترکیه برای ایرانیان در سال های اخیر با استقبال زیادی رو به رو شده است و متقاضیان بسیار زیادی دارد. زیرا ایرانیان علاقه‌ مند به مهاجرت از طریق کار در کشور ترکیه، می ‌توانند با اخذ ویزای کاری این کشور؛ مهاجرت کاری از طریق استخدام در خارج از کشور را تجربه نمایند. ویزای کاری کوتاه مدت ترکیه به مدت یک سال به متقاضی اجازه کار می دهد و سپس برای دوره های ۲ و 3 ساله قابل تمدید است و متقاضی پس از گذشت ۸ سال کار و زندگی در ترکیه می تواند، درخواست ویزای کاری دائم دهد.

مهاجرت کاری به سوئیس

سوئیس یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین کشورهایی است که اغلب مهاجران برای کار و زندگی انتخاب می کنند. مهاجرت کاری به سوئیس به کمک اخذ مجوز کاری امکان پذیر است. برای اخذ ویزا و مجوز کار، نیروی کار متخصص باید از سمت کارفرمای سوئیسی پیشنهاد کار داشته باشد. البته این امر در صورتی امکان پذیر است که برای آن سمت شغلی، در کشور سوئیس نیروی مناسبی یافت نشود. شما با مهاجرت به سوئیس از طریق کار می توانید خانواده خود را نیز همراه ببرید. که شامل همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال می باشند.

مهاجرت کاری به کویت

کشور کویت دارای گزینه های اقتصادی و شغلی بسیار خوب و مناسبی است. مالیات بر درآمد در کشور کویت تقریبا صفر است و تمام حقوق ماهیانه کارگران در کویت بدون کم کردن مالیات به حساب آنها واریز می شود. برای مهاجرت کاری به کویت متقاضی ابتدا باید ویزای کار اخذ نماید که دریافت ویزای کار در کویت پس از اجازه کار در این کشور صادر می شود. برخی از کشورها همچون کانادا و آمریکا که عضو اتحادیه اروپا هستند، جهت اخذ ویزای کاری در کویت در اولویت قرار دارند. اما متقاضیان کشورهای دیگر جهت مهاجرت به کویت از طریق کار و اجازه کار در این کشور و در نهایت اقامت دائم کاری، باید برای اخذ ویزای کار از سمت کارفرمای کویتی پیشنهاد دریافت نمایند.

مهاجرت کاری به هلند

هلند یکی از ارزان ترین کشورهای غرب اروپا به شمار می آید. برخی ویزا های مختلف مانند ویزای کاری MVV، نوعی ویزای کوتاه مدت است که جهت مهاجرت کاری به هلند استفاده می ‌شود. با این ویزا فرد می تواند اعضای خانواده خود را نیز به هلند ببرد. یکی از رایج ترین مهاجرت کاری به هلند، دریافت ویزای جستجوی کار است. که شخص می تواند ۶ ماه به هلند سفر کند، کار مناسب را پیدا کند؛ اگر موفق به پیدا کردن کار شد، در نتیجه ویزای کاری خود را تغییر دهد و اگر موفق نشد باید به کشور خود بازگردد و در نهایت مانند بسیاری از کشورها پس از گذشت پنج سال کار در هلند شخص می تواند اقامت این کشور را به دست آورد.

جهت مهاجرت کاری به فنلاند اگر شما یک مدرک تحصیلی از کشور فنلاند داشته باشید، می توانید کار مناسب با رشته تحصیلی خود را پیدا کنید. همچنین اجازه اقامت و کار در کشور فنلاند را بدست آورید و اقامت دائم کاری در این کشور را کسب نمایید. متقاضیان در صورتی که حداقل شش ماه حقوق از کارفرمای فنلاندی دریافت کرده باشند و دارای اقامت کاری باشند، می توانند خانواده که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می شود را با خود به این کشور ببرند. در صورتی که شخص بخواهد تا سه ماه در کشور فنلاند کار کند نیازی به اجازه اقامت برای کار در کشور فنلاند ندارد. اما اگر این مدت زمان بیش از سه ماه به طول بیانجامد، باید به کمک اداره کنسولگری فنلاند و ثبت نام در این اداره جهت اخذ اجازه اقامت برای کار و مهاجرت کاری در فنلاند اقدام کند.

مهاجرت کاری به عمان

متقاضیان مهاجرت کاری به عمان باید دارای پیشنهاد شغلی یا جاب آفر از سمت کارفرمای عمانی باشند و به کمک آن و با درخواست ویزای کاری به سفارت عمان، بتوانند در این کشور کار کنند. همانند دیگر کشورها نیز در عمان ابتدا اولویت با افراد این کشور است. البته متقاضیان مهاجرت به کشور عمان از طریق کار و اخذ اقامت دائم کاری، باید این نکته را در نظر داشته باشند که زندگی در عمان با توجه به کشورهایی چون آمریکا و کشورهای اروپایی در سطح کیفی پایینی قرار دارد. متقاضیان می ‌توانند از عمان به عنوان سکوی پرتاب برای مهاجرت به کشورهای اروپایی استفاده کنند.

مهاجرت کاری به دانمارک

در گذشته اشخاص جهت مهاجرت به دانمارک از طریق کار می توانستند به کمک اخذ ویزای گرین کارت دانمارک که مبتنی بر سیستم امتیازبندی بود موفق به مهاجرت به دانمارک از طریق کار شوند. اما امروزه به کمک ویزای جستجوی کار نمی توان به دانمارک مهاجرت کرد و مهاجرت کاری به دانمارک را داشت و مانند بسیاری از کشورها باید به کمک جاب آفر یا همان پیشنهاد کاری از سوی کارفرما یا سازمان و کمپانی معتبر دانمارکی و سپس پرداخت مالیات، موفق به مهاجرت کاری به کشور دانمارک شد. به همین دلیل شرایط مهاجرت به کشور دانمارک از طریق کار و اخذ اقامت دائم کاری برای نیروی کار متخصص، در کشور دانمارک دشوار شده است.

مهاجرت کاری به سوئد

مهاجرت کاری به سوئد در کل از شرایط بسیار خوبی برخوردار است. زیرا مردم در سوئد می توانند به راحتی و با آسودگی خاطر زندگی کنند. البته باید گفت که هزینه زندگی در پایتخت این کشور کمی گرانتر از دیگر شهرهای آن است. برای مهاجرت به سوئد از طریق کار نیز متقاضیان همانند دیگر کشورها که توضیح داده ایم، باید پیشنهاد شغلی یا جاب آفر از سوی کارفرما سوئدی داشته باشند و سپس اقدام به مهاجرت به سوئد از طریق کار نمایند. نکته ای که باید در این زمینه متقاضیان به آن دقت داشته باشند این است که، کشور سوئد مانند کشوری چون آلمان و اتریش مهلت پیدا کردن کار به متقاضیان را نمی دهد.

مهاجرت کاری به نروژ

نروژ یکی از کشورهایی است که برای مهاجرت کاری به نروژ، امکان اخذ ویزای جستجوی کار را برای متقاضیان فراهم کرده است. شخصی که در کشور نروژ تحصیل کرده است می تواند به عنوان نیروی محقق که در موسسات علمی و دانشگاه ها حضور دارد، ویزای جستجوی کار را اخذ نماید. و پس از اتمام دوران اقامتش می تواند، درخواست تمدید اقامت دهد و و این اقامت یکساله را تمدید نماید. البته باید در نظر داشت که شغلی مرتبط با مدرک تحصیلی خود است را پیدا کند. روش دیگر مهاجرت کاری به نروژ، اسکیل ورکر می باشد. که در این روش شخص باید پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما یا موسسه و شرکت نروژی داشته باشد. در این صورت، اقامت سه ساله به شخص اعطا می ‌شود و سپس می‌ تواند برای اقامت دائم نروژ اقدام کند. که در هر دو روش نیز می تواند خانواده خود را از ابتدا به همراه داشته باشد.

مهاجرت کاری به آلمان

برای مهاجرت کاری به آلمان می توان به کمک دو نوع ویزای جستجوی کار و ویزای بلوکارت آلمان ، که در این روش باید جاب آفر از سوی کارفرمای آلمانی داشت؛ اقدام نمود. افراد به کمک ویزای جستجوی کار آلمان می توانند، شش ماه پس از ورود به کشور آلمان به دنبال کار مورد نظر خود گشته و درصورت استخدام، ویزای خود را تغییر دهند. برای پیدا کردن کار در آلمان می ‌توان به کمک موسسات کاریابی با کارفرمایان آلمانی ارتباط برقرار نمود و در نهایت کار مورد نظر را پیدا کرد.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری پرستاران

پرستاران به دلیل اهمیت شغلی که در جامعه دارند، بسیاری از کشورها خواهان مهاجرت این افراد به کشورشان می باشند. باید گفت شغل پرستاری با توجه به سخت بودن، مزایایی چون داشتن حقوق مناسب، آینده و چشم انداز بسیار روشن را نیز در پی دارد. کشورهای مختلفی چون نروژ ،ایرلند، ایتالیا، لوکزامبورگ و غیره خواهان مهاجرت کاری پرستاران می باشند. برای مثال مهاجرت پرستاران به استرالیا از طریق کار می تواند با ویزای موقت کاری یا اقامت دائم این کشور انجام شود. متقاضیان باید در ابتدا دوره تخصصی را طی کنند تا بتوانند مجوز کاری دریافت نمایند. همچنین مهاجرت پرستاران به ایتالیا نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است. اشخاص جهت شغل پرستاری در کشور ایتالیا، باید در آزمون زبان ایتالیایی شرکت کنند. همچنین آزمون تخصصی پرستاری را با نمره خوب پشت سر گذارند تا بتوانند موفق به کار در این کشور شوند. مهاجرت پرستاران به نروژ از طریق کار نیز بسیار زیاد است. متقاضیان مهاجرت پرستاری به نروژ در ابتدا باید از طریق برنامه‏SAK  ثبت نام خود را انجام داده، مدارکشان را تکمیل نمایند. همچنین پس از پرداخت هزینه در این برنامه می توانند برای ادامه مهاجرت از طریق کار اقدام نمایند. در نتیجه می توان گفت کشورهایی چون سوئیس، دانمارک، نروژ، ایرلند، ایتالیا، لوکزامبورگ، کانادا و استرالیا از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری پرستاران به شمار می ‌روند.

بهترین کشور برای کار و زندگی

برای بررسی بهترین کشور برای کار و زندگی و حتی تحصیل، ابتدا کشورهایی که مناسب برای مهاجرت کاری محسوب می شوند را توضیح خواهیم داد. کشورهایی چون بحرین، انگلستان و چین با درآمد سالیانه بسیار، از بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق کار به شمار می آیند. از اتریش می توان به بهترین کشور برای مهاجرت کاری اشاره نمود و مهاجرت از طریق کار همواره یکی از بهترین راه های ورود به این کشور است. کشورهایی چون سنگاپور، نروژ، امارات، سوئد، آلمان و سوئیس از جمله کشورهایی هستند که برای مهاجرت کاری به عنوان بهترین کشور در نظر گرفته می‌ شوند. و کشورهایی چون کره ‌جنوبی، استرالیا، آمریکا، کانادا، انگلستان، ایتالیا و فرانسه نیز از کشورهایی هستند که به دلیل کیفیت سطح آموزشی و تحصیلی جزو کشورهای مناسب برای مهاجرت تحصیلی می باشند. اما مهمترین ملاک این است که هدف شما از مهاجرت چیست؟ برای مثال مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی و…. است. اگر قصد ادامه تحصیل دارید باید کشوری را انتخاب کنید که از نظر تحصیلی مطابق با هدف شما باشد. همچنین کشورهای مناسب با کار با توجه به ویژگی ها و شرایط شان و فاکتورهایی چون نرخ بیکاری و درآمد سالیانه می ‌توانند مناسب مهاجرت از طریق کار و در نهایت اقامت دائم کاری باشند. همچنین برای زندگی کشور هایی که هزینه های زندگی بهتری دارند را در نظر بگیرید. مانند کشورهای چین، مالزی، فیلیپین، بلاروس و روسیه که از نظر هزینه زندگی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی با صرفه تر هستند.

مهاجرت کاری با کاریابی رایگان موسسه mie

موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت مهاجرت  از طریق کار با کاریابی رایگان و انتخاب بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت کاری، همچنین بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری، خدماتی را به شما عزیزان ارائه می نماید. شما سروران گرامی می توانید با عضویت در سایت موسسه ملک پور و پر کردن فرم مربوط به کاریابی رایگان در صورت واجد شرایط بودن، به صورت ایمیل فرم دیگری را دریافت نمایید؛ که بدون هیچ هزینه ای امور مربوط به مهاجرت مهاجرت از طریق کار و کاریابی رایگان برای شما عزیزان به کمک موسسه انجام پذیرد. شما عزیزان باید در نظر داشته باشید که برای عضویت در سایت موسسه MIE و همچنین پذیرش جهت کاریابی رایگان، ملزم به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نمی باشید و این موارد همگی به صورت مجانی و رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دارد.

سوالات متداول در زمینه مهاجرت کاری

آیا موسسه ملک پور در زمینه کاریابی هزینه دریافت می کند؟

خیر، کاریابی توسط موسسه ملک پور رایگان می باشد و تنها با عضویت روی سایت موسسه می توانید این کار را انجام دهید.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری چه کشورهایی هستند؟

کشورهایی مثل استرالیا، کانادا، هلند، نروژ، آمریکا، انگلستان، ترکیه و سوئیس از کشورهایی هستند که به مقصد بسیاری از مهاجران جهت کار در خارج از کشور قرار گرفته است.

راههای مهاجرت کاری چه راههایی هستند؟

 • جاب آفر (پیشنهاد کاری)
 • جاب سیکر (جستجوی کار)
 • اسکیل ورکر

کدام روش مهاجرت کاری در کانادا منجر به اخذ اقامت دائم این کشور از ابتدا می شود؟

در روش اسکیل ورکر، متقاضیان می توانند در صورت کسب امتیاز لازم، از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

سخن پایانی

مهاجرت کاری، راه های مهاجرت کاری، مهاجرت به دانمارک از طریق کار، مهاجرت به عمان از طریق کار، مهاجرت به کانادا از طریق کار، مهاجرت به نروژ از طریق کار، بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری پرستاران، مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر، بهترین کشور برای کار و زندگی و همچنین مهاجرت از طریق کار با کاریابی رایگان موسسه ملک پور، در این مقاله به صورت کاملاً علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. به سوالاتی چون، راههای مهاجرت کاری چیست؟ بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟ مهاجرت کاری به آلمان، مهاجرت به هلند از طریق کار، مهاجرت به کویت از طریق کار چگونه است؟ بهترین کشور برای کار و زندگی چه کشورهایی هستند؟ پاسخ داده شد. در صورت هر گونه سوال یا ابهام در زمینه مهاجرت از طریق کار، می توانید با مشاورین موسسه ملک پور ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

4/5 - (4 امتیاز)
2 پاسخ
 1. ajmal
  ajmal گفته:

  من میخواهم به کشورالمان به خاطرکار مهاجرت کنم طبق کدام شرایط وایمل ادرس شان رالازم دارم امید که برایم بفرستید

  پاسخ
  • mie62
   mie62 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما بایستی بر حسب رزومه کاری و شرایطی که دارید با شرکت ها و کمپانی های مختلف مکاتبه نمایید و پس از داشتن جاب آفر و قرارداد کاری برای ویزا اقدام نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4/5 - (4 امتیاز)
© تمام حقوق محفوظ است - این وب سایت توسط موسسه مشاوره ای MIE از موسسه ملک پور خریداری شده است.
مشاوره رایگان