سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند ، میزان هزینه موردنیاز جهت سرمایه گذاری در این کشور،  اقامت با سرمایه گذاری در هلند، راحت ترین راه مهاجرت به هلند و انواع روش های سرمایه گذاری، در این مقاله مورد بررسی دقیق علمی قرار می گیرد. آیا سرمایه گذاری در هلند سبب اعطای اقامت و تابعیت می شود؟ از چه روش هایی می توان در هلند، سرمایه گذاری نمود؟  امید است که در این مقاله که توسط موسسه ملک پور نگارش گردیده است٬ به تمامی سوالات شما در باب سرمایه گذاری در هلند٬ پاسخ داده شود.  هلند یکی از کشورهای مرفه می باشد که از نظر وضعیت اقتصادی٬ وضعیت بسیار خوبی دارد. و مردم آن جزو شاد ترین ملت جهان به شمار می روند. مردم هلند، دارای امکانات رفاهی و آسایش بسیاری هستند.  به همین دلیل بسیاری از افراد٬ تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند. جهت مهاجرت به هلند و اقامت هلند می توان از راه های متنوع، اقدام نمود. یکی از روش های دریافت اقامت هلند٬ سرمایه گذاری در این کشور  است. شما  می توانید جهت دریافت اطلاعات دقیق و اخذ مشاوره تخصصی با موسسه ملک  تماس بگیرید تا به صورت رایگان، خدمات مشاوره را به شما ارائه دهند.

اگر سوالی دارید با کلیک بر روی این دکمه می توانید سوال خود را در بخش دیدگاه بپرسید.
سوال بپرسید

اگر نیاز به مشاوره دارید، جهت دریافت مشاوره رایگان روی دکمه کلیک کنید.
مشاوره رایگان

شرایط کلی سرمایه گذاری در هلند

اگر شما هم به فکر دریافت ویزای هلند هستید باید بگوییم، از راحت ترین راه مهاجرت به هلند، اقامت سرمایه گذاری در هلند میباشد. هلند یکی از کشورهایی است که از نظر اقتصادی، دارای ثبات است و می توان امید زیادی به آینده اقتصادی این کشور داشت. تجارت بین المللی یکی از چند عنصر کلیدی سیستم اقتصادی هلند است که موجب رشد اقتصادی چشمگیر این کشور شده است و هلند را به شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل کرده است. سرمایه گذاری در هلند و به دنبال آن دریافت گرین کارت هلند باید به صورتی باشد که برای اتباع و شهروندان هلندی شغل ایجاد کند و میتوان به صورت مشارکت در صندوق اقتصادی نیز صورت پذیرد. ذکر این نکته ضروری است که آمار سرمایه گذاری در این کشور، بسیار بالا می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به هلند از روش های مختلف٬ به شما پیشنهاد می شود ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را در سایت ملک پور خریداری نموده و تمامی اطلاعات لازم جهت مهاجرت را  دریافت نمائید.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در هلند

یکی ازآسان ترین روش هایی که منجر به اخذ اقامت می‌گردد٬ سرمایه‌گذاری در کشور هلند است. برای سرمايه گذاري در هلند٬ فرد می بایست سرمایه زیادی داشته باشد و از نظر مالی مشکلی نداشته باشد تا از پس هزینه زندگی در هلند برآید. در سرمایه گذاری در هلند به  شما این امکان داده میشود که پس از مدت اندکی از سرمایه گذاری در هلند و طی کردن مراحل آن و تطبیق با قانون و وزارت اقتصاد هلند، به این کشور مهاجرت نموده و پس از 5 سال اقامت دائم هلند را بدست بیاورید و از این طریق وارد بازار کار شده و در آن آزادانه و بدون محدودیت فعالیت داشته باشید. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که سرمایه گذاری در کشور هلند و به دنبال آن کسب اقامت این کشور نیازمند داشتن مدرک زبان نیست .این روش برای کسانی که مدرک زبان ندارند یکی از مناسبترین راه ها می باشد.

استانداردهای سرمایه گذاری در هلند

مسئله سرمایه گذاری در  کشوری دیگر امر بسیار مهمی است٬ در واقع زمانی که یک فرد تصمیم دارد که تمام یا قسمتی از سرمایه خود را به یک کشور  منتقل  نماید ابتدا می بایست وضعیت و نظام قضایی آن کشور را مورد بررسی قرار دهد و نرخ مصادره اموال و فساد مالی و اداری را در آن کشور بررسی نماید٬ چرا که در راه مهاجرت و سرمایه گذاری در کشور هلند مشکلات زیادی ممکن است برای فرد پیش بیاید و شخص باید بررسی نماید که چقدر احتمال دارد که  دولت در هنگام رخداد مسائل و مشکلات اموال او را مصادره کند. کشور هلند از نظر مصادره اموال و کم بودن ریسک آن در بین کشورهای دیگر رتبه هفتم را داراست و در واقع ریسک پایینی در جهت مصادره اموال فرد در هلند وجود دارد. همچنین نرخ فساد اداری و مالی در این کشور کم بوده و افراد می توانند با خیال راحت در این کشور به سرمایه گذاری بپردازند.

شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در هلند

هلند در بین سایر کشورهای اروپایی، رتبه ششم را در اقتصاد دریافت نموده است. برای سرمایه گذاری در هلند و اخذ اقامت با سرمایه گذاری در هلند باید در مورد شاخص هایی که بر اقتصاد این کشور تاثیر میگذارند و به دنبال آن بر سرمایه شما نیز تاثیرگذار است، اطلاعاتی داشته باشید. متوسط نرخ رشد تولید ناخالصی داخلی کشور هلند در سال های 1989 تا 2018 به طور متوسط 2.23 درصد بوده است و از دیگر نکاتی که در سرمایه گذاری در هلند تاثیر میگذارد نرخ تورم است که حدود 0.2 بوده است و نکته قابل توجه بعدی نرخ بیکاری میباشد که تاثیر زیادی در سرمایه گذاری در هلند دارد که به طور میانگین در سال 2019 کمتر از 1.5 بوده است.

روش های سرمایه گذاری در هلند

در ادامه انواع روشهای سرمایه گذاری در هلند را بررسی می کنیم.

سرمایه گذاری در هلند با خرید ملک

اگر قصد سرمایه گذاری در کشور هلند را دارید پس باید به دنبال یافتن راهی برای سرمایه گذاری در هلند باشید که کمترین ضرر و زیان را به سرمایه شما وارد کند و در مقابل آن باعث افزایش سرمایه شما شود، البته بیشتر افرادی که قصد سرمایه گذاری در هلند را دارند به دنبال اخذ اقامت دائم این کشور هستند. پس باید توجه کنید که نوع سرمایه گذاری در هلند که شما انجام میدهید می تواند شما را به سوی اخذ اقامت سرمایه گذاری در هلند سوق دهد یا خیر. یکی از راه های سرمایه گذاری در هلند خرید ملک می باشد و یکی از ویزاهایی که در این خصوص به شما تعلق میگیرد ویزای طلایی نام دارد، اما سوال اصلی این است که آیا خرید ملک باعث اقامت دائم در هلند میشود؟ در پاسخ باید بگوییم که خیر این روش و این گونه سرمایه گذاری در هلند نمیتواند باعث اقامت دائم این کشور بشود.

سرمایه گذاری در هلند از روش ثبت شرکت

سرمایه گذاری در هلند یکی از سریعترین راه های دریافت اقامت و راحت ترین راه مهاجرت به هلند می باشد و پس از 5 سال که در این کشور حضور داشتید و سرمایه گذاری نمودید میتوانید اقدام به دریافت اقامت با سرمایه گذاری در هلند نمایید. از ویژگی های مهم در سرمایه گذاری در هلند می توان به این نکته اشاره نمود که نیازمند مدرک زبان نیستید و همچنین می توانید، برای تمامی اعضای خوانواده خود، نیز درخواست اقامت بدهید. در مبحث سرمایه گذاری در هلند، باید بگویم که هر گونه سرمایه گذاری و یا در هر مکانی، سرمایه گذاری، باعث اخذ اقامت نمیشود، پس قبل از اقدام به سرمایه گذاری در هلند از نوع سرمایه گذاری مطمئن شوید تا به اهداف خود برسید. یکی از راه های سرمایه گذاری در هلند، ثبت شرکت می باشد که این نوع سرمایه گذاری در هلند به دو صورت می باشد. حالت اول این است که شما باید شرکتی که قبلا در هلند بوده است را خریداری نموده و عملیات انتقال ثبت سهام را انجام دهید، راه دیگر سرمایه گذاری در هلند از طریق ثبت شرکت این است که شما باید یک طرح اقتصادی یا همان بیزینس پلن ارائه دهید. در طراحی بیزینس پلن باید نوع بازدهی سرمایه و سودآوری مشخص باشد و همچنین شما باید در مورد کار و سرمایه قبلی خودتان مدارکی را ارائه نمایید. همچنین مطالعه مقاله استارت آپ هلند برای شما سودمند خواهد بود.

سرمایه گذاری در هلند با کارآفرینی

کارآفرینی، یکی از روش های سرمایه گذاری در هلند است. در حال حاضر هلند از افرادی که قصد کارآفرینی را در کشورش دارند حمایت می کند چرا که این افراد با توسعه کار و اقتصاد این کشور و تولید کار و استخدام بیشتر٬ موجب رشد اقتصاد در کشور می شوند. رزومه کاری و تحصیلی شما برای کارآفرینی و سرمایه گذاری در هلند میتواند شامل: ثبت اختراع، مدرک تحصیلی، لوح های افتخار و سابقه ی کاری باشد. هنگامی که تصمیم گرفتید که کسب و کاری را آغاز نمایید لازم است که آنرا ثبت کنید سپس باید یک نام تجاری برای خودتان انتخاب نموده و به تهیه شرح فعالیت های تجاری بپردازید.

سرمایه گذاری در هلند با خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در هلند یکی از راحتترین راههای رسیدن به اقامت دائم می باشد. چرا که در این راه، نیازی به مدرک زبان نیست و حتی میتوانید از طریق سرمایه گذاری در هلند برای اعضای خانواده خود اقامت دریافت نمایید. البته در سرمایه گذاری در هلند باید به دو نکته توجه ویژه ای داشته باشید: اولین نکته این است که در سرمایه گذاری در هلند، سرمایه تان از امنیت برخوردار باشد و حتی باعث افزایش سرمایه تان بشود و دومین نکته این است که هر سرمایه گذاری باعث دریافت اقامت دائم  نمیشود. یکی از راه های سرمایه گذاری در هلند می باشد که در نهایت باعث دریافت اجازه اقامت میشود و این نوع سرمایه گذاری تنها نوع سرمایه گذاری می باشد که به شما اجازه کار می دهد. باید یکی از صندوق های مورد تایید وزارت هلند را انتخاب نموده و در آن سرمایه گذاری نمایید، سپس باید احراز صلاحیت و تایید نهایی وزارت کشور هلند و اتاق بازرگانی دولت هلند صورت بگیرد و شما باید سلامت پول خود را به کشور هلند اثبات نمایید، سپس به شما 3 سال اقامت میدهند و اگر در طول این سه سال شما به وظایف شهروندی خود عمل نموده باشید می توانید پس از اتمام تمدید 5 ساله به اقامت دائم دست یابید.

سرمایه گذاری در هلند از طریق خودحمایتی

خود حمایتی یا تمکن مالی یکی از راه های سرمایه گذاری و اخذ اقامت می باشد و به این گونه است که در این روش باید فرد ثابت کند که می تواند از خودش و خانواده اش حمایت مالی کند و نیاز نیست که دولت از وی حمایت نماید. در این روش به فرد اجازه کار داده نمیشود و فرد باید بتواند بدون کار کردن در کشور هلند، به زندگی بپردازد و همچنین در این روش باید به دولت ثابت نماید که میتواند از این نوع ویزا استفاده نموده، و این اثبات از طریق املاک و دارایی ها و گردش مالی فرد می باشد. این روش محدودیت سنی ندارد و به مدرک زبان نیز احتیاج ندارد. سرمایه گذاری در هلند، از طریق خودحمایتی، امکانپذیر نمی باشد و از راه های دیگری که در همین مقاله در رابطه با آن ها صحبت شد، می توانید اقدام نمایید. کشورهایی مثل اتریش و فرانسه، روش سرمایه گذاری از طریق خودحمایتی، در آنها امکانپذیر می باشد که در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید مقالات موجود، در همین سایت را مطالعه نمایید.

مزایای سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند مزایای بسیار زیادی دارد که چند نمونه از آن را بیان میکنیم. فرد با سرمایه گذاری در هلند بدون نیاز به ویزا می تواند در محدوده شنگن رفت و آمد داشته باشد. یکی دیگر از مزایای آن عدم شرط حضور در این کشور است. در واقع فرد بدون اینکه مجبور باشد در کشور حضور داشته باشد، می تواند سرمایه گذاری را دنبال نماید. فرد با سرمایه گذاری در این کشور، می تواند حق کار نیز کسب کند و امکان خرید ملک نیز داشته باشد. در صورتی که سرمایه گذاری فرد با موفقیت پیش رود و سودده باشد، به او اقامت می دهند و پس از پنج سال اقامت، فرد می تواند تابعیت خود را اخذ نماید. بنابراین به افرادی که سرمایه کافی دارند، پیشنهاد می شود در استرالیا سرمایه گذاری نمایند.

معایب سرمایه گذاری در هلند

هلند یکی از کشورهای بسیار خوب و مرفه جهت زندگی به شمار می رود از این رو بسیاری از افراد به سرمایه گذاری در این کشور تمایل زیادی نشان می دهند. نکته ی منفی در رابطه با سرمایه گذاری در هلند این است که جهت شروع این کار، نسبت به سایر کشورها مراحل سخت تری را می بایست طی کرد همچون باز کردن حساب بانکی در هلند و ..‌. به طوری که قوانین سخت گیرانه ای جهت دریافت اقامت و تابعیت این کشور نسبت به کشورهای دیگر وجود دارد. همچنین کشور هلند در زمینه سرمایه افراد، می بایست بازرسی کامل و جامعی مبنی بر اینکه منبع این سرمایه از کجا بوده است انجام دهد و مورد تایید دولت قرار بگیرد.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در هلند

✔️آیا از طریق سرمایه گذاری می توان پاسپورت هلند را کسب کرد؟

بله بعضی از روش های سرمایه گذاری منجر به اخذ پاسپورت خواهد شد.

✔️آیا می توان از طریق سرمایه گذاری در فرانچایز ها اقامت هلند را کسب کرد؟

در کشور هلند سرمایه گذاریاز طریق فرنچایز وجود دارد اما پروسه اخذ اقامت کمی دشوار است.

✔️آیا با خرید ملک در هلند می توان اقامت گرفت؟

خیر خرید ملک در هلند منجر به اخذ اقامت نمیشود.

✔️بهترین راه سرمایه گذاری در هلند  کدام است؟

ثبت شرکت در هر کشوری می تواند یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری باشد.

سخن پایانی

سرمایه گذاری در هلند٬ روش های سرمایه گذاری در این کشور و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری٬ در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت.امیدواریم که با این نگارش، تمامی ابهام و مسائلی که در ارتباط با سرمایه گذاری در هلند، ممکن است با آن مواجه شوید، پاسخ داده شود. همانگونه که مشاهده کردیم٬ هلند از نظر اقتصادی از وضعیت مناسبی برخوردار است و رفاه بالایی دارد. به همین علت بسیاری از افراد٬ مهاجرت به این کشور را انتخاب می‌کنند. یکی از روش های مهاجرت به این کشور٬ سرمایه‌گذاری در هلند است که سبب اخذ اقامت می گردد. سرمایه گذاری در هلند با ثبت شرکت٬ خرید ملک و کارآفرینی امکان‌پذیر است. اگر تمایل دارید، شرایط خود را بررسی نمایید و ابهام خود را برطرف نمایید، می توانید با موسسه ملک پور، تماس بگیرید تا همکاران ما در موسسه به طور رایگان، مشاوره لازم را به شما اعطا نمایند. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه و بیان نظرات، سوال مطرح کنید تا سریعا پاسخگوی آن باشیم.

4.3/5 - (6 امتیاز)
تیم تحریریه MIE
تیم تحریریه MIE
مقالات پیشنهادی:
دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *