مهاجرت به آمریکا

شرایط مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا، ارزانترین روش اخذ اقامت آمریکا، اخذ ویزای آمریکا و  مدارک و شرایط لازم جهت مهاجرت در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. افراد، ممکن است با سوالاتی از این قبیل، مواجه شوند که آیا مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل یا کار امکان پذیر است؟ آیا مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت به آمریکا قابل قبول است؟ امکانات پناهندگی در آمریکا به چه صورت است؟ هزینه مهاجرت به آمریکا چقدر است؟ معایب و مزایای روش های مختلف مهاجرت به این کشور چیست؟ راحت ترین راه مهاجرت به امریکا چیست؟ مهاجرت به امریکا از طریق ترکیه به چه صورت است؟ مهاجرت به آمریکا روش های مختلفی دارد که هر کدام شرایط خاص خود را دارد. در این مقاله که توسط موسسه ملک پور  نگارش گردیده است، سعی شده به طور کامل در رابطه با تمامی این مطالب، اطلاعات مختصری در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در صورت هرگونه سوال و ابهام  در رابطه با روش های مهاجرت به آمریکا و اخذ تابعیت و اقامت در این کشور و هزینه های زندگی در آمریکا و همچنین روش های اخذ اقامت دائم آمریکا برای ایرانیان می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و از خدمات مشاوره  رایگان استفاده کنید.

اگر سوالی دارید با کلیک بر روی این دکمه می توانید سوال خود را در بخش دیدگاه بپرسید.

سوال بپرسید

اگر نیاز به مشاوره دارید، جهت دریافت مشاوره رایگان روی دکمه کلیک کنید
مشاوره رایگان

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد ریسک آمریکا بالاست

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

بهترین روش مهاجرت به اروپا و آمریکا چیست؟ ( مهاجرت با سرمایه متوسط)

در حال حاضر، برخی از افراد شرایط تحصیل در آمریکا و اروپا را ندارند و برخی دیگر شرایط کار برای کارفرمایی که در اروپا و یا آمریکا زندگی می کند را نیز ندارند. آن ها دوست دارند از طریق روش دیگر وارد اروپا و یا آمریکا شوند و زندگی در یکی از این دو قاره را تجربه کنند. بهترین روش برای اخذ اقامت اروپا و آمریکا با سرمایه متوسط، خرید یک بیزینس آماده می باشد. شما می توانید یک رستوران و یا یک بیزینس دیگر که قبل از شما در اروپا و آمریکا ایجاد شده است را بخرید. خرید بیزینس آماده بسیار بهتر از راه اندازی ایده ای نو می باشد. البته اگر ایده تان خلاقانه باشد، می توانید از طریق نوآفرینی اقدام کنید و بعد از وارد شدن به کشور مقصد آن را راه اندازی کنید. این روش نیز کم ریسک می باشد. ولی ریسک مهاجرت با سرمایه متوسط و یا به عبارتی خرید بیزینس آماده بسیار کمتر است. مثلا اگر دوست دارید شعبه ای از یک رستوران را بخرید می توانید اسناد مالیاتش را ببینید و این موضوع را بررسی کنید که آیا آن بیزینس در ۴ الی ۵ سال گذشته سود داده است؟ قطعاً بعد از بررسی این موارد متوجه می شوید که خرید بیزینس مد نظر به نفع شما می باشد، یا بهتر است از خرید آن صرف نظر کنید. شما با ۱۰۰ هزار دلار نیز می توانید بیزینسی را از آن خود کنید و آن را به سود برسانید. اگر از طریق نوآفرینی اقدام می کنید و ایده خلاقانه دارید، توصیه می‌ کنیم حتماً درباره منطقه ای که می‌خواهید ایده تان را در آن راه اندازی کنید، تحقیق کنید و ببینید که تقاضا در چه منطقه‌ ای بیشتر می باشد. اگر بیزینس خوب راه بیندازید، سرمایه تان از بین نمی‌ رود. بعلاوه به سود خوب می رسید. همچنین به اقامتی می رسید که بعد از مدتی قابل تغییر به اقامت دائم می باشد. کسانی که شرایطشان برای اقدام از طریق مسیر کاری و تحصیلی مناسب نیست و یا کسانی که دوست ندارند از طریق خود حمایتی اقدام کنند، می توانند از طریق این روش وارد اروپا و آمریکا شوند و مهاجرت با سرمایه متوسط را تجربه کنند. ما توصیه نمی کنیم که بدون تحقیق بیزینسی را در اروپا و آمریکا راه اندازی کنید. تحقیق و افزایش اطلاعات  باعث می‌ شود که شما از بهترین مسیر وارد کشور مقصد شوید. در حالت کلی کسانی که از طریق خرید بیزینس آماده وارد اروپا و یا آمریکا می شوند، می توانند از مزایای این روش استفاده کنند. یکی از مزایای این روش این است که آن ها به پاسپورت نیز می رسند. برای اطلاع از شرایط کار در آمریکا می توانید لینک مقاله نگارش شده در این خصوص را مطالعه بفرمایید.

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد اقامت آمریکا با کار و حقوق

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

شرایط مهاجرت به آمریکا

آمریکا کشوری ثروتمند است. این کشور پیشرفته دارای اقتصادی قوی و ثابت است، به طوری که نرخ بیکاری در آمریکا همواره در حال کاهش می باشد. امروزه نرخ بیکاری در آمریکا به کمترین مقدار خودش، در 50 سال اخیر رسیده است و روند افزایش حقوق کارگر نیز، روال افزایشی را در پیش داشته است. همچنین آمریکا، دارای دانشگاههایی با رنکینگ برتر جهانی است. همه  این عوامل، بخشی از دلایلی هستند که، مهاجرت به آمریکا را، افزایش می دهند. برای وارد شدن به خاک آمریکا و اخذ اقامت این کشور از طریق راحت ترین راه مهاجرت به امریکا و به کمک روش های مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان، راههای متفاوتی از جمله ازدواج، تولد نوزاد، کار، سرمایه گذاری و تحصیلی، موجود است، که شما می توانید با توجه به شرایط و موقعیت خودتان، یکی را انتخاب نمایید و بدانید برای مهاجرت به آمریکا چقدر پول لازم است؟ با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا شرایط زندگی در آمریکا، روش های اخذ اقامت دائم آمریکا برای ایرانیان، را بررسی نماییم.

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد راه های مهاجرت به آمریکا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • 14 دقیقه
 • 15 K
 • ارسال

راه های مهاجرت به آمریکا

قبل از پیدا کردن مطالب درباره روش های مهاجرت به آمریکا، این مطلب را پیدا کرده و ذخیره ذهن نمایید که، آمریکا، ایرانیان دارای پاسپورت ترکیه را بیشتر مورد پذیرایی قرار می دهد. ولی اگر پاسپورت ترکیه ندارید، نگران نباشید، موسسه MIE به شما می گوید که، چگونه وارد آمریکا شوید؟ و برای مهاجرت به آمریکا چقدر پول لازم است؟ راه های مهاجرت به آمریکا محدود به یک، دو و یا سه راه نمی شود، تقریبا از هفت مسیر می توان به آمریکا رسید. در کنار این مسیرها برنامه‌ های جذابی نیز شما را به گرین کارت آمریکا می رسانند‌. تحصیل در یک دانشگاه خوب، کار برای یک کارفرمای خوب و معتمد آمریکایی، انتقال سرمایه به یک بخش و یا منطقه مشخص شده در آمریکا، ازدواج با یک زن و یا یک مرد شهروند آمریکایی، تولد در خاک آمریکا، هنرمند بودن و یا فرد خاص بودن، همگی راههای مهاجرت به آمریکا هستند، که منجر به اقامت می شوند. هزینه مهاجرت به آمریکا را زمانی می توان دقیقا بیان نمود که، مشخص نمایید از میان مسیرهای ذکر شده کدام مسیر را برای بازگشایی پروسه مهاجرتی و قرارگیری در آمریکا انتخاب کرده اید. از شرایط مهاجرت به امریکا می‌ توان به ارائه مدرک زبان اشاره کرد. تقریباً تمامی مسیرها نیاز به ارائه مدرک زبان دارند. یکی از بهترین راه های مهاجرت به آمریکا طرح جذاب کاری است، که به تازگی به گرین کارت منجر می‌ شود. البته این پلن مختص افرادی می باشد که با کار کردن در مشاغل سطح پایین مشکلی ندارند. البته مسیر تحصیلی که در برخی از موارد هزینه آن ۵۰ الی ۶۰ هزار دلار می‌ شود، نیز زندگی در آمریکا را برای شما از رویا به حقیقت تبدیل می کند. اگر پاسپورت ترکیه را دارید، برای سرمایه‌ گذاری ۹۰۰ هزار دلاری یا ۱.۸۰۰.۰۰۰ هزار دلاری نیز می توانید اقدام کنید. درباره این که چگونه سرمایه گذاری کنید؟ و یا چگونه پاسپورت ترکیه را بگیرید؟ یا چگونه مستقیم از ایران اقدام کنید؟ توصیه می‌ کنیم، از کارشناسان همیشه آماده ما بپرسید. در این قسمت به طور مختصر به بررسی 6 روش مهاجرت، بعلاوه مهاجرت برای هنرمندان می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر روش مهاجرتی به طور خاص می توانید مقالات مختص به روشهای مهاجرتی را مطالعه نمایید. لازم است بدانیم مطالب نوشته شده در این مقاله پس از مشورت با وکلای آمریکا (وکلای محلی این کشور) و استفاده از سایتهای معتبر نگارش شده است. بدیهی است ارائه این اطلاعات به مفهوم ارائه خدمات به شما عزیزان در این خصوص نمی‌باشد؛ لذا خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات لازم از میزان خدمات ما با مشاوران موسسه تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان بهترین تصمیم را برای آینده  خود بگیرید.

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد بهترین روش مهاجرت به اروپا و آمریکا چیست؟

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به آمریکا از طریق کار

آیا راحت ترین راه مهاجرت به امریکا، مهاجرت کاری است؟ آمریکا، یکی از کشورهای پیشرفته و مرفه در جهان است. اقتصاد قوی، نرخ پایین بیکاری و افزایش رو به رشد دستمزد ها، از دلایلی است که افراد، آمریکا را برای کار بر می گزینند و مهاجرت به آمریکا را هدف خود قرار میدهند. برای دریافت ویزای کار آمریکا، ابتدا می بایست یک درخواست کاری از کار فرمای آمریکایی داشته باشید و با این کارفرما قراردادی یک ساله تنظیم نمایید. کارفرما، قبل از اینکه یک کارگر خارجی را استخدام نماید، باید یک آگهی مربوط به آن شغل را، در روزنامه های سراسری و رسمی آمریکا به چاپ برساند. اگر شخصی را برای آن کار پیدا نکرد، می تواند اقدام به استخدام فردی خارجی نماید. شما برای یافتن کار در آمریکا و اخذ ویزای کار کشور آمریکا، میتوانید به مؤسسات کاریابی سر بزنید و برای آنها رزومه بفرستید، اینگونه روند یافتن کار شما سرعت میگیرد.

مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل

آمریکا، اولین مقصد افراد برای تحصیل است. زیرا این کشور، دارای دانشگاه های زیادی با رنکینگ های جهانی است. مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل، یکی از راههای دریافت ویزای تحصیلی آمریکا و اقامت این کشور است. برای این منظور، شما باید حتما، دارای مدرک زبان انگلیسی باشید. مدارک تحصیلی و ریز نمرات شما، باید از یک دانشگاه معتبر باشد. سوال بسیاری از متقاضیان این است که آیا مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت به آمریکا قابل قبول است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال باید به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه نمایید. با توجه به هزینه های بالای زندگی، اکثر دانشجویان به دنبال دست یابی به بورسیه تحصیلی این کشور هستند، تا همه و یا بخشی از هزینه های خود را کاهش دهند. برای گرفتن بورسیه تحصیلی در آمریکا، نیازمند داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبر و رزومه ای قوی هستید. داشتن مقالاتی در ژورنالها و کنفرانس های بین المللی و معتبر، معدل بالا، مدرک تحصیلی مقطع قبلی از دانشگاهی معتبر و سطح علمی بالا، از جمله خصوصیات یک رزومه قوی محسوب می گردد. برخی از بورسیه های موجود در آمریکا، بورسیه تحصیلی دانشگاه CORNELL، بورسیه کالج DARTMOUTH و بورسیه تحصیلی دانشگاه East Tennessee، اشاره نمود. که این بورسیه ها هرکدام تحت شرایط خاصی به افراد با استعداد که جویای علم هستند، اعطا می گردد و کمک هزینه زندگی و رفت و آمد و شهریه دانشگاه را تقبل می نماید.

بهترین رشته ها برای مهاجرت به آمریکا

به تازگی چنین موضوعی در میان موکلین پیچیده است که، آمریکا از طریق طرح جدید کاری مایل است برخی از کارمندان خارجی را وارد آمریکا کند. بله، این کاملاً حقیقت دارد. شما می توانید از طریق این راه حتی به گرین کارت آمریکا برسید. کارمندانی که به دنبال کسب ۲۰۰۰ دلار حقوق ماهانه می باشند و مهارت متوسطی دارند، می توانند برای طرح خاص آمریکا اقدام کنند. اگر آمریکا را دوست دارید، از طریق این راه که می تواند راحت ترین راه مهاجرت به آمریکا باشد، اقدام کنید. اگر می گوییم راحت ترین راه، دلیلمان رسیدن شما به گرین کارت آمریکا می باشد. البته برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی، پیمودن مسیر تحصیلی آمریکا می‌ تواند برای محصل خارجی راحت باشد. اگر می خواهید رضایت شغلی و امنیت شغلی داشته باشید، و کارفرما با تمام وجود شما را بپذیرد باید رشته شما جز بهترین رشته ها برای مهاجرت به آمریکا و یا مهاجرت به نیویورک که شهر بسیار دیدنی آمریکا است، باشد. مدرک زبان از شرایط مهاجرت به آمریکا است، نامه تمکن مالی و پرینت بانکی از شرایط مهاجرت به آمریکا است، شما باید بدانید برای مهاجرت به آمریکا چقدر پول لازم است؟ که در جواب باید گفت داشتن نقدینگی به میزان ۶۰ هزار دلار برای تحصیل از شرایط مهاجرت به آمریکا است. شرایط مهاجرت به آمریکا برای شخصی که به خاطر تحصیل در سفارت این کشور حضور به عمل آورده است، با شخصی که به خاطر کار در سفارت این کشور حضور به عمل آورده است، یکی نیست. اگر مایل هستید، در این باره نیز اطلاعات صحیحی به اطلاعات قبلیتان اضافه شود، مقاله های ما را با فیلترشکن بخوانید. هیچگاه نمی توان متنوع بودن راه های مهاجرت به آمریکا را نادیده گرفت. در ادامه بهترین رشته ها برای مهاجرت به آمریکا را قرار داده ایم.

وکیل – پرستار – پزشک – دندانپزشک – حسابدار  – مهندس مکانیک –  مهندس برق –  متخصص قلب –  فیزیوتراپیست –  مهندسی کامپیوتر

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری، یکی از روش های عالی و راحت برای مهاجرت و کسب درآمد عالی است. برای سرمایه گذاری در هر کشوری، توجه به میزان مالیات، نرخ تورم، میزان امنیت سرمایه گذاری و دیگر شاخص ها بسیار مهم و ضروری است.  آمریکا به دلیل اقتصاد پیشرفته و زیر ساخت های اقتصادی قوی، و همچنین سیستم حقوقی شفاف، توجه بسیاری از سرمایه گذاران را جلب نموده است. آمریکا همیشه از سرمایه گذاران خارجی با ثبات بالا در بازار، استقبال می نماید. برای سرمایه گذاری در آمریکا انواع مختلفی از ویزا وجود دارد. در اکثر این ویزاها، شما دیگر نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا حتی تحصیلات ندارید. در این نوع مهاجرت به آمریکا، شما می توانید، برای همسر و فرزندان زیر 21 سال خود درخواست اقامت بدهید. در ویزای سرمایه گذاری از نوع EB5، سرمایه ای که در آمریکا سرمایه گذاری نموده اید، پس از 5 سال با محاسبه روز شمار سود آن، به شما برگشت داده می شود.

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج، نیز یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد که افراد بسیاری از این طریق اقدام می نمایند. دو نوع ویزای ازدواج وجود دارد. همسر و نامزد، از ویزاهای ازدواج هستند. نوع اولی یعنی همسر، به این صورت است که یک شهروند آمریکایی با یک نفر غیر آمریکایی ازدواج نموده است. همسر این شهروند آمریکایی، می تواند برای دریافت اقامت دائم درخواست نماید. در ویزای نوع نامزدی، دو نفر هنوز به طور رسمی با یکدیگر ازدواج نکرده اند، و میخواهند در آینده ی نزدیک با یکدیگر ازدواج نمایند. در این نوع ویزا، حتما باید پاسپورت داشته باشید. مراحل اخذ ویزا، 8 ماه به طول می انجامد. در این نوع ویزا شما، 90 رو ز وقت دارید که ازدواج نمایید، و در صورتی که ازدواج شما کنسل شد، 180 روز وقت دارید که خاک آمریکا را ترک کنید. البته بعدا نیز می توانید برای این نوع ویزای ازدواج آمریکا، اقدام کنید.

مهاجرت به آمریکا و اخذ تابعیت از طریق تولد

اگر قصد دارید که به آمریکا مهاجرت نمایید و فرزند شما در آنجا متولد بشود، تا از این طریق اقامت آمریکا را کسب نمایید باید بگوییم که، تا فرزند شما به سن 21 سال نرسد، هیچ سودی برای دریافت اقامت والدین ندارد. اخذ اقامت تولد، به دو صورت خاک و خون است. که در کشور آمریکا، اصل خاک برقرار میباشد و اصل خاک به این صورت است که، هر فرزندی که در خاک آمریکا متولد میشود، تابعیت کشور آمریکا را دریافت مینماید. حال اگر فرزندی در خاک آمریکا به دنیا بیاید، ولی خودش از طریق خون تابعیت یک کشور دیگر را، داشته باشد، به وی تابعیت دوگانه میدهند. در صورتی که نوزادی در خاک آمریکا به دنیا بیاید و یکی از والدین وی تابعیت آمریکا داشته باشند، میتواند برای تابعیت آمریکا تحت قسمت C301 قانون مهاجرت آمریکا، اقدام نمایید.

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

پناهندگی یکی از روش های مهاجرت می باشد که به هیچ عنوان توصیه نمی شود. چرا که امکانات پناهندگی در آمریکا متفاوت است. مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی و مهاجرت قاچاقی به امریکا، موجب در خطر قرار گرفتن جان و مال افراد، می شود. چرا که، بسیاری از سودجویان، با فریب دادن افراد و وعده دروغین، آنان را در این راه قرار می دهند. پناهندگان در کشور مقصد، نیز به عنوان یک فرد درجه دو محسوب می شوند و آرامش نخواهند داشت و در نهایت دچار افسردگی می شوند. موسسه ملک پور، توصیه می کند از روش های جایگزین، همچون کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … یه جای مهاجرت غیر قانونی به آمریکا اقدام نمایید و قبل از آن نیز بدانید برای مهاجرت به آمریکا چقدر پول لازم است؟. موسسه ملک پور، در زمینه پناهندگی، نمی تواند هیچ گونه خدماتی به شما ارائه دهد.

مهاجرت به آمریکا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

با توجه به شرایط عالی کار و زندگی و حتی تحصیل در آمریکا، افراد زیادی خواهان مهاجرت به آمریکا هستند. همچنین، افراد هنرمند و موفق نیز، تمایل بسیاری جهت مهاجرت به این کشور دارند. ویزاهای گوناگونی برای ورزشکاران، هنرمندان و افراد موفق، وجود دارد. از جمله ی این ویزاها می توان به P-1، P-2، P-3، اشاره نمود. ویزای هنرمندان آمریکا می گوید که، افرادی که بتوانند ثابت نمایند، توانایی فراتر از افراد عادی و معمولی دارند، می توانند از این نوع ویزا استفاده کنند. این ویزا شامل حال سه دسته افراد می شود: 1. افرادی که شرایط هنری، فیزیکی و ضریب هوشی بالایی دارند. 2. ورزشکاران و هنرمندان 3. مدیران بین المللی یا چند ملیتی.

باید افرادی که برای این نوع ویزاها اقدام می نمایند، نشان دهند که در کشورشان، از آنها تقدیر و تشکر نموده اند. جایزه و حتی تقدیر نامه کوچک می تواند این موضوع را نشان دهد. سپس باید ثابت کنید که در آمریکا نیز مورد استقبال قرار می گیرید و موفق خواهید بود.

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد ویزای EB1 آمریکا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • 17 دقیقه
 • 9 K
 • ارسال

مزیت‌های مهاجرت به آمریکا

کسی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارد قطعا مزیت های آنجا را بررسی کرده است و به این نتیجه رسیده که بهتر است مهاجرت کند. متقاضیان مهاجرت به آمریکا قطعا می دانند که این کشور از کشور مبدا خود مزایای بیشتری دارد. از مزیت های مهاجرت به آمریکا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔️کشور متنوع:

آمریکا از جمله کشورهایی است که مردم با قومیت ها و نژاد های مختلفی در آن حضور دارند. با مهاجرت به آمریکا می توانید با مردمی با فرهنگ های مختلف ملاقات کنید و با آن ها آشنا شوید.

✔️استاندارد بالا در زندگی:

یکی از بهترین کشورهایی که افراد برای زندگی می توانند انتخاب کنند کشور آمریکا است که در آن تمامی اقلام مورد نیاز از مواد غذایی تا اینترنت و تکنولوژی با کیفیت بالا و استاندارد در اختیار مردم قرار دارد.

✔️طبیعت زیبا و رفاه بالا:

در آمریکا تنوع آب و هوایی بسیار بالا است به طوری که در یک ناحیه کوه های پوشیده از برف دیده می شود و در جای دیگر بیابان با آفتاب داغ و سوزان. این تنوع باعث ایجاد یک طبیعت بکر برای مردم این کشور شده است.

✔️سطح تحصیلات:

اگر با فرزند خود به کشور آمریکا مهاجرت کنید فرزندان شما می توانند در مدارس این کشور مشغول به تحصیل شوند. همچنین ادامه تحصیل فرزندان شما نیز در کالج ها امکان پذیر است. همانطور که می دانید مدرک تحصیلی کشور آمریکا مورد قبول جهانی است و بیش از نیمی از کالج های برتر جهانی در آمریکا قرار دارد.

✔️ثبات اقتصادی:

به دلیل اینکه دلار آمریکا یک ارز جهانی است از ثبات خوبی برخوردار است، که باعث شده است تا یکی از کشورهای ارزان برای زندگی در نظر گرفته می شود. آمریکا در سطح جهانی رتبه اول را در امنیت و به صرفه بودن مواد غذایی دارا می باشد.

✔️درآمد بالا:

آمریکا نسبت به کشورهای اروپایی دستمزد بالاتری به کارکنان می دهد. فرصت های کاری و شغلی بسیاری برای افراد در مورد رشته تحصیلی خود در این کشور وجود دارد.

ریسک بالای اقامت آمریکا

در گذشته برای شما همراهان و علاقمندان به ویزای آمریکا توضیحاتی ارائه کردیم. همان طور که بیان کردیم ایرانیانی که مدرک پایان خدمت خود را با گذراندن دوران خدمت در سپاه به دست آورده اند برای گرفتن ویزای آمریکا از شانس بسیار کمتری برخوردار هستند به خصوص اگر بخواهند اقامت این کشور را به دست آورند. شاید در این میان افرادی بیان کنند که می شود برای این افراد ویزای آمریکا را اخذ کرد، اما موسسه ملک پور با استفاده از مدارک معتبر در مورد این موضوع به تحقیق پرداخته است و اطلاعات معتبری را به دست شما می رساند. موسسه MIE ضمانتی برای گرفتن ویزای آمریکا جهت افرادی که کارت پایان خدمت خود را از طریق گذراندن خدمت در سپاه به دست آورده اند ارائه نمی دهد. در حال حاضر برای اخذ ویزای آمریکا فقط یک یا دو روش وجود دارد به خصوص برای افرادی که پاسپورت ترکیه یا کشورهای دیگر را دارا هستند مانند، ثبت شرکت (E2). موسسه ملک پور به افراد متقاضی ویزای آمریکا بجز دانشجویان و افراد خاص که شرایط این افراد در راهنمای گام به گام اخذ اقامت بیان شده است پیشنهاد می دهد در صورتی که حتی مدرک پایان خدمت خود را از سپاه نیز اخذ نکرده اند نیز برای اقامت آمریکا بسیار محتاطانه عمل کنند، زیرا در شرایط سیاسی حال حاضر این کار از ریسک بسیار بالایی برخودار است. ما در اینجا قصد نداریم ویژگی های خوب یا بد سازمانی مانند سپاه را بیان کنیم، اما برای افرادی که در این سازمان، وظیفه سربازی خود را گذرانده اند پیشنهاد می کنیم برای دریافت ویزای آمریکا بسیار محتاط عمل کنند و این موضوع را بدانند که ریسک بالایی برای آن ها وجود دارد. زیرا به دلیل تحریم های موجود این کار بسیار سخت و حتی غیر ممکن می باشد. در مورد ویزای آمریکا حتی برای افرادی که پدر و مادر آن ها در آمریکا حضور دارند نیز اخذ ویزای آمریکا سخت می باشد. به طور کلی اگر قصد دارید در مورد اخذ ویزای آمریکا اقدام نمایید باید بسیار محتاط عمل کنید زیرا در حال حاضر ریسک ویزای آمریکا بسیار بالا می باشد. پیشنهاد ما به شما برای اخذ ویزا، ویزای کانادا می باشد که در حال حاضر اخذ ویزای این کشور با استفاده از روش های مختلفی امکان پذیر است. پروسه اخذ ویزای این کشور سریع می باشد و به شما علاقمندان پیشنهاد می دهیم برای اخذ این ویزا بدون درنگ اقدام کنید. از نظر موسسه ملک پور اخذ ویزای کانادا در حال حاضر از آمریکا نیز بهتر می باشد و جمله معروف موسسه ملک پور در مورد کانادا این است که کانادا، آمریکای اروپایی است. زیرا کشور کانادا نظم اروپا و مدرنیته آمریکا را دارد. شرایط حال حاضر کانادا برای مهاجران شبیه به 50 سال پیش آمریکا می باشد که برای مهاجرات بسیار مناسب بود و حتی می توان گفت آمریکا کشوری است که توسط مهاجران ساخته شده است. سوالی که در حال حاضر مطرح می باشد این است که آیا کشور آمریکا بعد از روی کار آمدن دولت ترامپ باز هم مهاجر پذیر است یا خیر؟ از نظر موسسه ملک پور باید اصلاحاتی در قوانین و موانعی که برای ایرانیان وضع شده است صورت بگیرد زیرا موضوع ایرانی بودن افراد چیزی غیر قابل تغییر است و این موضوع در اختیار افراد نبوده که در چه مکانی متولد شوند. اما همان طور که بیان شد این مسائل برای کشور کانادا وجود ندارد. ما به علاقمندان برای اخذ ویزا پیشنهاد می دهیم که در مورد ویزای کانادا حتما  به صورت جدی فکر کنند. از نظر موسسه ملک پور ، کانادا کشوری مناسب است زیرا این کشور دارای امکانات خوب، دارای روش های متنوع برای اخذ اقامت، دارای روش های دریافت اقامت بدون نیاز به مدرک زبان و همچنین روش های اخذ اقامت دائم را نیز دارد. تیم موسسه ملک پور از افرادی که مشاور رسمی دولت کانادا در امور مهاجرت هستند تشکیل شده است و اسامی آن ها در لیست افراد مورد تایید دولت کانادا می باشد؛ همچنین در تیم موسسه ملک پور افراد مشاور رسمی دولت استرالیا و یا دولت آمریکا نیز وجود دارند که مورد تایید رسمی این کشور ها هستند. پیشنهاد ما در حال حاضر این است که اقدام برای ویزای آمریکا با توجه به شرایط کنونی کار پر ریسکی می باشد.

راحت ترین راه مهاجرت به امریکا

همانطور که در مطالب بالا نیز بیان کردیم راه های مختلفی جهت مهاجرت به آمریکا وجود دارد که این راه ها عبارتند از: مهاجرت به آمریکا از طریق کار، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق روش های سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق تولد فرزند، مهاجرت از روش ازدواج، مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی و همچنین مهاجرت از طریق افراد خاص و هنرمندان نیز برای آمریکا وجود دارد. از بین روش های فوق پناهندگی جز راحت ترین راه مهاجرت به امریکا محسوب نمی شود و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. زیرا خطرات بسیاری در پی دارد. روش های دیگر نیز شامل ویزا های مختلفی هستند که هرکدام به طور مفصل در مقاله های مربوطه توضیح داده شده اند و با اخذ ویزا می توان راحت ترین راه مهاجرت به امریکا را پیدا کرد. همچنین روش دیگری نیز وجود دارد که ثبت نام در لاتاری است. که برندگان این برنامه می‌توانند پس از انجام کارهای مربوطه مستقیماً گرین کارت آمریکا را دریافت کنند. برای تمام این موارد ابتدا باید یکی از ویزاهای مربوطه آمریکا را اخذ نمود و دانست برای مهاجرت به آمریکا چقدر پول لازم است؟ اما به دلیل غیرفعال بودن سفارت آمریکا در ایران باید از کشورهای همسایه این اقدام را انجام داد.

قوانین جدید مهاجرت به امریکا

قوانین جدید مهاجرت به امریکا را تا حدودی در مقاله حاضر ذکر کردیم. برای این که یک مهاجرت موفق داشته باشید و برای این که هرچه زودتر محیط ایالات متحده آمریکا را لمس کنید، توصیه ما این است که شرایط خود را بر اساس یکی از راه های مهاجرت به آمریکا تعریف نمایید. طبق قوانین جدید مهاجرت به امریکا شما می توانید از طریق ۳ روش اصلی و یا ۴ روش دیگر اقدام نمایید. البته اگر برای پناهندگی درخواست دهید و ادعایتان درست باشد، مورد حمایت ایالات متحده قرار می گیرید. در غیر این صورت ایالات متحده شما را حمایت نمی کند. قوانین جدید مهاجرت به امریکا برای سرمایه‌ گذاری بدین صورت است، شما باید ۹۰ هزار دلار و یا ۱.۸۰۰.۰۰۰ دلار از نقدینگیتان را صرف خرید یک بیزینس یا راه اندازی یک بیزینس، خرید هتل، هاستل و یا غیره نمایید. البته طبق قوانین جدید مهاجرت به امریکا می توانید، از طریق مسیر کاری و کار در مشاغل سطح متوسط که به گرین کارت ختم می‌ شود، اقدام نمایید. در مقاله های دیگر راجع به این مسیر بسیار صحبت نموده ایم که شما با مراجعه به آنان راحت می توانید، اطلاعات ذهنیتان را جدید کنید.

راه های مهاجرت به آمریکا از طریق ترکیه

همانطور که مطلع هستید، در سال های اخیر دولت ترامپ با قوانینی که برای جلوگیری از ورود ایرانیان به آمریکا گذاشته بود، منجر به لغو صدور ویزا برای ایرانیان شد.  به همین دلیل مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان در بسیاری از موارد مهاجرتی، امکان پذیر نبوده و ایرانیان محدود به ویزای تحصیلی، می توانستند اقامت کشور آمریکا را دریافت کنند. روش دیگر مهاجرت به کشور آمریکا، مهاجرت به آمریکا از طریق ترکیه بود؛ که در این روش افراد با خرید املاک در کشور ترکیه و اخذ تابعیت این کشور می توانستند، به کشور آمریکا مهاجرت داشته باشند. خرید ملک در کشور ترکیه مبلغ پایه  250 هزار دلار آمریکا می باشد. خوشبختانه با رفتن ترامپ و رئیس جمهور شدن جو بایدن، این قانون لغو شده و ایرانیان به راحتی می توانند، مستقیما برای مهاجرت به کشور آمریکا اقدام نمایند. به همین دلیل دیگر نیازی به مهاجرت به امریکا از طریق ترکیه و خرید ملک در این کشور نمی باشد.

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

لاتاری قرعه کشی سالانه ای است که کشور آمریکا از طریق آن هر چند وقت یکبار تعدادی از متقاضیان را مورد پذیرایی قرار می دهد. یعنی از شهروندان کشورهای دیگر پذیرایی می‌ کند و به آنان گرین‌ کارت می‌ دهد. این اتفاق هر چند سال یکبار می‌ افتد. بنابراین باید خیلی زود برای این قرعه کشی اقدام کنید تا شانستان برای دریافت گرین کارت مورد آزمایش قرار گیرد. برای دریافت گرین کارت لازم نیست که حتماً شرایط خیلی خاص داشته باشید. معمولاً همه افراد می‌ توانند برای این قرعه‌ کشی اقدام کنند. البته لازم است تا حدودی زبان بدانید و از لحاظ سنی شرایط خوبی داشته باشید. برای مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری علاوه بر مدرک زبان لازم است که یک سری از شرایط را برآورد کنید و این موضوع را از ذخیره ذهن کنید که ممکن است در قرعه کشی برنده نشوید. پس نباید قبل از برنده شدن عجله کنید و نباید تمام اموال و ثروت خود را بفروشید. همیشه احتیاط کنید و در هیچ کاری عجله نکنید. قبل از مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری و قبل از این که نامتان وارد لیست قرعه کشی شود، حتماً درباره لاتاری اطلاعاتتان را به روز نمایید. موسسه MIE راجع به مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری در سایت های دیگر مطالب جدید قرار داده است که با فیلترشکن نیز راحت می توانید همه آنان را بخوانید.

مهاجرت به امریکا از طریق دبی

قطعا آمریکا را افراد محدودی در لیست انتخابی خود به جهت مهاجرت قرار نمی‌ دهند، آمریکا را افراد زیادی در لیست مهاجرتی خود قرار می دهند. البته برای قرار دادن کشور آمریکا در لیست مهاجرتی لازم است که، شرایط مهاجرت به امریکا را بدانید و لازم است که بدانید، مهاجرت به آمریکا، در حال حاضر برای ایرانیان از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟ مهاجرت به آمریکا فقط از طریق ویزای دانشجویی و ویزای نوع F1 و یا فقط از طریق ویزای کار پس از اخذ دعوتنامه و ویزای نوع H_1B به دست نمی‌ آید، مهاجرت به آمریکا  از طریق طرح بسیار جالب کاری که مستقیماً منجر به اقامت دائم می شود، نیز به دست می آید. در این طرح افرادی قرار می گیرند که دارای سابقه کار و شرایط مهاجرت به آمریکا می باشند. البته این را بدانید که، در این طرح مهاجر خارجی شغل با سطح کیفی بالا دریافت نمی‌ کند، ولی شغلی دریافت می‌کند که وی را ماهانه به ۲ هزار دلار درآمد می رساند. آمریکا یک طرح جذاب سرمایه گذاری ۹۰۰ هزار دلاری و ۱.۸۰۰.۰۰۰ دلاری نیز دارد که این طرح مخصوص اشخاصی است که، تفکر زیادی درباره انتقال سرمایه به یک بخش خصوصی در آمریکا دارند. البته اگر با یک زن آمریکایی و یا با یک مرد آمریکایی واقعی و به دور از ازدواج ساختگی ازدواج کنید، گرین کارت آمریکا را پس از مدتی به دست می آورید. البته همسر شما باید در آمریکا از لحاظ مالی شرایطی داشته باشد که با تاییدیه دولت آمریکا به جهت ازدواج رو به رو شود. درباره تولد فرزند توجه کنید که، شما با فرزند دار شدن به تابعیت نمی رسید، ولی فرزند شما تحت شرایطی به تابعیت آمریکا که دارای سیستم خاک است، خواهد رسید. اشخاصی که در دبی قرار دارند و به فکر مهاجرت به امریکا از طریق دبی هستند، نیز با داشتن شرایط ذکر شده و شرایط مهاجرت به امریکا می توانند وارد این کشور شوند.

مهاجرت از کانادا به آمریکا

افرادی که در کانادا زندگی می کنند و پاسپورت این کشور را دارا می باشند، می توانند بدون نیاز به ویزای توریستی به کشور آمریکا سفر کنند. حداکثر زمان اقامت در کشور آمریکا برای افراد مهاجر کانادایی بدون ویزا، 6 ماه می باشد که می توانند پشت سرهم یا به صورت سفرهای جداگانه از این 6 ماه استفاده کنند، اما برای اینکه بتوانند بیشتر از 6 ماه در آمریکا بمانند و قصد آن ها چیزی جز گردشگری باشد، برای ورود به این کشور باید ویزای مرتبط با کار خود را به همراه داشته باشند. افرادی که قصد مهاجرت از کانادا به آمریکا را دارند و شهروند کانادا هستند باید دارای پاسپورت معتبر از کشوری که شهروند آن هستند، بوده و همچنین ویزای غیر مهاجرتی برای اخذ اقامت آمریکا دریافت کنند. افراد مهاجر قطعا قصد اقامت دائم در کشور آمریکا را خواهند داشت به همین دلیل باید با توجه به قصد مهاجرت خود به این کشور ویزا را دریافت کنند و از آن طریق اقامت دائم این کشور را کسب کنند.

هزینه های زندگی در آمریکا

 آمریکا کشوری ثروتمند و پیشرفته می باشد. کیفیت زندگی در آمریکا بسیار چشمگیر و بالا است. به دلیل همین بالا بودن کیفیت زندگی، هزینه زندگی در آمریکا نیز بسیار بالا می باشد. افرادی که تمایل دارند به آمریکا، مهاجرت کنند، می بایست از هزینه های زندگی در این کشور، مطلع گردند. هزینه های زندگی در هر ایالت آمریکا نیز، متفاوت است و شما باید متناسب با شرایط خود، یک ایالت را برای زندگی خود انتخاب نمایید. ذکر این نکته، ضروری است که هزینه زندگی در آمریکا برای هر فرد، بستگی زیادی به نوع زندگی و خرج او دارد.  مثلا اینکه نوع مسکنی که برای زندگی انتخاب می کنید و یا با چه وسیله ای رفت و آمد می کنید، در هزینه های شما تاثیر فراوانی دارد. در زیر به برخی از هزینه های مهم زندگی در آمریکا، اشاره نموده ایم.

هزینه های زندگی در آمریکا
هزینه زندگی خانواده چهار نفره (بدون اجاره) 3،316.81 دلار در ماه
هزینه ماهانه یک فرد مجرد (بدون اجاره) 936.30 دلار
یک وعده غذا 9-28 دلار
کارت ماهانه حمل و نقل عمومی 30-130 دلار
اجاره ماهانه آپارتمان تک خوابه در مرکز شهر 800-3.035 دلار
اجاره ماهانه آپارتمان تک خوابه در خارج شهر 577-2.493 دلار
هزینه های عمومی ساختمان 100-300 دلار
میانگین درآمد دریافتی ماهانه (پس از مالیات) 3.559 دلار

مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان

اگر می خواهید فرصت های شغلی را از نزدیک ببینید و اگر می‌ خواهید رشته شما در یک کشور خاص شکوفا شود، به آمریکا بروید. همه کسانی که قبل از شما به آمریکا رفته اند، مورد استقبال قرار گرفته اند. آنان برای رفتن به آمریکا به ویزای کار از طریق طرح جدید، ویزای سرمایه گذاری ۹۰۰ هزار دلاری و ۱.۸۰۰.۰۰۰ دلاری و یا ویزای تحصیل با هزینه های تحصیل ۶۰ هزار دلاری متوسل شده اند. البته برخی با در نظر گرفتن هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق تولد و یا ازدواج اقدام کرده‌ اند. شرایط مهاجرت به آمریکا برای فردی که آمریکایی نیست، و می خواهد به منظور استفاده منظم از شرایط شهروندی با یک شهروند آمریکایی وصلت کند، کمی پیچیده است. درباره پناهندگی بهتر است، هیچ وقت فکر نکنید و به جای آن با ایده های نوآورانه و طرح های خاصی که منجر به گرین کارت می شود، به آمریکا بروید. مهاجرت به آمریکا از طریق دبی نیز از راه مخصوص سرمایه داران (سرمایه گذاری)، از راه مخصوص محصلان ( تحصیلی) و یا از راه مخصوص کارمندان ( کاری ) و یا دیگر راه ها به دست می آید. برای این سه مسیر لازم است که مدرک زبان که از شرایط مهاجرت به امریکا است را به سفارت ایران ارائه دهید و از مسئولین، وقت مصاحبه بگیرید. مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان کمی سخت است و دلیل سختی، وجود تحریم ها می باشد. تا وقتی که مسئله تحریم‌ ها برطرف نشده است، می توانید با پاسپورت ترکیه برای آمریکا اقدام نمایید. درباره علم مهاجرت به آمریکا از ترکیه موسسه ملک پور آگاه است که می توانید از طریق آنان یک پروسه فعال مهاجرت به آمریکا از طریق دبی به یا از طریق ایران را باز نمایید‌.

برای رفتن به آمریکا چقدر پول لازم است؟

وقتی می گوییم آمریکا، منظورمان فضای دلربا و زیبای طبیعی این کشور است. کشوری که عجایب طبیعی زیادی برای کشف دارد. آمریکا برای بنا کردن یک زندگی با یک سبک متفاوت، مناسب می باشد که نمی توان آن را انکار کرد. برای داشتن یک زندگی با سبک متفاوت باید شرایط مهاجرت به امریکا با شرایط شما برای مهاجرت به آمریکا همخوانی داشته باشد. راههای مهاجرت به آمریکا به طرز باورنکردنی متنوع هستند. روش تحصیلی که دارای هیجان می باشد و یا روش کاری که دارای جذابیت خاص می باشد و یا روش سرمایه گذاری که دارایی شخص خارجی را مورد ارزیابی قرار می‌ دهد، از راههای مهاجرت به آمریکا هستند. هزینه مهاجرت به آمریکا را اگر برای ویزای تحصیلی حساب کنیم، تقریباً ۶۰ هزار دلار در سال می شود و مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت به آمریکا در برخی دانشگاه ها مورد قبول است. یا اگر برای روش سرمایه گذاری حساب کنیم، تقریباً ۹۰۰ هزار دلار و ۱۸۰۰۰۰۰ دلار می شود. با توجه به این مطالب در می یابیم که، هزینه مهاجرت به آمریکا برای هر راه مهاجرتی فرق دارد. حال که سوال برای مهاجرت به آمریکا چقدر پول لازم است؟ ارزیابی گردید، قرار است، این سوال را ارزیابی نماییم که، شرایط مهاجرت به آمریکا چیست؟ برای مهاجرت به آمریکا مهم است که با توجه به مسیر از قبل برگزیده، مدرک زبان، نامه تمکن مالی و سابقه کار داشته باشید. که در این مقاله به بررسی تمام این مطالب پرداخته ایم.

گرین کارت آمریکا

اخذ تابعیت آمریکا

آمریکا یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان می باشد. این کشور با داشتن زیرساخت های عالی اقتصادی، از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می شود. سطح علمی دانشگاه های آمریکا بسیار بالاست، به طوری که بیشتر از 10 دانشگاه آمریکا، ده دانشگاه برتر جهان نیز، می باشند. نرخ بیکاری هر ساله روند رو به کاهشی را در آمریکا طی می کند. میزان حقوق در آمریکا رو به رشد و افزایش است. همگی این عوامل باعث شده اند که، افراد زیادی خواهان مهاجرت به آمریکا و اقامت در این کشور باشند. راه های گوناگونی برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد، که بعضی از این راه ها نیز، به اخذ اقامت این کشور منجر می شود که در بالا به شرح این روش ها پرداختیم. در توضیح روش های اخذ تابعیت امریکا باید گفت، مهاجرت از طریق تحصیل، نمی تواند سبب اخذ اقامت گردد. در صورتی که پس از تحصیل، کار پیدا نموده و مالیات پرداخت کنید، پنج سال بعد می توانید برای دریافت اقامت دائم و پس از آن چند سال بعد که زبانتان به سطح خوبی رسید، برای گرفتن پاسپورت، اقدام نمایید. بنابراین با کار، به راحتی می توانید، اقامت، اخذ نمایید. از طریق ازدواج نیز می توانید به راحتی پس از اثبات علاقه به همسر خود که شهروند آمریکا می باشد، اقدام به اخذ اقامت دائم و پس از چند سال پاسپورت بگیرید. بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت این کشور حتما با یک وکیل مجرب صحبت نمایید، تا بتوانید بهترین نتیجه ی ممکن را کسب نمایید.

تحصیل در مدارس آمریکا

راه های اخذ اقامت امریکا

یکی از کشورهایی که همیشه مورد توجه بوده و افراد بسیار زیادی خواستار مهاجرت و دریافت اقامت آن هستند ،کشور آمریکاست. روش ها و راههای اقامت آمریکا در این قسمت برای شما عزیزان شرح داده می شوند. برای گرقتن اقامت امریکا می توان از روش های زیر اقدام نمود و به اخذ اقامت این کشور رسید. این روش ها عبارتند از:

 • اقامت آمریکا از طریق کار
 • اقامت آمریکا از طریق تحصیل
 • اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت آمریکا از طریق ازدواج
 • اقامت در آمریکا از طریق تولد
 • اقامت در آمریکا از طریق پناهندگی
 • اقامت در آمریکا برای هنرمندان

بررسی انواع ویزاهای مهاجرت به آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق ویزاهای بسیاری امکان پذیر است که در ذیل آنها را نام برده و در مقالات ذیل به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت:

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزاهای B1 وB2

این نوع ویزاها، ویزاهای گردشگری و توریستی هستند که به منظور شرکت در سمینار و تجارت و …نیز مورد استفاده قرار می گیرند.مدت اعتبار این نوع ویزا 3 ماه می باشد و برای افرادی که برای بار اول اقدام می کنند 6 ماهه صادر می گردند.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای O1 و O2

O1 یک نوع ویزای غیر مهاجرتی است که برای ورزشکاران و هنرمندان و صاحب جوایز بین المللی و افراد نخبه و… صادر می گردد.O2به دستیاران و همراهان این افراد صادر می گردد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای تحصیلی امریکا F1 و F2

ویزای F1 برای افرادی صادر می گردد که به منظور تحصیل در آمریکا به این کشور مهاجرت می نمایند.F2 به همراهان این افراد مانند همسر و فرزندان زیر 21 سال تعلق می گیرد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای J1

این نوع ویزا به منظور تبادل نیروی کار یا تبادل فرهنگی در خصوص تدریس و آموزش و… اعطا می گردد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای M1 و M2 (تحصیلات غیر آکادمیک)

 

ویزای M1 به افرادی تعلق می گیرد که به منظور گذراندن دوره های ارتقاء سطح کاری تعلق می گیرد و به همراهان این افراد ویزای M2 تعلق می گیرد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای H1 (ویزای کار )

 

این نوع ویزا به افرادی با تخصص خاص که از یک کارفرمای امریکایی نامه دعوت به کار دارند اعطا میگردد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای K1 (نامزدی)

 

این نوع ویزا که به ویزای نامزدی معروف است به کسانی که قصد ازدواج در آمریکا با تبعه امریکایی دارند و یا مقیم امریکا هستند اعطا می گردد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای E1 (ویزای تجاری)

 

این نوع ویزا جهت تبادلات تجاری کشور آمریکا با اتباع کشورهایی که مورد تایید دولت آمریکا هستند اعطا می گردد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای E2 (ویزای سرمایه گذاری)

 

این نوع ویزا به اشخاصی تعلق می گیرد که تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار با سرمایه شخصی در کشور آمریکا دارند.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای IR2 و CR2 و IR5 (اخذ اقامت از طریق وابستگان درجه یک)

 

امکان اخذ اقامت از طریق این ویزا برای بستگان درجه یک اتباع آمریکایی و دارندگان گرین کارت آمریکا وجود دارد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای EB1 (ویزا برای افراد نابغه)

 

این نوع ویزا به افرادی با توانایی خاص و چشمگیر و به اصطلاح افراد نابغه و برجسته در زمینه های متفاوت تعلق می گیرد.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای EB1 و EB2 وEB3 (ویزای کار و کارفرما)

 

این نوع ویزا به افرادی تعلق می گیرد که به دلیل تخصص خاص و مهارت دعوت به کار می گردند.

اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای EB5

 

این نوع ویزا به افرادی که به قصد سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار و جذب سرمایه خارجی اقدام می نمایند اعطا می گردد.

اقامت در آمریکا و کسب سیتیزن امریکا

به طور کلی برای دریافت اقامت دائم یا همان گرین کارت آمریکا و تابعیت پس از آن روش های مختلفی وجود دارد. اما در اکثر روش ها شما باید حداقل ۵ سال در خاک آمریکا زندگی کنید تا موفق به دریافت گرین کارت و سپس تابعیت و شهروندی آمریکا شوید. مدت زمان دریافت سیتیزنی آمریکا ۶ سال است. یعنی شما پس از شش سال می‌توانید پاسپورت آمریکا را دریافت کنید.

ویژگی بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به کشورهای خارجی از جمله آمریکا متقاضیان زیادی دارد. برای مهاجرت به آمریکا راه های مختلفی از جمله مهاجرت از طریق تولد، پناهندگی، ازدواج، تحصیل، کار و… وجود دارد که فرد با توجه به شرایط خود می تواند بهترین راه را انتخاب کند تا دچار مشکل نشود. برای اینکه فرد بدون مشکل و راحت تر مهاجرت کند بهتر است از یک وکیل خبره و با تجربه در این زمینه کمک بگیرد. وکیل مهاجرتی می تواند مدارک مورد نیاز هر مهاجر را به طور دقیق بررسی و کامل کند تا در هنگام بررسی مدارک، فرد به مشکل نخورد. البته باید توجه داشته باشید که بررسی پرونده مهاجرتی به طور مستقیم در دست افسر ویزا است و حتی در صورت تکمیل کردن تمام مدارک و شرایط توسط وکیل ممکن است باز هم پرونده فرد توسط افسر رد شود اما باز هم نقش وکیل مهاجرتی بسیار گسترده و چشم گیر می باشد. باید توجه کنید که وکیل انتخابی شما از یک شرکت مهاجرتی معتبر باشد. مثلا روش های مختلفی برای اخذ ویزای کشور آمریکا وجود دارد. مشاور مهاجرت به آمریکا به شما در زمینه فراهم کردن مدارک و راه های مهاجرت به آمریکا کمک می کند. با بررسی سابقه شرکت مهاجرتی بدانید که آیا این شرکت موفق به اخذ ویزا در تمامی زمینه ها بوده است یا خیر؟ افراد زیادی هستند که برای کسب درآمد دست به کارهای تخصصی که تجربه ای در آن ندارند، میزنند. پس باید دقت کنید مشاور خود را از جای معتبر انتخاب کنید. موسسه ملک پور با دارا بودن سابقه  15 ساله در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا و برخورداری از بهترین مشاورین در این زمینه می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

پاسخ به سوالات شما توسط آقای ملک پور مدیر محترم موسسه ملک پور

سوال: سلام. الان که سفر به آمریکا برای ایرانیان سخت شده، اگر پاسپورت کانادا را بگیریم میتوانیم راحت تر به آمریکا سفر کنیم؟ شرایط چطور است؟

پاسخ:

سوال آقای محمد امین:آیا موسسه ملک پور در ایران دفتر دارد؟

پاسخ:

سوالات متداول در زمینه راه های مهاجرت به آمریکا

✔️ برای مهاجرت به آمریکا از کجا شروع کنیم ؟

اولین گام برای مهاجرت به آمریکا شناخت روش های مهاجرت به این کشور و انتخاب بهترین گزینه است. سپس باید شرایط و مدارک مهاجرت را بر اساس روش انتخاب شده فراهم کرد.

✔️ بهترین راه برای مهاجرت به آمریکا کدام است؟

مسلماً شرایط شخصی شما در انتخاب بهترین روش مهاجرت به آمریکا بسیار مؤثر است؛ اما در حال حاضر با توجه به قوانین منع ورود ایرانیان، تنها ویزاهای تحصیلی برای ایرانیان قابل دستیابی است.

✔️ کم هزینه ترین روش برای مهاجرت به آمریکا چیست؟

روش های کاری مثل دریافت پیشنهاد کار از کم هزینه ترین روش های مهاجرت به آمریکا است، اما متاسفانه در حال حاضر برای ایرانیان قابل دستیابی نیست. تحصیل در آمریکا نیز دومین روش کم هزینه است که امکان اقدام از طریق آن برای ایرانیان وجود دارد.

✔️ آیا برای مهاجرت به آمریکا باید حتما از طریق وکیل اقدام کنیم؟

خیر. شما می توانید با صرف وقت قوانین مهاجرت به آمریکا را بیاموزید. اما مسلماً وکیل می تواند با سرعت بیشتری کار شما را انجام دهد و تجربیات خود را در اختیار شما بگذارد.

✔️ بهترین شهر امریکا برای زندگی ایرانیان کدام شهر است؟

در انتخاب بهترین شهر آمریکا برای زندگی ایرانیان، فاکتورهای زیادی وجود دارد. این بستگی به این دارد که شما برای چه روشی اقدام نمایید. بنابراین بهتر است فاکتورهای خود را بررسی نمایید.

✔️ بهترین مشاور مهاجرت به آمریکا چه کسی است؟

شما میتوانید جهت برخورداری از مشاوره بهترین مشاور مهاجرت به آمریکا، با وکیل و مشاور آگاه به امور مهاجرت مشورت نمایید.

سخن پایانی

مهاجرت به آمریکا، اخذ اقامت آمریکا، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت از روش های مختلف، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم، تمامی نکات مربوط به آمریکا را به خوبی، متوجه شده باشید. آمریکا یکی از کشورهای قدرتمند در سرتاسر جهان می باشد که سرانه اقتصاد جهان می باشد و واردات و صادرات بسیار زیادی دارد. همچنین کیفیت زندگی در این کشور، بسیار زیاد است. از این رو همواره عده بی شماری، قصد مهاجرت به این کشور را دارند. مهاجرت به آمریکا از روش های مختلفی، امکانپذیر است، از جمله، مهاجرت کاری به آمریکا، روش تحصیلی به کمک مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت به آمریکا، سرمایه گذاری و ازدواج و تولد. موسسه ملک پور آماده است تا شما را در زمینه امور مربوط به مهاجرت یاری رساند و با توجه به شرایطتان، بهترین روش را جهت مهاجرت به شما پیشنهاد دهد. ذکر این نکته ضروریست که در حال حاضر مهاجرت به آمریکا برای ایرانی ها بسیار سخت است. در صورت بررسی شرایط خود و سوال در این موارد مطرح شده، با موسسه ملک پور تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره شوید.

4.6/5 - (30 امتیاز)
تیم تحریریه MIE
تیم تحریریه MIE
مقالات پیشنهادی:
70 دیدگاه در مورد “مهاجرت به آمریکا”
 1. سلام من 17سالمه و رشته تجربی میخونم زبان انگلیسی ام تقریبا خوبه و کارت غریق نجات دارم همین طور مدرک حلال احمر و کمک های اولیه هم دارم معدلمم خوبه و تو شهرستان زندگی میکنم میخاستم ببینم چجوری میتونم برم ی کشور دیگه که هم بتونم درس بخونم هم کار کنم

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما با توجه به شرایط سنی خود اگر قصد اقدام برای تحصیل در مدارس را دارید باید سریعا اقدام نمایید. در غیر اینصورت بهترین حالت این است که برنامه بلند مدت داشته و به عنوان یک دانشجوی موفق مجدد اقدام نمایید. البته شایان ذکر است که شرایط مالی شما نیز در کنار شرایط تحصیلی بسیار تأثیرگذار است. به همین خاطر پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نموده و شرایط خود را دقیق بیان نمایید.
   با سپاس

 2. سلام من 18سالمه و3تا طلای جهانی دارم توی کشتی میخوام پناهندگی امریکا بگیرم باید چیکار کنم و چغد هزینه کنم

  سلام من18سالمه و 3تا طلای جهانی تو کشتی دارم و میخوام پناهندگی امریکا بگیرم باید چیکار کنم و از کجا بفهمیم که هزنه اش چغده

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز موسسه ما پناهندگی را به هیچ عنوان پیشنهاد نداده و تایید نمیکند. شاید شما شرایط خود را بررسی نموده و شانس دریافت اقامت قانونی داشته باشید. پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید و شرایط خود را بیان فرمایید.
   با سپاس

 3. سلام من زبان انگلیسی خودم اندکی خوب است و ۱۶ سالم است دو تا سوال دارم ۱-ارزانترین راه مهاجرت چیست و قیمتش چقدر است؟۲- در آنجا کسی است که زبان انگلیسی یاد بدهد؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با توجه به شرایط شما بهترین راه مهاجرت اقدام از طریق تحصیل است اما مطمئناتحصیل هزینه های خواهد داشت. پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید تا شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد.
   با سپاس

 4. سلام جناب من ۱۷سالم هست و دانش اموز رشته تجربی سال یازدهم استعداد های درخشان بیرجند هستم و قصد مهاجرت دارم پدرم عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و مادرم هم فرهنگی هستند و خانوادم در زمینه مهاجرت دارند تحقیق انجام می دهند و هنوز به این نتیجه نرسیدند که مهاجرت قبل از کنکور شرایط اش برای من مناسب تر هست یا بعد از ورودی دانشگاه و نتیجه کنکور .من کانون زبان ایران رو تا ترم high1رفتم و به دلیل کرونا دو ترم هست که دیگه ادامه ندادم .می خواستم شما که در این زمینه تجربه ی بیشتری دارید راهنمایی بفرمایید و در ضمن من دارم برای کنکور ۱۴۰۱می خونم و متقاضی رشته های پزشکی هستم و سوال اساسی من این هست که برای مهاجرت چه فاکتوری از طرف کشور پذیرنده مهم تر هست رتبه کنکور یا معدل و شرایط تحصیل در دبیرستان های خاص و آیا قبل از کنکور اقدام بکنم یا بعد از کنکور و با توجه به رتبه کنکورم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در صورتی که شما تمایل دارید برای رشته پزشکی اقدام نمایید باید حتما به این نکته توجه نمایید که این رشته در اغلب کشورها آزمون ورودی دارد به همین خاطر شما باید بتوانید این آزمون را قبول شده تا بتوانید وارد این دوره تحصیلی گردید. در صورتیکه بخواهید سال دوازدهم را خارج از ایران بگذرانید نیز باید سریعا اقدام نمایید تا بتوانید شروع سال تحصیلی را در کشور دیگری باشید. پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید تا بصورت دقیق شما را راهنمایی نمایند.
   با سپاس

  2. سلام خانمی۳۳ساله هستم ساکن اصفهان وکیل پایه یک دادگستری ام البته نه کانون وکلا بلکه مرکز وکلا برای وکالت در کشورهای دیگر ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   1. سلام و عرض ادب
    دوست عزیز با مدرک ایران شما امکان وکالت درکشورهای دیگر را نخواهید داشت ٫ شما میتوانید پس از گذراندن دوره های لازم در کشور مقصد وکالت نمایید. پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.
    با سپاس

 5. سلام.
  خیلی مقاله خوبی بود. ممنونم.
  آیا در حال حاضر امکان اخذ دعوتنامه شغلی از آمریکا بری ایرانیان وجود دارد ؟من 40 سالمه و دکترای حسابداری دارم.

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در حال حاضر با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد تا حدی شانس این موضوع پایین است اما در صورتیکه محدودیت ها برداشته شود بله این امکان نیز وجود دارد.
   با سپاس

 6. سلام
  آیا با گپ تحصیلی بالا می تونیم برای مهاجرت تحصیلی آمریکا اقدام کنیم؟
  34 ساله هستم و فوق دیپلم برق

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز گپ تحصیلی تأثیرگذار خواهد بود و درصورتی که کم باشد شانس شما بالاتر خواهد بود.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز این موضوع بسته به شرایط هر دانشگاه متفاوت است اما اغلب مدرک فوق لیسانس شما مقالاتی که دارید و مدرک آیلتس شما مورد بررسی قرار میگیرد.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز این موضوع به شرایط شما بستگی دارد و نمی توان نسخه ای کلی پیچید. اما در صورتی که شرایط سنی شما اوکی باشد می توان از طریق تحصیل برای شما اقدام نمود .
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز این موضوع به روشی که شما قصد دارید اقدام نمایید بستگی دارد. پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی نموده و راه های مختلف را خدمت شما توضیح دهند.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   بله دوست عزیز
   در صورتی که برای مدارس بین المللی این کشور اقدام نمایید میتوانید مهاجرت بفرمایید.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط مهاجرت پزشکان بسته به هر کشور متفاوت است. پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نموده تا بصورت دقیق راهنمایی دریافت نمایید.
   با سپاس

 7. هانیه خسروی

  سلام وقت بخیر من ۳۴ سالمه و تازه ازدواج کردم
  عموی من در آمریکا زندگی میکنن و جزو قشر بالای جامعه هستن، مدرک من کارشناسی زبان انگلیسی و در حال حاضر تخصصی کار زیبایی و در سالن کار میکنم، ممکنه بدونم تحصیلی میتونم اقدام کنم؟
  و رشته ای یا دانشگاهی در رابطه با زیبایی وجود داره؟
  و اینکه همسرم چند وقت بعد از من میتونه بیاد؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما شانس اقدام دارید.پیشنهاد می شود با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.
   با سپاس

 8. سلام بنده ۳۵ ساله لیسانس معماری دارای آیلتس ۶.۵ ،جز اقلیت دینی بهاییت هستم با اینکه اکثر وابستگان به امریکا مهاجرت کرده اند ولی هیچکدوم فامیل درجه یک مثل عمه عمو خاله دایی نیستد و نمیخوام از طریق پناهندگی مهاجرت کنم میخواستم بدونم من شانسی برای مهاجرت به آمریکا دارم

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط شما اعم از شرایط تحصیلی و مالی باید به صورت دقیق بررسی گردد در این صورت میتوان به سوال شما پاسخ داد. پیشنهاد می شود حتما جهت دریافت مشاوره با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.
   با سپاس

 9. سلام
  عذر میخوام میخواستم بدونم الان با توجه به شرایط کرونا بهترین سفارتی که میتونیم برای ویزای نامزدی امریکا اقدام کنیم کجاست؟

 10. سلام میخواستم بدونم با مدرک لیسانس برای کار و بدون داشتن حتما مدرک زبان ایلتس و تافل میشه به امریکا مهاجرت کرد ؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط شما باید به صورت دقیق بررسی شود شاید شما بتوانید برای کار اقدام نمایید اما در نهایت شما باید بتوانید در حد متوسط مکالمه زبان انجام دهید.
   با سپاس

 11. سلام
  من فوق لیسانس معماری دانشگاه ونیز ایتالیا هستم ! آیا امکان کار در آمریکا با مدرک ایتالیا وجود داره یا باید برای ادامه تحصیل اقدام کرد ؟! یک برادر دارم که آمریکا هست و ویزا سینگل داره ، اون میتونه تو شرایط من تاثیرگذار باشه ؟!

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز اگر دعوتنامه کاری داشته باشید میتوانید برای کار درخواست دهید. در غیراینصورت پیشنهاد می شود برای تحصیل اقدام نمایید.
   با سپاس

 12. میشه با فارغ‌التحصیل شدن در ایران در رشته قضاوت به کانادا یا آمریکا مهاجرت کرد اگر نه ( تبدیل واحد کردن چطور ؟)

  1. مدیر محتوا

   سلام و عرض ادب

   دوست عزیز شما در رشته حقوق بر اساس قوانین فقه و حقوق اسلامی تحصیل می فرمایید در صورتی که در کشورهای دیگر اینچنین نیست. در خصوص معادل سازی کردن می توانید از روش هایی مانند تحصیل در رشته های دیگر اقدام بفرمایید مثلا در مقطع ارشد در حوزه رشته های مدیریت ، برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 13. رژین اکبری

  سلام آقای ملک پور وقتتون بخیر من رژین اکبری هستم رشته من در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی هست و من می خواهم که برای دکتری پزشکی بخوانم من برای پذیرش دانشگاه آمریکا چه کاری باید انجام بدهم

  1. مدیر محتوا

   سلام و عرض ادب خانم اکبری عزیز

   من ادمین هستم و خیلی خوشحالم افتخار پاسخگویی به شما را دارم. در مورد سوالی که فرمایش کردید باید عرض کنم رشته های پزشکی در آمریکا باید لیسانس علوم پایه بگیرید و بعد از آن امتحان ورود به پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارید. سن شما در این مرحله خیلی مهم است که ما بتوانیم نظر دقیق تر خدمت شما داشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 14. سلام وقتتون بخیر می خواستم بدونم من پاسپورت ترکیه دارم و می خوام به آمریکا مهاجرت کنم این پاسپورت چقدر می تونه به گرفتن ویزای آمریکا من کمک کنه؟؟ سایر مدارکم تکمیله اما بخاطر اینکه ایرانی هستم میگن ممکنه اذیت کنن درست میگن ؟؟

 15. من حقوق گرایش بین الملل در ارشد دارم می خواستم بپرسم این رشته مورد قبول برای دانشگاه ها هستند؟ از کجا باید رشته های مرتبط با دانشگاه رو پیدا کنم

 16. با سلام
  ما سال ۹۷برای سازمان هایاس خانوادگی ثبت نام کرده ایم ولی با توجه به اوضاع کنونی حکومت و مذهب ما ، زندگیمان در این کشور به خطر افتاده است.
  آیا سازمان هایاس برنامه ای جدید برای ما ثبت نام شده ها که خطر ما را تهدید میکند دارد ؟

  1. با سلام
   دوست عزیز ما برای مهاجرت به آمریکا یا کشورهای مختلف از طریق روش هایی مانند تحصیل، کار و سرمایه گذاری را اقدام می کنیم. در خصوص روش های پناهندگی یا کمک های بشر دوستانه و… خدمات مشاوره ای نداریم و بایستی شخصا این مساله رو بررسی بفرمایید.

 17. سلام وقت شما بخیر ببخشید شخصی اگر واقعا جونش در کشورش به خطر افتاده باشه به غیر از روش پناهندگی از چه روشی می‌تونه مهاجرت کنه؟؟

  1. با سلام
   برای مهاجرت قانونی می توانید از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری اقدام نمایید، که شرایط شما برای هر کدام از مسیر ها باید بررسی شود.

  1. باسلام
   برای جاب آفر گرفتن باید با کارفرما مصاحبه کنید و یا میتوانید از طریق ویزای Eb3 وارد این کشور شوید و کار کنید.

 18. سلام و وقت بخیر
  جا داره بابت موسسه فوق العادتون تشکر کنم
  می خواستم بدونم برای اقامت امریکا از طریق ترکیه باید اقامت ترکیه رو داشته باشیم یا تابعیت؟
  ممنون بابت وقتی که میزارید

  1. با سلام
   برای برخی سرمایه گذاری های مختلف آمریکایی شما بهتر است که پاسپورت کشور ترکیه یا برخی از کشور های دیگر را داشته باشید‌.

 19. سلام وقتتون بخیر
  اقامت هنری فقط مخصوص افراد معروف و اینفلونسر هست ؟ یا شامل افراد با استعداد هم میشه ؟

 20. پرونده درخواست ویزای نامزدی K1 من تایید شده وهم اکنون در سفارت انکارا است ضمنا ایمیل از این سفارت دریافت کرده ام که باید. فرم دی اس ۱۶۰ را پرکنم ونوبت مصاحبه بگیرم اما با وضعیت خیلی بد. اینترنت قادر به انجام این کار نیستم در ضمن من سپتامبر 2022 فرم دی اس ۱۶۰ را برای سفارت امریکا در. ابوظبی پر کرده ام وقتی که مشکل اینترنت نداشتم اما پرونده من انتقال داده شد. به انکارا وازمن میخواهند. دوباره فرم را پر کنم وسفارت انکارا را انتخاب کنم ایا شما برای پر کردن این فرم و گرفتن وقت مصاحبه که هردو انلاین هست میتونید کمکم کنید؟ هزینه اش چقدر. میشه ؟ ممنونم از شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *