مهاجرت

مهاجرت چیست؟

مهاجرت چیست؟ در این مقاله به بررسی موضوع مهاجرت و اینکه آیا رفتن از ایران امری قانونی است یا خیر، همچنین آیا مهاجرت خوب است یا بد؟ راه های مختلف مهاجرت، راحت ترین کشور برای مهاجرت، مهاجرت بدون پول، ارزانترین کشور برای مهاجرت و مهاجرت از طریق دعوتنامه به صورت کاملاً علمی می پردازیم.

افراد به دلایل مختلف تصمیم به رفتن به کشوری دیگر می کنند. مهاجرت جوانان به خارج از کشور دارای دلایلی چون پیشرفت زندگی، پیدا کردن کار بهتر، تحصیل فرزندان در بهترین دانشگاه و مدارس عالی و مواردی دیگر. در همین راستا کشورهای مختلف نیز اقدام به جذب مهاجرین از نقاط مختلف دنیا می کنند. باید در نظر داشت برای مهاجرت به این نکته باید دقت کرد که هدف از رفتن چیست؟ و چرا می خواهید از ایران بروید؟ اخبار مهاجرت را دنبال نمایید. به تبع در نظر داشته باشید شما باید برای بهتر شدن زندگی و رسیدن به هدف خود بروید. در صورتیکه نقل مکان شما به ضررتان تمام شود این کار منطقی نبوده و اصلا پیشنهاد نمی شود. باید توجه داشته باشید برای رفتن راه ها و روش های گوناگون و مختلفی وجود دارد که این راه ها عبارتند از:

مهاجرت
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 •  

  مهاجرت کاری

  در مهاجرت از طریق کار در نظر داشته باشید مهاجرت از طریق کار بهترین روش مهاجرت محسوب می شود شما می توانید به دو روش از طریق کار اقدام به مهاجرت نمایید. اولین روش داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کاری است در این روش شما باید از سوی کارفرمای مقیم در آن کشور که تابعیت آن کشور را دارد پیشنهاد کاری دریافت نمایید. روش بعد از طریق جاب سیکر یا ویزای جستجوی کار است که در این روش شما پیشنهاد کاری ندارید و می‌ توانید به کمک ویزای کاری در کشورهای مختلف کار مورد نظر خود با توجه به سوابق و حرفه خاص خود را پیدا کنید. در برخی از کشورها با توجه به امتیازدهی این مورد انجام می ‌شود و در بعضی دیگر به شما ویزای جستجوی کار داده می شود تا به کشور مورد نظر مهاجرت کرده کار مورد نظر خود را پیدا کنید و در نهایت پس از پیدا کردن کار ویزای کاری را دریافت کنید.

 •  

  مهاجرت تحصیلی

  روش بعدی مهاجرت، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. مهاجرت از طریق تحصیل یکی از پر متقاضی ترین روش های مهاجرت است که افراد برای مهاجرت به کشور دیگر انتخاب می کنند. البته باید این موضوع را در نظر بگیرید که در برخی از کشورها قوانین خاصی برای این نوع مهاجرت وجود دارد، برای مثال داشتن گپ تحصیلی مناسب، داشتن مدرک زبان و غیره از مواردی است که در برخی از کشورها برای اخذ ویزای تحصیلی بسیار مورد اهمیت می باشد. برای مثال کشوری چون آلمان، انگلستان یا کانادا  نباید بیش از سه سال گپ تحصیل داشته باشید یا کشوری چون دانمارک، اتریش و هلند گپ تحصیلی اهمیت زیادی برای مهاجرت از طریق تحصیل ندارد و فرد می ‌تواند با گپ تحصیلی بیش از سه سال نیز به این کشورها مهاجرت کنند. همچنین داشتن مدرک زبان در بعضی از کشورها مهم می باشد. شما اگر قصد دارید از طریق تحصیل به کشوری مهاجرت کنید ابتدا باید هزینه های تحصیل و زندگی در آن کشور را نیز در نظر داشته باشید. زیرا در برخی از کشورها تحصیل رایگان برای متقاضیان ارائه نمی‌ شود اما در برخی از کشورها به کمک بورسیه های تحصیلی که در آن نیز داشتن معدل بالا و موارد دیگر ملاک است، می تواند برای متقاضیان، تحصیل به نسبت رایگان را در بر داشته باشد.

 •  

  مهاجرت با سرمایه گذاری

  در روش سرمایه گذاری اشخاص می توانند به سه روش موفق به اخذ تابعیت و اقامت کشور مذکور شوند. اولین روش خرید ملک است که در این روش شما ملکی را خریداری می کنید در نتیجه پول خود را در آن کشور سرمایه ‌گذاری کردید و در نهایت می توانید اقامت و تابعیت کشور را به دست آورید. روش بعد روش ثبت شرکت است که در این روش متقاضی باید طرح تجاری یا بیزنس پلن قوی ارائه دهد در نهایت شرکت را ثبت نموده و در شرکت خود استخدام شود و پس از پرداخت مالیات و بیمه می ‌تواند اقامت و تابعیت کشور مورد نظر را به دست آورد. روش دیگر در سرمایه‌ گذاری خود حمایتی یا تمکن مالی است که عبارت تمکن مالی در ابتدا توسط آقای ملک پور بیان شد. در این روش که یکی از بهترین روش‌ های سرمایه‌ گذاری است شما باید اثبات کنید که هزینه‌ های لازم برای زندگی و مهاجرت در یک کشور را دارید در بسیاری از کشورها شما اجازه کار فعال ندارید و در نهایت با این روش شما به همراه خانواده و فرزندان می توانید اقامت و تابعیت کشور مورد نظر را به دست آورید.

 •  

  مهاجرت از طریق ازدواج

  روش بعدی مهاجرت جوانان به خارج از کشور، ازدواج است در این روش شما باید سن قانونی داشته باشید و همچنین باید ثابت نمایید که ازدواج شما واقعی بوده و صوری نیست در نتیجه باید بتوانید از پس هزینه های زندگی خود و همسرتان برآید. در این روش در بعضی از کشورها ویزای ازدواج و نامزدی وجود دارد. برای مثال در کشور آمریکا به کمک ویزای نامزدی و با شرایط خاص که در مطالب مختلف و مقاله های گوناگون نگارش شده توسط موسسه ملک پور به صورت کامل توضیح داده شده است، شخص می‌تواند اقامت این کشور را به دست آورد.

 •  

  مهاجرت از طریق تولد

  این روش به دو صورت و بر اساس دو اصل بنا گردیده است. اصل خاک و اصل خون. در روش خاک می‌ بایست نوزاد در خاک کشور مورد نظر متولد شود، تا بتواند تابعیت آن کشور را به دست آورد. کشورهایی چون کانادا و برزیل از این قانون پیروی می‌ کنند. اما در روش خون حداقل اگر یکی از والدین نوزاد تابعیت کشور مذکور را داشته باشد نوزاد می ‌تواند اقامت آن کشور را به دست آورد.

 •  

  مهاجرت با پناهندگی

  روش دیگر روش پناهندگی است که یکی از پر خطر ترین و پر ریسک ترین روش مهاجرتی است. باید خاطرنشان کرد که این روش به هیچ وجه مورد تایید موسسه ملک پور نمی باشد و هیچ گونه فعالیت و خدماتی در این زمینه به شما عزیزان ارائه نمی نماید. اما اگر شخصی قصد مهاجرت از طریق پناهندگی به هر کشوری را داشته باشد در صورتی که اثبات نماید در کشور خودش از لحاظ جانی و مالی در خطر است و مواردی چون دلایل سیاسی و مذهبی را اثبات نماید، می تواند اجازه ورود به خاک کشور دیگری را به دست آورد. این کشورها باید عضو کنوانسیون ژنو باشند و در صورت اخذ اقامت از طریق پناهندگی شخص دیگر اجازه ندارد به کشورش بازگردد.

 •  

  مهاجرت برای افراد خاص

  در روش مهاجرت هنرمندان و افراد خاص به طور کلی ویزای هنرمندان در رده این نوع ویزا قرار دارد که برخی از کشورها افرادی را که دارای مقام ها و رتبه های بین المللی می باشند و به واسطه کار هنری خود مدال دریافت نموده اند به آنها اقامت می دهد. البته این افراد در برخی از کشورها باید ثابت کنند به واسطه کار هنری خود درآمد مناسبی داشته و از پس هزینه ها و زندگی خود بر می آیند و همچنین پس از حضور و مهاجرت به کشور مورد نظر درآمدشان را حفظ می ‌کنند و مشکلی از بابت زندگی و هزینه‌ های زندگی ندارند. این افراد در صورتی که بتواند این موارد را اثبات نمایند، می توانند برای خود و فرزندانشان کارت اقامت کشور مورد نظر را به دست آورند. از مزایای این روش برای مثال می توان گفت، در کشور کانادا اخذ اقامت دائم برای فرد اصلی و همراهان وی می باشد و همچنین امکان دریافت پاسپورت نیز در این روش برای متقاضیان ممکن است. اما از معایب این روش می توان گفت که برای کشوری چون کانادا متقاضی حتماً باید با کسب امتیاز لازم برای این کار اقدام نماید و در صورت عدم کسب امتیاز، توسط افسر ویزا تایید نمی ‌شود و نمی ‌تواند اقامت کانادا را به دست آورد.

 •  

  مهاجرت پزشکان و پرستاران

  روش دیگری که برای مهاجرت وجود دارد و ما در این قسمت برای اطلاع شما عزیزان بیان می ‌کنیم، مهاجرت پزشکان و پرستاران است. این روش مزایای زیادی دارد، اما باید در ابتدا مرحله معادل سازی مدارک این متقاضیان انجام شود که برای معادل ‌سازی ابتدا اشخاص در کالج های مخصوص ثبت نام می کنند و پروسه معادل سازی را پشت سر می‌ گذارند. برای اینکار شخص باید ویزای مخصوص معادلسازی کادر درمان را بگیرد. پس از پشت سر گذاشتن آزمون ‌های مربوط به رشته خود و در نهایت تکمیل معادل سازی، و اتمام تحصیلات، مشغول به کار شوند. در بسیاری از کشورها از جمله آلمان در حین پروسه معادلسازی، متقاضی می تواند خانواده خود را نیز به کشور آلمان بیاورد و در صورتی که همسر وی مدرک زبان C1 داشته باشد می ‌تواند به صورت تمام وقت در آلمان کار کند و فرزندان نیز از تحصیل رایگان بهره مند شوند. همچنین در کشورهای عربی نیز پزشکان باید برای مهاجرت مراحل مختلف جهت معادل سازی مدرک خود را انجام دهند و در صورت قبولی در آزمون نهایی که مربوط به مهارت پزشکی است و ارائه مدارک تحصیلی و کاری خود در کشور عمان و پس از کسب تاییدیه های نهایی و گذراندن مصاحبه می توانند اجازه فعالیت و کار در کشور عمان را کسب نمایند.

مهاجرت به هلند

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به سوئد

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به فرانسه

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

تحصیل در خارج از کشور

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به قبرس

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت با سرمایه کم

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به موناکو

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به استرالیا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

راحت ترین کشور برای مهاجرت

در این قسمت قصد داریم تا به بررسی راحت ترین کشور برای مهاجرت از ایران و مهاجرت جوانان به خارج از کشور بپردازیم. شما عزیزان باید با شرایط و ویژگی های کشور مقصد آشنایی داشته باشید و روش ‌های مختلف مهاجرت را بشناسید. در مورد آنها تحقیق کنید و با پیگیری اخبار مهاجرت بتوانید مهاجرت از ایران داشته باشید و در نهایت بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید و راحت ترین کشور برای مهاجرت را پیدا کنید و پس از رفتن در کشور فوق زندگی آرام و بدون دغدغه را تجربه نمایید.

اگر قصد دارید سریع تر و راحت تر مهاجرت کنید می توانید از روش مهاجرت ترکیبی استفاده کنید. در این روش شما ابتدا اقامت یک کشور آسان را می گیرید و بعد از چند ماه زندگی در این کشور می توانید برای مقصد اصلی اقدام کنید. به این ترتیب هزینه کمتری متحمل می شوید و پروسه مهاجرت شما نیز مدت زمان کمتری طول می کشد.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از بهترین کشورهایی است که مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار دارد. زبان مردم کانادا انگلیسی و واحد پول آن دلار است و همانند مهاجرت به ترکیه؛ همواره مورد توجه و محبوبیت بسیاری از افراد قرار گرفته است. رفتن به کانادا از طریق ۷ روش طبقه بندی  امکان پذیر است. که عبارتند از: روش کاری؛ روش تحصیلی؛ روش سرمایه گذاری؛ روش ازدواج؛ روش تولد؛ روش افراد خاص؛ روش پناهندگی.

در مهاجرت به کانادا از روش کار، می توان از روش اکسپرس انتری یا اسکیل ورکر اقدام نمود. که در این روش تمام اعضای خانواده از همان ابتدا اقامت دائم را می گیرند و این سیستم بر اساس امتیاز بندی است. شما می توانید مقاله ای کامل در این زمینه را مطالعه نمایید . روش دیگر مهاجرت کاری از طریق آب جاب آفر یا پیشنهاد کاری است که در بالا نیز به آن اشاره کردیم. برای رفتن به کانادا از طریق  تحصیلی در تمامی مقاطع از جمله مدارس کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا متقاضیان می‌ توانند اقدام نمایند. روش دیگر سرمایه گذاری است که در هر یک از استان های کانادا برنامه های خاص و جدایی برای اعطای اقامت به سرمایه‌ گذاران در نظر گرفته شده است. با توجه به مطالب بیان شده برای اخذ تابعیت از طریق تولد که بر دو سیستم خون و خاک پایه گذاری شده است، باید گفت که کشور کانادا از سیستم خاک پیروی می ‌کند. مهاجرت از طریق ازدواج حداقل شش ماه به طول می انجامد و شخص مورد نظر باید بتواند تمام هزینه‌ های زندگی برای دو نفر را تأمین نماید. همچنین شما باید اثبات کنید که ازدواج شما صوری نیست. در صورت اثبات صوری بودن ازدواج مشمول جریمه از سمت دولت کانادا می شوید. روش دیگر پناهندگی است که موسسه ملک پور هیچ به هیچ وجه این روش را توصیه نمی‌ کند و بهتر از روش های قانونی دیگر برای رفتن به کانادا اقدام نمایید. روش هنرمندان برای کانادا نیز شرایطی از جمله کسب ۳۵ امتیاز بر اساس مبنای جدول امتیاز بندی است که شما می توانید به مقاله هایی که در همین باب نگارش شده است مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا نیز به کمک ۷ روش امکان پذیر است روش کاری که در آن به کمک جاب آفر و جاب سیکر شما می توانید اقدام کنید . در روش تحصیلی نیز شما می توانید برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف به آمریکا بروید. البته باید قبل از تصمیم برای این کار هزینه های مورد نظر را در نظر گرفته تا بتوانید از پس مخارج زندگی در کشور آمریکا بر آید . در روش سرمایه گذاری در آمریکا شما می توانید به کمک روش های خرید ملک ثبت شرکت و خود حمایتی برای اخذ اقامت این کشور اقدام نمایید. که هر یک شرایط خاص خود را دارد که در مقاله ‌ای در رابطه با این موضوع از همین سایت می توانید اطلاعات لازم را کسب نمایید. در روش ازدواج برای آمریکا دو نوع ویزا وجود دارد: ویزای نامزدی و ویزای ازدواج. که در هر یک از این دو ویزا شما باید اثبات دائمی بودن این موضوع را نشان دهید. در غیر این صورت از سمت دولت مشمول جریمه می شوید و باید در مدت زمان معین خاک آمریکا را ترک کنید. روش‌ دیگر تولد است که برای رفتن به آمریکا وجود دارد که در روش تولد کشور آمریکا نیز همچون کانادا از روش خاک پیروی می‌ کند. روش پناهندگی نیز برای آمریکا وجود دارد اما به هیچ عنوان توصیه نمی شود ولی در صورت اثبات در خطر بودن جان خود از سمت دولت خود می توانید با ارائه مدارک کافی اقامت کشور آمریکا از طریق پناهندگی را به دست آورید و همچنین روش مهاجرت برای افراد خاص و هنرمندان برای دریافت اقامت آمریکا نیز امکان پذیر است.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به استرالیا

در این قسمت قصد داریم شرایط مهاجرت به استرالیا را برای اطلاع شما عزیزان به طور مختصر بیان کنیم. استرالیا به دلیل داشتن شرایط خوب آب و هوایی و انگلیسی ‌زبان بودن، مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد. همچنین می ‌توان به کمک ۷ روش موجود جهت عزیمت به استرالیا اقدام کنید و در آن کشور زندگی نمایید. روشهای موجود عبارتند از: کاری، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی، و افراد خاص.

برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار ویزاهای مختلفی وجود دارد مانند: ویزای ۱۸۹ و ویزای ۱۹۰. که شما می توانید اطلاعات لازم در این زمینه را به کمک مقاله های مربوطه در همین سایت کسب نمایید. شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل به دلیل عدم محدودیت در مقاطع تحصیلی دارای متقاضیان زیادی است. افراد به راحتی می توانند در مدارس، کالج ها و دانشگاه ها در هر مقطع تحصیلی به تحصیل ادامه دهند. روش دیگر  روش سرمایه گذاری است. روش ویزای سرمایه گذاری استرالیا شرایطی دارد مانند اینکه متقاضیان باید کمتر از ۵۵ سال سن داشته باشند. و موارد دیگر که تمامی این موارد به طور کامل در بحث رفتن به استرالیا و مقاله ای با همین عنوان نگاشته شده است که شما عزیزان می توانید به آن مراجعه کرده و اطلاعات لازم را به دست آورید. روش بعدی نیز از طریق ازدواج در استرالیا است که افراد برای رفتن از این طریق باید شرایط زیر را داشته باشند. که این شرایط عبارتند از همسر شما می تواند نیوزلندی نیز باشد یا اقامت آنجا را داشته باشد. همسرشان می ‌تواند در زمان اقدام به عنوان اسپانسر شخصی اعلام حضور کند. باید از سمت دولت استرالیا شرایط مالی همسرتان و مدارک سلامت پزشکی و غیره مورد بررسی قرار گیرد. استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد بدین گونه است که در صورت تولد کودک فوراً تابعیت استرالیا را به او داده نمی شود. چرا که اخذ تابعیت کشور استرالیا از طریق تولد دارای برخی نکات می باشد که در اینجا به آنها اشاره می کنیم. در صورتی تابعیت به کودک داده می شود که حداقل یکی از والدین استرالیایی باشد یعنی همان قانون خون. اگر والدین دارای اقامت استرالیا باشند اما در این کشور زندگی نمی کنند، وقتی فرزندشان در استرالیا به دنیا می ‌آید می‌ توانند برای کسب اقامت استرالیا برای فرزندشان اقدام کنند و برخی شرایط و موارد دیگر نیز وجود دارد که با مطالعه مقاله در این مورد می توانید اطلاعات لازم را کسب نمایید. رفتن به استرالیا از طریق پناهندگی نیز به هیچ عنوان پیشنهاد نمی ‌شود و موسسه ملک پور هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی‌ دهد. اما در کل کشور استرالیا نیز به پناهنده ها در صورت اثبات در خطر بودن جان اقامت می دهند.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت این کشور همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده و کشور انگلستان در بین ایرانیان، همانند مهاجرت به ترکیه، جزو محبوب ترین کشورها محسوب می شود. برای مهاجرت به انگلستان نیز می توان از 7 روش  اقدام نمود. روش مهاجرت از طریق کار باید ویزای TIRE-2 دریافت کرد. شرایط رفتن از طریق کاری به این صورت است که متقاضی باید از سمت کارفرمای انگلیسی دعوت نامه کاری داشته باشد. برای مهاجرت تحصیلی به انگلستان داشتن شرایطی چون تمکن مالی و ویزای تحصیلی انگلستان، همچنین داشتن مدرک زبان و داشتن نامه پذیرش از سمت دانشگاه نیز باید رعایت شود.

در روش سرمایه گذاری می ‌توان به روش ثبت شرکت اقدام کرد. که در حال حاضر در قالب سه نوع ویزا قابل انجام است. از طریق ویزای استارت آپ؛ از طریق ویزای ارائه طرح خلاقانه که مورد تایید و حمایت دولت انگلستان باشد و از طریق خرید اوراق قرضه دولتی انگلستان. مهاجرت از طریق تولد به انگلستان نیز بر اساس قانون خاک است که هر کودکی که در خاک انگلستان متولد می شود، می تواند اقامت و تابعیت کشور انگلستان را داشته باشد.  ازدواج نیز بدین صورت است که باید شرط سنی لازم را داشته باشید. همچنین هیچ گونه سوء پیشینه و جرمی در پرونده شما نباشد و شرایط دیگری که در مقاله های مربوطه به طور کامل توضیح داده شده است. روش دیگر مهاجرت از طریق پناهندگی است که در صورت اثبات در خطر بودن جان خود در کشورتان می توانید از این روش اقدام نمایید. اما موسسه ملک پور این روش را توصیه نمی ‌کند و هیچگونه خدماتی در این زمینه به متقاضیان ارائه نمی دهد. روش بعدی نیز روش افراد خاص و هنرمند است که می ‌توان به کمک این روش اقدام نمود.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به اتریش

در این قسمت به مهاجرت به اتریش از طریق مختلف می‌ پردازیم. امروزه مهاجرت به اتریش با استقبال بسیار خوبی روبرو شده و علاقمندان و متقاضیان زیادی قصد رفتن به این کشور زیبا را دارند. مهاجرت به کشور اتریش نیز از روش های کلی که شامل کار؛ تحصیل؛ سرمایه گذاری؛ تولد؛ ازدواج؛ پناهندگی و ویزای هنرمندان و افراد موفق است، امکان پذیر است. در مهاجرت کاری به اتریش شما باید ویزای کار اتریش را اخذ نمایید. که این روش به دلیل اینکه هزینه کمی دارد و امکان اخذ ویزای جستجوی کار نیز وجود دارد، متقاضیان بسیاری را به سمت خود کشانده است. در کشور اتریش می توان از طریق پیشنهاد کاری یا جاب آفر و یا از طریق ویزای جستجوی کار یا جاب سیکر، برای اخذ ویزای کار اتریش اقدام نمود. روش بعدی روش اقدام از طریق تحصیل به کشور اتریش می باشد که شما در صورتی می توانید برای مقطع کارشناسی در دانشگاه های دولتی اقدام کنید که در کنکور سراسری در ایران در همین رشته پذیرفته شده باشید و برای مقاطع بالاتر نیز باید مدارک مقاطع قبلی را ارائه دهید. برای تحصیل در اتریش شرایط و ویژگی‌ های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با مطالعه مقاله مربوطه در همین سایت؛ اطلاعات لازم را کسب نمایید. روش دیگر اخذ اقامت اتریش روش سرمایه گذاری است که به کمک استارت آپ و خود حمایتی می توانید نسبت به اخذ اقامت کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید. روش دیگر روش تولد است که کشور اتریش از قانون خاک تبعیت می کند. یعنی با تولد کودک در آن کشور اقامت کشور اتریش به کودک داده می شود. قوانین ازدواج نیز همانند کشورهای دیگر برای کشور اتریش نیز پابرجاست .روش پناهندگی و روش ویزای هنرمندان اتریش نیز مانند دیگر کشورهای ذکر شده و توضیح داده شده تمامی شرایط را دارا می باشد.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به آلمان

کشور آلمان یکی از صنعتی ترین کشور های جهان است به همین دلیل افراد متقاضی رفتن به این کشور مخصوصاً جهت کار زیاد می باشند. تمامی هفت روش ذکر شده برای کشورهای دیگر نیز در مورد آلمان صدق می‌ کند. روش های کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی  وافراد موفق. در روش کار می توان از طریق جاب سیکر و جاب آفر نیز برای کشور آلمان اقدام نمود البته در نظر داشته باشید برای تمامی کشورهای ذکر شده ابتدا نرخ بیکاری کشورها را در نظر داشته باشید در روش مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل اخیراً متقاضیان زیادی به این موضوع علاقه نشان داده اند. به دلیل سطح بالای علمی در دانشگاه‌ های آلمان، همچنین نظام تحصیلی رایگان در برخی از دانشگاه ها و ارائه خدمات علمی بالا؛ افراد زیادی مایلند در دانشگاه ‌های آلمان تحصیل کنند. تحصیل در آلمان در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارد. همچنین موردی به عنوان کار تحصیل آلمان نیز وجود دارد؛ که آن دسته از دوستان که به دنبال کار پس از تحصیل هستند، می توانند در دوره های فوق شرکت نمایند. جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله با همین عنوان مراجعه نمایید. روش دیگر مهاجرت به آلمان روش سرمایه گذاری و ثبت شرکت است، که قواعد و استانداردهای خاص خود را دارد و باید جهت ثبت شرکت طرح تجاری قوی ارائه نمایید. در روش تولد باید گفت کشور آلمان از سیستم خون تبعیت می ‌کند، یعنی نوزادی که در کشور آلمان متولد می شود تابع خون والدین خود است، یعنی اگر یکی از پدر یا مادر او تبعه کشور آلمان باشند، کودک می تواند تابعیت کشور آلمان را به دست آورد. در مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج نیز باید ثابت شود که ازدواج واقعی بوده و صوری نمی باشد. همچنین عدم سوء پیشینه از موارد مهمی است که در تمامی روشهای اقدام از طریق ازدواج باید رعایت شود. روش پناهندگی نیز وجود دارد که طبق کنوانسیون ژنو کسی که در خاک کشور خود مورد نا امنی و آزار و اذیت قرار گیرد، می تواند از این روش به کشورهایی که عضو این کنوانسیون هستند رفته و در آنجا پناهنده شوند. شایان ذکر است موسسه ملک پور هیچگونه خدماتی در زمینه اقدام از طریق پناهندگی به متقاضیان ارائه نمی دهد.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

ارزان ترین کشور برای مهاجرت

در بحث ارزانترین کشور برای مهاجرت باید خاطرنشان کرد اگر شما در کشور خود از لحاظ اقتصادی و مالی در فشار هستید و از پس هزینه های زندگی خود و خانواده بر نمی آیید، بهتر است با مطالعه مطالب فوق اطلاعاتی در زمینه ارزانترین کشور برای مهاجرت را کسب نموده تا بتوانید جهت مهاجرت برای تجربه زندگی بهتر و رفاه بیشتر اطلاعات لازم را به دست آورید.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • مهاجرت به لاتویا

  در قسمت توضیح در مورد زندگی در لاتویا یا همان لتونی باید گفت این شهر با وجود این که جمعیت بسیار زیادی ندارد و شهر خیلی بزرگی نیست، عضو اتحادیه اروپا و بخشی از منطقه شینگن است. هزینه زندگی یک خانواده چهار نفره در لاتویا یا لتونی ماهانه در حدود 2609 دلار است بدون در نظر گرفتن اجاره و هزینه ماهانه یک نفر در لاتویا در حدود 760 دلار می باشد، که این موضوع این شهر را به ارزانترین شهر برای مهاجرت تبدیل کرده است. در مورد هزینه های زندگی دانشجویی در لاتویا باید گفت در حدود 450 الی 700 یورو در ماه هزینه ‌هایی برای غذا، حمل و نقل، آب و برق و غیره برای یک نفر کافیست. البته نکات منفی چون آب و هوای نامناسب، جاده های نامناسب و قطارهای شهری نامناسب می تواند بر روی انتخاب اشخاص تاثیر داشته باشد، اما در مقابل نکات مثبتی چون حمل و نقل عمومی رایگان برای افراد سالخورده و دانشجویان، وجود سینما های زیاد وجود جنگل های بسیار زیبا، وضعیت بهداشت و درمان بسیار عالی و همچنین خلق و خوی مهربان مردم نیز بی تاثیر بر تصمیم افراد و انتخاب لاتویا به عنوان ارزان ترین کشور برای مهاجرت نمی باشد.

تحصیل در لاتویا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • مهاجرت به مجارستان

  مجارستان جزو یکی از ارزان ترین و بهترین کشورهای حوزه اتحادیه اروپاست. شهریه دانشگاه در این کشور به نسبت سایر کشورهای اروپایی بسیار کمتر است. همچنین هزینه ‌های زندگی در مجارستان که شامل مسکن، خوراک، پوشاک، حمل و نقل و غیره است؛ نیز با توجه به دیگر کشورها از رنج پایینی برخوردار است. افراد زیادی قصد دارند جهت ادامه تحصیل یا کار و زندگی به این کشور نقل مکان نمایند. روش های مهاجرت به مجارستان نیز از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج  و پناهندگی امکان پذیر است. در روش کار ابتدا باید ویزای کار مجارستان را دریافت کنید. برای تحصیل نیز شما باید ویزای تحصیلی مجارستان را اخذ نموده و سپس در دانشگاه مورد نظر پذیرش نمایید. روش مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری نیز از طریق ثبت شرکت، خرید ملک و خرید اوراق قرضه دولتی امکان‌ پذیر می باشد. همچنین مجارستان برای مهاجرت از طریق تولد از اصل خون پیروی می ‌کند. برای ازدواج نیز باید نکات گفته شده در مطالب بالا را نیز جهت رفتن به مجارستان رعایت کرد. روش پناهندگی نیز دیگر روش مهاجرت به مجارستان است که توصیه نمی شود.

ویزای مجارستان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • مهاجرت به فنلاند

  کشور فنلاند کشوری است که از لحاظ هزینه ها نسبت به دیگر کشورهای همسایه خود دارای هزینه پایین تری است. مخصوصا مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل که به جرأت از بهترین و کم هزینه ترین و منطقی ‌ترین روش هاست و متقاضیان زیادی دارد و هر سال دانشجویان زیادی به این کشور از طریق تحصیل مهاجرت می نمایند. هزینه های تحصیل در کشور فنلاند بسیار مناسب است. برای مثال هزینه تحصیل در مقطع لیسانس چیزی در حدود ۸ تا ۱۰ هزار یورو در سال است و اگر دانشجویان به زبان فنلاندی تسلط پیدا کنند، می توانند به صورت کاملاً رایگان به ادامه تحصیل بپردازند. همچنین مزیت دیگر این است که بالای ۹۰ درصد موارد، شرایط کار یا کاریابی پس از تحصیل برای دانشجویان فراهم است. به طور که در مطالب قبل نیز اشاره کردیم مهاجرت به فنلاند از تمام روش ‌ها که شامل کار، تحصیل، سرمایه ‌گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و افراد موفق است امکان پذیر می باشد.

مهاجرت به فنلاند

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت بدون پول

یکی از سوالات پر تکرار تمامی مخاطبان عزیز مهاجرت بدون پول می باشد. آیا مهاجرت بدون پول امکان پذیر است؟ در پاسخ به سوال شما عزیزان در این زمینه باید گفت اگر شما تمامی اصول زندگی را رعایت کنید و تمامی قوانین را زندگی خود پیاده سازی کنید می ‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. شما عزیزان می توانید با تغییر در افکار و اعتقادات و عقاید خود، زندگی در بهترین نقطه دنیا و با بهترین امکانات را برای خود و خانواده تان رقم بزنید. می توان با بهره گیری از قدرت ذهن و تفکر و اثر آنها بر زندگی به این امر مهم دست پیدا کرد و حتی با کمترین هزینه. گفتنی است می ‌توان بدون پول آسان ترین راه مهاجرت را تجربه نمود. حال تمامی این نکات با تغییر در افکار و زندگی شما امکان پذیر است. همانطور که در مطالب بالا نیز اشاره نمودیم، مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج، پناهندگی و افراد موفق برای تمامی کشورها امکان پذیر است و موسسه ملک پور در تمامی این زمین ه‌ها به جز روش پناهندگی خدمات فوق العاده ای را به شما عزیزان ارائه می نماید. نکته دیگری که در مهاجرت بدون پول می ‌تواند اثرگذار باشد، قدرت کلام و نفوذ در مسیر مهاجرت است. تمامی شما  در مورد قانون نسبیت و تئوری های فیزیک اطلاع دارید. امروزه بسیاری از بچه‌ ها دوست دارند پزشک یا مهندس شوند، اما باید گفت تنها مشاغل پزشکی و مهندسی نیست که پول ساز هستند و شغل های دیگر با انتخاب درست و نشانه گیری درست هدف می تواند بهترین درآمد را برای شما داشته باشد. از مواردی که می تواند به شما کمک کند این است که خود را باور کنید؛ افکارتان را تغییر دهید و زندگیتان را به همین سمت سوق دهید. این نکات تغییرات مثبت زیادی برای شما به وجود می آورد و در نهایت تمام این موارد موجب پیشرفت شما در زندگی می شود. گفتنی است ذهن قدرت بالایی دارد. اگر شما ۱۰۰ درصد قدرت ذهن خود را به کار بگیرید، در نتیجه در اوج قدرت قرار می گیرید و می توانید به بهترین ها دست پیدا کنید. پس این نکته که می گویند، اگر کسی پول نداشته باشد نمی ‌تواند مهاجرت کند، اصلاً درست نیست. شما در هر سطح از جامعه قرار داشته باشید، می توانید با تغییر افکار خود، زندگی خود را به بهترین تبدیل نمایید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از مشاورین موسسه ملک پور و راهنمایی‌ های مثمر ثمر آنها استفاده نمایید.

مهاجرت از طریق دعوت نامه

در این قسمت قصد داریم به بررسی شرایط کلی مهاجرت از طریق دعوتنامه بپردازیم. برای مثال کشور آمریکا از طریق دعوت نامه خویشاوندی می تواند پذیرای شما متقاضیان محترم باشد. برای برخورداری از مهاجرت از طریق دعوتنامه بایستی از طرف اقوام خود که بالاتر از ۲۱ سال هستند و دارای اقامت دائم یا پاسپورت آمریکا هستند، حمایت مالی شوید. ویزای مبتنی بر خانواده در آمریکا دو نوع می باشد، ویزای بستگان درجه یک و ویزای داشتن ارتباط خانوادگی بین بستگان درجه دو با یک شهروند آمریکایی. مهمترین نکته که بایستی به آن توجه نمایید این است که افرادی که شهروندی یا تابعیت آمریکا را دارند، می توانند برای همسر، پسر، دختر، پدر و مادر، خواهر و یا برادر خود اقدام نمایند و افرادی که گرین کارت آمریکا را دارند فقط می ‌توانند برای همسر و فرزندان مجرد خود اقدام کنند. ویزا های مختلفی چون F1 و F2 خویشاوندی آمریکا وجود دارد. . ویزای F1  برای فرزندان زیر ۲۱ سال است که والدینشان تابعیت آمریکا را دارند و ویزای F2 برای فرزندان زیر ۲۱ سال، همسر، فرزندان مجرد بالای ۲۱ سال و وابسته به افرادی که گرین کارت آمریکا را دارند صادر می‌ شود. ویزای F3 برای شخصی که شهروند آمریکاست و می ‌خواهد فرزندانش را به همراه همسرش به آمریکا بیاورد صادر می ‌شود. ویزای F4 برای خواهران و برادران افرادی که شهروند آمریکا می‌ باشند در دسترس است. که این اشخاص می ‌توانند از طریق این ویزا همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود را نیز به آمریکا بیاورند. یک نوع  ویزای دیگر به نام ویزای نامزدی نیز برای آمریکا وجود دارد که افرادی که شهروند کشور آمریکا باشند، می‌ توانند از طریق ویزای نامزدی یا K1 برای نامزد خود اقدام کنند. البته باید به این نکته توجه داشت افرادی که شهروند آمریکا هستند و به عنوان اسپانسر مالی برای بستگان خود اقدام می کنند، بایستی تمکن مالی لازم برای پوشش هزینه های زندگی این افراد را داشته باشند. در کل افرادی که اقامت دائم آمریکا را دارند برای پاسپورت می ‌توانند اقدام کنند. در این حالت که بعد از گذشت پنج سال از کارت اقامت دائم آمریکا، ۶ ماه قبل از انقضای این کارت؛ باید درخواست خود را برای دریافت پاسپورت ارائه نمایند. فردی که با یک شهروند آمریکایی ازدواج می کند، پس از سه سال می تواند درخواست پاسپورت کند. البته گفتنی است برای تمامی این موارد آگاهی از قوانین آمریکا، قوانین مدنی، ادغام شدن در جامعه آمریکایی، داشتن شرایط حفظ گرین کارت آمریکا به مدت پنج سال، قبول شدن در آزمون شهروندی و موارد دیگر جزء ضروریات است که شما به عنوان یک متقاضی باید این موارد را رعایت نمایید

سوالات متداول در زمینه راه های مهاجرت از ایران

روش های کلی مهاجرت چه روش هایی هستند و برای مهاجرت چه باید کرد؟

به طور کلی می توان به کمک 7 روش به کشورهای دیگر مهاجرت کرد. که عبارتند از: روش کاری؛ تحصیلی، سرمایه گذاری؛ ازدواج، تولد، پناهندگی و افراد موفق و هنرمندان

آیا مهاجرت خوب است؟

در کل باید گفت اگر هدف از مهاجرت تغییر زندگی به احسنت باشد و باعث پیشرفت و رشد در تمامی مراحل زندگی شود، خوب است. درست تصمیم گیری نمایید تا به هدفتان از مهاجرت دست پیدا کنید.

آیا مهاجرت به ایتالیا خوب است؟

در حال حاضر ایتالیا به عنوان مقصد مهاجرتی بسیاری از افراد قرار دارد. افراد با اخذ ویزای شینگن ایتالیا می توانند به این کشور سفر کنند. همچنین ایتالیا برای تحصیل گزینه بسیار مناسبی است.

آیا مهاجرت به انگلستان خوب است؟

در انگلستان از تمام توانایی های شغلی بهره گرفته شده و هیچ نیروی مفیدی بدون کار نیست. همچنین زمانی که در این کشور جمعیت جوان رشد می کند، این موضوع باعث بهبود کیفیت و رسیدگی بیشتر به جمعیت کهنسال می شود. انگلستان در پروسه زمانی مختلف رشد اقتصادی خوبی را تجربه کرده است.

آیا مهاجرت کنیم؟

برای پاسخ به این سوال هر شخص باید با توجه به روحیات و خلق و خوی خود، همچنین هدفی که در پیش دارد، تصمیم بگیرد که مهاجرت کند یا خیر. در این مسیر باید فراز و نشیب های پیش رو برای رسیدن به هدفش را در نظر داشته باشد.

آیا مهاجرت به هلند خوب است؟

مهاجرت به هلند از حیث تحصیل گزینه خوبی است. زیرا کورس های ارائه شئه اغلب به زبان انگلیسی هستند. هچنین اقتصاد کشور هلند سالانه رو به رشد است. برای اقامت های بیش از ۹۰ روز در هلند، متقاضی باید اجازه اقامت موقت یا MVV داشته باشد.

سخن پایانی

مهاجرت چیست؟ در این مقاله به بررسی موضوع مهاجرت و اینکه آیا مهاجرت امری قانونی است یا خیر، همچنین آیا مهاجرت خوب است یا بد؟ راه های مختلف، راحت ترین کشور برای مهاجرت، مهاجرت بدون پول، ارزانترین کشور برای مهاجرت و مهاجرت از طریق دعوتنامه به صورت کاملاً علمی پرداختیم. به بررسی شرایط کشورهایی چون، کانادا، آمریکا، انگلستان، استرالیا همچنین موضوعاتی چون، مهاجرت خوب است یا بد؟، انواع راه های مهاجرت، راحت ترین کشور برای مهاجرت، ارزان ترین کشور برای مهاجرت، مهاجرت بدون پول، مهاجرت از طریق دعوت نامه پرداختیم. امید است توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در این زمینه به شما عزیزان ارائه داده باشیم. در صورت هرگونه سوال یا پیشنهاد می توانید با مشاورین موسسه ملک پور ارتباط برقرار نموده. در صورت کسب رضایت به مطالب 5 ستاره دهید.

آخرین نظر و145 سایر نظر ها باید مورد تایید قرار گیرند.
5/5 - (7 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (7 امتیاز)

اطلاعاتی که در این وبسایت مشاهده می نمایید بر اساس تحقیقات اشخاصی هست که غیر حقوقی هستند و موسسه MIE هیچ گونه مسئولیت حقوقی در خصوص اطلاعات وبسایت ندارد. ما همیشه توصیه می کنیم این اطلاعات را راستی آزمایی کنید و با یک وکیل لوکال در میان بگذارید.

© تمام حقوق محفوظ است - این وب سایت توسط موسسه مشاوره ای MIE از موسسه ملک پور خریداری شده است.
مشاوره رایگان