مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به انگلیسی صفر تا صد مهاجرت تحصیلی مهاجرت تحصیلی به کانادا مهاجرت تحصیلی چگونه است بورسیه رایگان تحصیلی بهترین سن برای مهاجرت تحصیلی هزینه مهاجرت تحصیلی چگونه بورس تحصیلی رایگان بگیریم

مهاجرت تحصیلی چگونه است؟

مهاجرت تحصیلی چگونه است؟ در این مقاله سعی داریم به صورت کاملا علمی به این موضوع بپردازیم. به سوالاتی چون، بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کدام کشور است؟ برای مهاجرت تحصیلی چقدر پول لازم است؟ چگونه بورس تحصیلی رایگان بگیریم؟ مهاجرت تحصیلی با خانواده به چه صورت است؟ پاسخ دهیم. همواره افراد زیادی در سراسر جهان قصد دارند به کشورهای مختلف مهاجرت کنند و دانشجویان بسیاری تصمیم دارند، جهت ادامه تحصیل به خارج از کشور بروند. اما همواره سوالاتی در این زمینه برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی پیش می آید؛ که در این جا قصد داریم توضیحات کاملی در این زمینه برای اطلاع شما عزیزان بیان کنیم. اما در نظر داشته باشید در ابتدای راه هدف تان را برای مهاجرت مشخص کنید. در نظر داشته باشید کشورهایی که در این زمینه مناسب تر و بهتر هستند را هدف اولیه خود قرار دهید. برای مثال کشورهایی چون آمریکا، فرانسه، ایتالیا، استرالیا و کانادا از نظر تحصیل گزینه های خوبی هستند. اما اگر قصد دارید کشور ارزان یا زیباتری را انتخاب کنید، کشورهایی چون یونان، اسپانیا و مجارستان را به شما پیشنهاد می کنیم. حال در این قسمت قصد داریم مهاجرت در مقاطع مختلف را برای شما توضیح دهیم تا اطلاعات مناسبی در این زمینه به دست آورید. در صورت هر گونه سوال در مورد مهاجرت تحصیلی؛ می توانید با مشاوران موسسه ملک پور ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

ویدئو موسسه ملک پور در مورد مهاجرت تحصیلی بدون سرمایه
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
مهاجرت تحصیلی در مقطع مدارس
برای مهاجرت تحصیلی در مقطع مدارس و تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور ابتدا باید شرایط و مدارک مورد نیاز فرزندانتان را بررسی کنید تا مدارک کامل باشد و پذیرش آنها با مشکل مواجه نگردد. البته باید در نظر داشت بسیاری از والدین جهت تحصیل فرزندشان در مقطع مدارس و تحصیل زیر ۱۸ سال نگرانی جهت امنیت و شرایط زندگی فرزندشان را دارند، در زمینه مهاجرت تحصیلی در مدارس باید به مواردی چون، هزینه های زندگی، هزینه های تحصیل، نحوه گرفتن ویزای گاردین برای والدین که در کنار فرزندانشان باشند و محل سکونت دانش آموزان توجه ویژه نمایید. برای مثال در کشوری چون کانادا دانش آموزان پس از ورود به مدرسه مورد نظرشان در کانادا باید امتحان تعیین سطح دهند و زبان انگلیسی یا فرانسه آشنایی داشته باشند و با توجه به دانش شان نسبت به زبان انگلیسی یا فرانسه در کلاس مورد نظر مشغول به تحصیل می ‌شوند. در مهاجرت تحصیلی برای کشوری چون انگلستان یا استرالیا باید ابتدا در حدود یک تا یک و نیم سال دوره های A-Lavale  را بگذراند و سپس وارد دانشگاه دلخواهشان شوند. در مدارس شروع کلاس ها در هر ترم برای تحصیل در مقطع زیر ۱۸ سال ممکن است متفاوت باشد. اما تقریبا در بسیاری از کشورها در دو ترم پاییزه سپتامبر و زمستانه ژانویه شروع می شود.
 
 

ویدئو موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

ویدئو موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

ویدئو موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در اتریش و اروپا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

 

ویدئو موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در فرانسه

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

 

ویدئو موسسه ملک پور در مورد تحصیل در فنلاند

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

 

ویدئو موسسه ملک پور در مورد تحصیل در هلند

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت تحصیلی در مقطع کارشناسی

تقریبا بخش بسیار عظیمی از دانشگاه‌ های هر کشور را در مهاجرت تحصیلی، دانشجویان کارشناسی تشکیل می ‌دهند. کشوری چون آلمان که تعداد متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی در آن جا بسیار زیاد می باشد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی عموماً باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشید. دوره های کارشناسی با توجه به کشوری که در آن تحصیل می کنید به زبان های انگلیسی یا زبان مربوط به آن کشور برگزار می شود. در نتیجه در بسیاری از دانشگاه ها داشتن مدرک زبان در اولویت است. همچنین آشنایی و شناخت زبان آن کشور جهت کار پس از تحصیل برای متقاضیان بسیار اهمیت دارد. در برخی از کشورها شرط سنی برای تحصیل در دوره کارشناسی دارای محدودیت خاصی نیست. اما در بسیاری از کشورها داشتن گپ تحصیلی در مهاجرت تحصیلی، بر روی پذیرش شما تاثیر گذار است. در برخی از کشورها با توجه به شرایط آن کشور می توان تحصیل بدون شهریه در مقطع کارشناسی داشت. اما در برخی دیگر در صورت گرفتن بورس تحصیلی این مورد امکان پذیر است. که برای گرفتن بورسیه تحصیلی داشتن معدل خوب قبل از ورود به آن دانشگاه در اولویت می باشد. همچنین برای تحصیل در مقاطع مختلف متقاضیان باید هزینه ‌های زندگی آن کشور را در نظر داشته باشند. تا بتوانند از پس هزینه هایی چون اجاره بها، غذا و غیره برآیند. در اغلب کشورها طول دوره کارشناسی ۴ سال است. در برخی نیز یک سال کالج قبل از آن را دارند که در مجموع پنج سال به طول می ‌انجامد و در رشته ‌های مختلف نیز متفاوت است. برای مثال در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشور آلمان طول دوره کارشناسی حداقل ۶ سال است که تا ۸ سال نیز ممکن است ادامه داشته باشد.

پادکست موسسه ملک پور در مورد پذیرش تحصیلی

 
 

مهاجرت تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد

متقاضیان تحصیل در دوره کارشناسی ارشد اغلب باید مدارک قبل از آن که مربوط به دوره های کارشناسی، دیپلم و غیره می باشد، را ارائه دهند. طول دوره کارشناسی ارشد در کشورهای مختلف نیز بستگی به نوع برنامه ‌ای که ارائه می ‌شود متفاوت است. برای مثال دوره کارشناسی ارشد در کشور کانادا یک تا دو سال به طول می انجامد. که ممکن است با ارائه برنامه های عملی و پروژه ها این دوره کم و زیاد شود. هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای هر دانشگاه به صورت جداگانه محاسبه می ‌شود و برخی شامل هزینه هایی چون کتاب، جزوه و غیره می شود. در مقطع کارشناسی ارشد انواع مختلفی از بورسیه های تحصیلی برای دانشگاه های کشور های مختلف وجود دارد. شرایط و مدارک مورد نیاز جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هر کشوری متغیر است برای مثال کلیه رشته های ارشد در کانادا به زبان انگلیسی ارائه می شود به همین دلیل ارائه مدرک زبان از سوی متقاضیان برای تحصیل در کارشناسی ارشد در کانادا اجباری است. در کل برای اکثر دانشگاه های معتبر باید مدرک کارشناسی معتبر و معدل بالا، همچنین ارائه انگیزه نامه، فرم های مربوطه که به صورت کامل تکمیل شده باشد و همچنین ارائه گواهی نامه تمکن مالی برای مهاجرت تحصیلی اجباری است. در بسیاری از کشورها دانشجویان امکان کار ضمن تحصیل را نیز دارند که البته بستگی به کورس های ارائه شده در هر دانشگاه و وقت آزاد دانشجویان متفاوت می باشد.

مهاجرت تحصیلی در مقطع دکتری

تحصیل در مقطع دکتری در بسیاری از کشورها با شرایط ویژه همراه است. شرایط کار ضمن تحصیل، امکان بردن همراه که شامل همسر و فرزندان هستند نیز از مزایای دیگر مهاجرت تحصیلی می باشد. همچنین در برخی از کشورها تحصیل در مقطع دکتری دارای محدودیت سنی نمی باشد و کاریابی پس از تحصیل نیز برای بسیاری از متقاضیان راحت است. برای مثال یکی از مزایای تحصیل دکتری در کشور اتریش، رایگان بودن تقریبی این موضوع است. نکاتی چون آشنایی به زبان آلمانی و همچنین نوع دانشگاه بر این موضوع تاثیر بسزایی دارد. امکان اخذ بورسیه در مقطع دکتری برای بسیاری از کشورها فراهم است که این موضوع در صورت داشتن معدل بالا در مقاطع قبل برای متقاضیان امکان پذیر است. برای تحصیل در مقطع کارشناسی نیز ارائه مدارکی چون مدرک تحصیلی تا مقطع کارشناسی ارشد با ترجمه آن ها و فرم های مربوط به پذیرش هر دانشگاه، توصیه نامه، رزومه کامل، ارائه تمکن مالی، پاسپورت و مدارک دیگری که با توجه به هر دانشگاه مختلف است، باید تکمیل باشد و هنگام پذیرش ارائه شود.

مهاجرت تحصیلی به همراه بورسیه تحصیلی

در بسیاری از کشورها از سمت مراکز مختلفی مثل دانشگاه ها و مراکز علمی، مبالغی برای هزینه های تحصیل و تحقیقات در اختیار دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی در امر مهاجرت تحصیلی قرار داده می‌ شود. که به عبارتی به بورسیه های تحصیلی معروف هستند. در بسیاری از موارد؛ دانشجویان نخبه و با استعداد شامل بورسیه ‌های تحصیلی می‌ شوند. اصولاً بورسیه های تحصیلی و تحصیل به همراه فاند به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در بیشتر دانشگاه ها ارائه می شود. اما با توجه به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی هر متقاضی، این بورسیه ها متفاوت می باشند. اکثر مواقع در مهاجرت تحصیلی، فول فاند به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می‌ شود و می ‌توان از آن به عنوان یک شغل نام برد. زیرا با انجام کارهای دانشگاهی و دریافت حقوق، می توانند از کمک هزینه های تحصیلی بدون بازپرداخت بهره ببرند. برخی از کمک هزینه ‌های تحصیلی شامل شهریه ها و وام ها و جوایز و کمک های مختلفی هستند، که از طرف دولت به دانشجویان نخبه و با استعداد ارائه می شود. برخی از کشورهایی که تحصیل رایگان و بورسیه تحصیلی به دانشجویان را می دهند، عبارتند از: نروژ، دانمارک، اتریش و آلمان. مراحل اخذ بورسیه تحصیلی بدین صورت است که، ابتدا کشور مورد نظر را انتخاب کرده و پس از انتخاب دانشگاه و تهیه و ارائه مدارک لازم چون، ارائه مقاله و طرح ‌های پژوهشی ، همچنین در صورت ثبت اختراع، ارائه آن ها؛ و داشتن معدل خوب و مدرک زبان و توصیه نامه، می توانید جهت اخذ بورسیه اقدام نمایید.

مهاجرت تحصیلی و کار دانشجویی

دانشجویانی که مهاجرت تحصیلی به کشورهای مختلف دارند، امکان اخذ ویزای دانشجویی را دارند و می توانند ضمن تحصیل کار دانشجویی نیز انجام دهند. هزینه های زندگی و تحصیل در هر کشوری متفاوت است و دانشجویان با انجام کار دانشجویی می توانند از پس برخی از این هزینه ها برآیند. دانشجویانی که در اروپا مشغول به تحصیل هستند، برای انجام کار دانشجویی در دو دسته قرار می گیرند؛ دسته اول دانشجویانی که در نیمه اول دوره کارشناسی یا همان دوره زبان مشغول به تحصیل اند، که اجازه ۱۰ ساعت کار در هفته را دارند و دسته دوم که در دوره دوم کارشناسی یا ارشد تحصیل می کنند و مدت ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارند، که البته این ساعت ها با توجه به دانشگاه‌ های مختلف هر کشور متفاوت است.

مهاجرت تحصیلی و بررسی ویزای همراه

بسیاری از متقاضیانی که برای تحصیل به کشور دیگری مهاجرت می ‌کنند، قصد دارند همراهان خود را نیز با خود ببرند. اخذ ویزای همراه دانشجویی این امکان را به متقاضی می‌ دهد، تا بتواند با آسودگی و خیال راحت به تحصیل خود در کشور دیگر ادامه دهد. در برخی از کشورها اجازه تحصیل و کار در طول مدت اقامت به همراهان اعطا می شود. متقاضی اصلی باید اثبات کند که تمکن مالی لازم برای هزینه‌ های خود و همراه را دارد. در اکثر کشورها همراه عبارت است از همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال و در برخی از کشورها زیر ۲۴ سال. بعضی از کشورها با توجه به شرایط خود پدر و مادر را نیز به عنوان همراه متقاضی اصلی قبول دارند. ویزای همراه در کشور کانادا تفاوت چندانی با ویزای توریستی کانادا ندارد. زیرا ویزای همراه به نوعی یک ویزای توریستی  محسوب می ‌شود یا همان ویزای مولتی کانادا و در نتیجه هزینه های این ویزا برابر با ویزای توریستی کانادا است.

مهاجرت تحصیلی و موقعیت کار پس از تحصیل

امکان کار پس از تحصیل در مهاجرت تحصیلی، در کشورهای خارجی همواره دغدغه بسیاری از متقاضیان تحصیل در آن کشورهاست. زیرا برای آنها امیدی است که بتوانند از پس هزینه های زندگی خود برای برآیند. البته در بیشتر موارد کسانی به دنبال موقعیت کار پس از تحصیل هستند، که قصد اقامت دائم پس از تحصیل در کشور مذکور را دارند. باید در نظر داشت که کار پس از تحصیل در کشورهای دیگر با توجه به شرایط و قوانین هر کشور مختلف است و رابطه زیادی با شرایط اقتصادی و توسعه کشور مقصد دارد. موضوع مهمی که متقاضیان تحصیل در هر کشور باید به آن توجه کنند، مزایایی است که دولت آن کشور برای فارغ التحصیلان دانشگاه های خود در نظر می گیرد. زیرا برخی از دانشگاه ها شرایط خاص و ویژه را برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی خود در نظر دارند. که در هنگام تحصیل نیز بتوانند کار کنند و این موضوع سبب می‌ شود تا برای آینده شغلی و ورود به بازار کار آن کشور آماده شوند و سابقه کاری مفید در آن زمینه کسب کنند. قوانین هر کشور در زمینه اعطای اقامت دائم یا شرایط کاری برای متقاضیان متفاوت است. در برخی از کشورها جهت کار باید ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تبدیل نمود تا بتوان به کار مشغول شد.

مهاجرت تحصیلی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

بسیاری از دانشجویان دغدغه هایی چون، پس از تحصیل چگونه اقامت آن کشور را دریافت کنند؛ دارند. در کل می ‌توان گفت اقامت پس از تحصیل تقریباً در اکثر کشورها امکان پذیر است. برای اخذ اقامت و تابعیت پس از تحصیل باید در نظر داشت که کشور مورد نظر درخواست اجازه ماندن در خاک کشور را به متقاضی می ‌دهد یا خیر؟ برخی از کشورها اگر دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کند خود به خود به اقامت دائم می دهند اما در برخی از کشورها دانشجو پس از اتمام تحصیل اجازه ماندن ندارد و باید خاک آن کشور را ترک کند. اگر شرایط کشور و دانشگاه آنجا به صورتی باشد که در حین تحصیل اجازه کار داشته باشند، با اخذ درخواست کاری می‌توانند پس از خروج از کشور موردنظر، مجدداً با درخواست ویزای کاری وارد کشور شده و در نهایت اقامت دائم و تابعیت کشور را دریافت کنند. برای مثال در بعضی از کشورهای آسیایی دانشجو فقط به شرط پیدا کردن کار پس از تحصیل می تواند اقامت آنجا را اخذ کند که این اقامت دائمی نیست و اقامتی موقت است و فرد باید پس از آن درخواست اقامت دائم با شرایط خاص را دهد. در بعضی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا، اخذ اقامت پس از تحصیل در آنها سخت؛ اما دائمی است. به این معنا که در ابتدا برای دادن ویزای تحصیلی نیاز به مدرک زبان، معدل بالا، رزومه و غیره می باشد و در نهایت پس از تحصیل در امر مهاجرت تحصیلی، می توانند اقامت آن کشور را اخذ کنند.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

بسیاری از افراد جهت مهاجرت تحصیلی به کشور مورد نظر توجه می کنند، اما برخی دیگر رشته تحصیلی را در اولویت قرار دهند. همچنین هزینه های تحصیل نیز برای بسیاری از افراد در موضوع مهاجرت تحصیلی، در اولویت قرار دارد. در اینجا به مهاجرت تحصیلی در کشورهایی چون کانادا، آلمان، آمریکا، ایتالیا و غیره برای اطلاع شما عزیزان می پردازیم.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

بسیاری از جوانان علاقه زیادی به مهاجرت تحصیلی به کانادا دارند. زیرا این کشورها مزایای بسیار خوبی دارند از جمله، نظام آموزشی عالی، و وجود دانشگاه‌ های بین‌المللی متعدد. و این موضوعات سبب شده است به عنوان مقصد مهاجرتی بسیاری از دانشجویان قرار گیرد. همچنین به دلیل داشتن اقتصاد پویا دانشجویان می ‌توانند پس از تحصیل مشغول به کار شوند. همچنین از مزیت مهم تحصیل در کانادا؛ انگلیسی زبان بودن دانشگاه های این کشور است که از مزیت بسیار خوبی برای متقاضیان تحصیل است.

مهاجرت تحصیلی به آلمان

آلمان یکی از کشورهایی است که خدمات تحصیل رایگان را در اختیار اغلب دانشجویان قرار می دهد و متقاضیان هر زمان که بخواهند، می توانند به این کشور مهاجرت کنند و تحصیل در تمام مقاطع مختلف برای متقاضیان امکان پذیر است. اما باید در نظر داشت در اکثر موارد جهت تحصیل در آلمان دانش زبان آلمانی در اولویت است. کشور آلمان دارای سیستم آموزشی بسیار قوی است. همچنین شرکت ‌های بزرگی نیز در این کشور وجود دارد که موقعیت کار پس از تحصیل را برای دانشجویان فراهم آورده است.

مهاجرت تحصیلی به آمریکا

همانطور که همه مطلع هستند بهترین و برترین دانشگاه های جهان در کشور آمریکا قرار دارد. همچنین بزرگترین شرکت ها چون اپل، فیس بوک و غیره و که این موضوعات سبب شده کشور آمریکا مقصد مهاجرتی بسیاری از دانشجویان جهت تحصیل و مهاجرت تحصیلی قرار گیرد. اگر دانشجویان دارای رزومه قوی، معدل بالا و شرایط تحصیلی خوبی باشند، می‌ توانند در آمریکا حتی به صورت رایگان و با اخذ بورسیه تحصیلی مشغول به تحصیل مشغول شوند.

مهاجرت تحصیلی به ترکیه

متقاضیان تحصیل در ترکیه می توانند به واسطه تحصیل در این کشور اقامت بلند مدت را به دست آورند. . و این موضوع را با هزینه های بسیار مناسب پشت سر گذارند. دانشگاه های ترکیه هزینه بسیار مناسبی برای تحصیل دارند. البته باید در نظر داشت که اکثر مدارس کشور ترکیه به زبان استانبولی آموزش می دهند. اما در مدارس بین المللی آموزش به زبان انگلیسی نیز وجود دارد. متقاضیان می توانند با تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی و ارائه نامه پذیرش دانشگاه برای کشور ترکیه درخواست نمایند و در آنجا مشغول به تحصیل شوند.

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

کشور ایتالیا دارای دانشگاه ‌های متعدد دولتی و ممتاز جهت مهاجرت تحصیلی می باشد. زبان تحصیل در ایتالیا؛ ایتالیایی و انگلیسی است. در صورت تحصیل به زبان ایتالیایی متقاضیان باید قبل از پذیرش دوره‌ های زبان ایتالیایی را بگذرانند و با نمره خوب در آزمون ‌های مربوطه فارغ التحصیل شوند. تحصیل در ایتالیا در مقاطع مختلف از طریق سفارت ایتالیا قابل انجام است. همچنین می توان برای تحصیل در ایتالیا، بورسیه های تحصیلی گرفت که انواع مختلفی دارد و شما می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله های مختلف در این زمینه از همین وب سایت را مطالعه نمایید. امکان تحصیل در دوره های مهد کودک، ابتدایی، متوسطه و دانشگاه در ایتالیا وجود دارد که هر یک از این دوره ها شرایط و قوانین خاص خود را دارد.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

کشور استرالیا کشوری محبوب در بین دانشجویان و متقاضیان تحصیل است و یکی از دلایل آن امکان تحصیل به زبان انگلیسی است. که زبان رسمی این کشور است. به همین دلیل افراد می ‌توانند زندگی و کار بهتری داشته باشند و تعامل و ارتباط با مردم نیز برای آنها راحت تر است. کشور استرالیا دارای نظام آموزشی بسیار قوی و ممتاز همچنین تجهیزات آموزشی بسیار قوی است. البته باید این موضوع را نیز در نظر داشت که هزینه های زندگی، کار و تحصیل در این کشور نسبت به دیگر کشورها کمی بالاتر است.

مهاجرت تحصیلی به اتریش

مهاجرت به کشور اتریش جهت تحصیل برای تمامی افراد و در تمامی سنین امکان پذیر است. تحصیل در مهد کودک و پیش دبستانی، مدارس و مقاطع بالاتر از جمله دانشگاه‌ ها ممکن است. برای مهاجرت تحصیلی و تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی و خصوصی وجود دارد. که هر کدام هزینه ها و شرایط مختلفی دارند. همچنین امکان اخذ بورسیه برای تحصیل در اتریش، برای تمامی دانشجویان امکان پذیر است. دانشجویان همچنین می ‌توانند در فاصله زمانی اندکی جهت اخذ ویزای همراه برای خانواده خود اقدام کنند.

مهاجرت تحصیلی اسپانیا

تحصیل در اسپانیا از مهدکودک و ابتدایی گرفته تا دکترا و بالاتر برای مهاجرت تحصیلی امکان پذیر است. شرایط سنی تحصیل در اسپانیا شرط خاصی ندارد و افراد تا ۹۰ سالگی می ‌توانند در این کشور ادامه تحصیل داده و حتی در کنکور شرکت کنند. تنها شرط سنی که اهمیت دارد، هنگام دریافت ویزا است. یکی از نکات کشور اسپانیا داشتن مدرک زبان است. زیرا شخص در ابتدا باید بتواند ارتباط برقرار نموده تا به تحصیل ادامه دهد. همچنین برای ورود به سفارت و دریافت ویزا نیز ارائه مدرک زبان از الزامات است.

برای مهاجرت تحصیلی چقدر پول لازم است؟

زندگی در کشورهای دیگر همانطور که دارای مزایا و امکانات و پیشرفت های بسیاری است، هزینه هایی نیز در بر دارد که در برخی از کشورها هزینه های زندگی بسیار بالا و در برخی نیز مقرون به صرفه تر است. برای مثال شخصی که قصد مهاجرت به کشور اروپایی یا کانادا را دارد؛ باید به نکته مهم که هزینه های زندگی در این کشورهاست، توجه ویژه نماید. اگر بخواهیم از هزینه ‌های مهاجرت نام ببریم، از همان ابتدا هزینه های مربوط به ترجمه مدارک مورد نیاز، یا هزینه وکیل مهاجرتی وجود دارد. هزینه های چون هزینه هواپیما، خورد و خوراک و غیره فاکتورهایی هستند که در همان ابتدا باید در نظر گرفت. زمان رسیدن به کشور مقصد اگر مهاجرت به قصد تحصیل و مهاجرت تحصیلی باشد، هزینه‌ های مربوط به دانشگاه را باید توجه نمود. همچنین اگر مهاجرت به دلیل دیگری است، هزینه های مربوطه در اولویت قرار دارند، که شما بتوانید از پس زندگی در آن کشور برآیید. در کل با توجه به روش ‌های مختلف مهاجرت می توان گفت، مهاجرت کاری از هزینه کمتری برخوردار است و به بیشترین هزینه برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. متقاضیان مهاجرت باید هزینه های زندگی در کشور های مختلف را بررسی نموده زیرا تمامی کشور ها هزینه های مختلف و متفاوتی دارند و با توجه به درآمد افراد متقاضیان باید تصمیم به انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت نمایند.

ویدئو موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت بدون پول

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

چگونه بورس تحصیلی رایگان بگیریم؟

بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی در کشورهای خارجی می ‌توانند با داشتن معدل بالا و ارائه مدارک کافی از دانشگاه مربوطه، بورسیه تحصیلی دریافت کنند. که در صورت اخذ بورسیه تحصیلی نه تنها جهت تحصیل هزینه ای پرداخت نمی کنند، بلکه از دانشگاه نیز هزینه هایی به صورت ماهیانه به عنوان حقوق دریافت می ‌کنند. ممکن است روند اخذ بورسیه تحصیلی در برخی از دانشگاه ها پیچیده باشد. اما با مطالعه در این زمینه می‌ توانید، تحصیل رایگان در بسیاری از دانشگاه های تاپ دنیا را تجربه نمایید. البته باید ذکر کرد جهت بهره گیری از بورسیه تحصیلی، داشتن شرایطی چون معدل خوب، شرکت در المپیاد های مختلف، داشتن مدال و مقام های مختلف تحصیلی  مواردی است که می‌ تواند در دریافت بورسیه تحصیلی کمک شایانی به متقاضیان تحصیل در خارج از کشور نماید.

مهاجرت تحصیلی با خانواده

بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور ترجیح می‌ دهند، که از ابتدا، اعضای خانواده خود را به همراه ببرند. افراد متاهل می توانند در بسیاری از کشورها طبق قوانین آن کشور برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه دریافت کند. در برخی از کشورها این کار به کمک ویزای توریستی امکان پذیر استف در این حالت فرد اصلی به کمک ویزای دانشجویی و همراهان و به کمک ویزای توریستی می‌ توانند به کشور مذکور وارد شوند. بعضی از دیگر کشورها همراه امکان کار کردن دارد. همچنین فرزندان توانند تحصیل رایگان را تجربه کنند.

سوالات متداول در زمینه مهاجرت تحصیلی

✔️آیا امکان اخذ ویزای همراه برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور امکان پذیر است؟

در بسیاری از کشورها می توان برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی درخواست ویزای همراه نمود.

✔️آیا دانشجویان متقاضی مهاجرت تحصیلی در کشور های مختلف می توانند از بورسیه تحصیلی استفاده کنند؟

در بسیاری از کشورها امکان اخذ بورسیه برای دانشجویان فراهم است و در برخی کشورها نیز با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز می توان اقامت دائم آن کشور را به دست آورد.

✔️آیا با ویزای تحصیلی می توان اقامت دائم کشوری را اخذ نمود؟

در بسیاری از موارد خیر باید بعد پس از تحصیل متقاضیان خاک آن کشور را ترک کنند و به صورت دیگر برای اخذ اقامت درخواست داد. اما در برخی از کشورها با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد  می ‌توان همزمان اقامت دائم آن کشور را به دست آورد.

✔️شرایط کار دانشجویی در مورد تحصیل چگونه است؟

در برخی از کشورها برای دانشجویان امکان کار ضمن تحصیل فراهم شده که مدت زمان آن متفاوت است اما در برخی از کشورها شرایط کار پس از تحصیل برای دانشجویان فراهم است.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی موضوع، مهاجرت تحصیلی چگونه است؟ به صورت کاملا علمی پرداختیم. به سوالاتی چون، بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کدام کشور است؟ برای مهاجرت تحصیلی چقدر پول لازم است؟ چگونه بورس تحصیلی رایگان بگیریم؟ مهاجرت تحصیلی با خانواده به چه صورت است؟ پاسخ دادیم. به تحلیل و بررسی کشورهایی چون، آمریکا، کانادا، استرالیا، اسپانیا و… پرداختیم. همچنین ویزای همراه را شرح دادیم. در صورت هر گونه سوال درباره مهاجرت تحصیلی چگونه است؟ می توانید با مشاوران موسسه ملک پور ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان برخوردار شوید. در صورت مفید بودن مطالب به ما امتیاز 5 ستاره دهید.

3.9/5 - (10 امتیاز)
تیم تحریریه MIE
تیم تحریریه MIE
مقالات پیشنهادی:
120 دیدگاه در مورد “مهاجرت تحصیلی”
 1. منوچهرآمنی نژاد

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت عزیزان پر تلاشم خیلی خیلی مطلب پر بار و جامعی واسه بنده بود که قصد دارم دوتا پسر عزیزم رو واسه تحصیل به یکی از کشورهایی که از هر لحاظ مناسب باشه به لطف ایزدیزدان بفرستم به امید آن روز

  1. سلام و عرض ادب

   برای بررسی این موضوع نیاز به اطلاعات بیشتر از قبیل سن و سال، تحصیلات، رشته و سطح زبان از فرزندان شما خواهیم داشت. لطفا برای بررسی بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   1. اردلان یزدان پناهی

    درود بر شما
    جسارتا می خوام که یک مطلبی رد تبیین کنم و روشن کنیم برای دوستان که بنده بیان می کنم و اگر خلاف این مطلب هست شما تصحیح بفرمایید. با اجازتون از زبان گفتاری استفاده کنیم.
    اولا این که اگر دانشجویی پول کافی داشته باشه مشکلی اصولا نداره برای تحصیل در مقطع ارشد و دکتری وفقط شرط معدل(که در آمریکا 14 هست در 90 درصد دانشگاههاو یا کانادا 14 هست و…) حداقل یا GPA و زبان (که اون هم اکثرا یک ترم رو به زبان اختصاص میدن در دانشگاه مقصد و حل میشه) برای شروع تحصیلات کفایت می کنه.
    برای گرفتن بورسیه و حقوق در مقطع دکتری هم باید یک رزومه ی مناسبی داشته باشه دانشجو که واقعا نشون بده به کار تحقیقاتی علاقه داره. مثلا اکثرا به 2 مقاله isi و معدل بالای 17 در مقطع ارشد برای پذیرش در مقطع دکتری و نمره ی بالای زبان و …اشاره می کنند. البته در آمریکا باید دانشجو به دنبال استاد در رشته ی مورد نظر باشه و سعی کنه که به صورت خلاصه به اساتید در رشته ی تخصصی مد نظرش ایمیل کوتاه و مختصر و مفید بزنه و توجه استاد رو جلب کنه و بعد خودش رو بیشتر معرفی کنه و بقیه ی کاجرا. در اروپا هم که دانشکده به صورت جمعی اساتید تصمیم می گیرند. و کلا معدل خوب و مقالات قوی داشتن و فعالیت های تحقیقاتی در حد دانشجوی ارشد و زبان قوی می تونه باعث بشه دانشجویی که پول نداره رو به نتیجه برسونه و از دانشگاه حتی حقوق بگیره بخصوص رشته های مربوط به سازه های دریایی برای نروژ و دانمارک و فنلاند میتونند اقدام کنند و از شرایط استثناییشون واقعا که دکترا رو یه جورایی شغل محسوب می کنند استفاده کنند.
    کل داستان غیر از این نیست. و در قسمت admission هر دانشگاه همه چیز نوشته شده و از همون قسمت هم باید برای پذیرش اقدام بشه.
    با تشکر
    اردلان هستم

 2. سلام عرض میکنم.من در دوره کارشناسی قصد مهاجرت به کشور کانادا رو برای تحصیل دارم در رشته های مرتبط با رشته ریاضی و میخواستم بدونم که چه رشته هایی برای مهاجرت به کانادا مناسب تره و اینکه چجوری باید اقدام کنم و شرایط رو میخواستم بدونم من الان ۱۶ سالمه و میخواستم از الان اقدام کنم و شرایط رو بدونم که در ۱۸ سالگی مهاجرت کنم

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای ورود به دانشگاه های کانادا شما نیاز به مدرک زبان ایلتس حداقل 6 خواهید داشت. در مورد رشته های مهندسی معمولا رشته هایی مانند برق، مکانیک، کامپیوتر، مخابرات و … جزو رشته های پر تقاضا هستند. از الان تمرکز را بر روی خواندن زبان و گرفتن مدرک ایلتس بگذارید .

 3. سلام
  کارشناس ارشد مامایی هستم با شش سال سابقه ی کار و چهار مقاله isiو معدل ۱۷
  و نمره ایلتس ۷
  امکان گرفتن فاند دکتری برای کشور انگلیس هست؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای پذیرش در مقطع دکتری نیاز است که از یک سوپر وایزر پذیرش داشته باشید. در مورد بورسیه و فاند بر اساس کاری که در کنار سوپروایزر خود انجام می دهید می توانید انتظار دریافت ان را داشته باشید.

   1. سلام من 16سالمه برای گرفتن بورس تحصیلی دانشگاه علوم انسانی مقطع کارشناسی باید چکار کنم البته میخام بدونم تا وقتی بخام مهاجرت کنم بدونم از کجا باید شروع کنم

    1. سلام و عرض ادب

     دوست عزیز گرفتن بورسیه تحصیلی و اخذ پذیرش در رشته علوم انسانی 2 بحث جداگانه می باشد.
     در صورتی که بخواهید هم پذیرش بگیرید و هم بورسیه تحصیلی دریافت کنید باید رزومه علمی قوی داشته باشید. مثلا مقاله علمی، مدرک زبان 6.5 به بالا، معدل خوب، جوایز در المپیاد و …

   2. سلام من ۲۳ سالمه دانشجو دانشگاه ازاد هستم ایا امکانش هست من ویزا تحصیلی بتونم بگیرم بدون پایان خدمت ؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

    1. سلام و عرض ادب

     دوست عزیز موضوع اخذ پاسپورت و امکان خروج از کشور را با حوزه نظام وظیفه شهر خود پیگیری بفرمایید.

 4. سلام دختر من ١۵سالش هست ودر رشته گرافیک درحال درس خواندن هست وکلاس دهم است،میتونه جهت ویزای تحصیل آلمان در مدارس این کشور اقدام کند،آیا همراه هم می‌تونه پدرش رو با خودش ببرد؟

  1. سلام و عرض ادب

   کشورهای اروپایی معمولا ویزای گاردین اعطا نمی کنند. در حال حاضر کشوری مانند استرالیا امکان اعطای ویزای گاردین خواهد داشت اما در نظر داشته باشید اجازه تحصیل و یا کار به همراه دانش اموز اعطا نخواهد شد.

    1. سلام وقت بخیر
     برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 5. من اهل افغانستان هستم دروس پیش دانشگاهی خود را به درجه اعلی تمام کردم امکانش هست ادمه تحصیلاتم را به یکی از دانشگاه های استرلیا انجام بدم

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز باعث افتخار موسسه MIE است که در خدمت شما باشیم. بله امکان تحصیل در کشورهایی نظیر استرالیا خواهید داشت. برای بررسی بیشتر شرایط خود میتوانید از طریق فرم واتساپ درخواست ارتباط با کارشناسان ما را داشته باشید.

 6. سلام خسته نباشید.
  برای مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی میشه برای فوق دیپلم رفت؟ ینی بعد از اینکه دیپلم رو گرفتیم برای فوق مهاجرت کنیم؟

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز معمولا مقطع کاردانی را در اکثر کشور ها به رسمیت نمی شناسند و ما بین دیپلم و لیسانس مدرک دانشگاهی وجود ندارد.

 7. ببخشید من دبیری جامعه شناسی میخونم و میخوام بعداز گرفتن مدرکم بورسیه تحصیلی بگیرم و کشور مد نظرم هم کره هست لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای گرفتن بورسیه در رشته های خاص نیاز به مکاتبه با دانشگاه های کشور مقصد می باشد. شرایط بورسیه معمولا در ابتدای هر ترم یا هر سال تحصیلی از سوی دانشگاه اعلام خواهد شد.

 8. سلام من دانشجوی دبیری علوم اجتماعی هستم و میخواستم برای بورسیه تحصیلی کشور کره راهنماییم کنید که آیا من معلم هستم برای بورسیه چه مزایا و معایبی داره؟
  و میتونم بعداز پایان لیسانس اقدام کنم؟

  1. سلام و عرض ادب

   اگر مقصود شما این باشد که در کشور کره جنوبی به عنوان آموزگار مشغول به کار شوید، باید تحقیق بفرمایید که سیستم آموزشی کره این اجازه را به یک فرد خارجی می دهد یا خیر. در خصوص تحصیل به همراه بورسیه تحصیلی باید عزض شود که بستگی به رزومه شما خواهد داشت.
   برای دریافت بورسیه باید به رزومه دانشجو نگاه کرد. دریافت بورسیه از دو طریق امکان پذیر است.
   1_ بورسیه از طریق دانشگاه که بر اساس شایستگی دانشجو قابل اعطا است.
   2_ بورسیه از طریق ارگان ها یا سازمان های خاص که به دانشجویان بین المللی کمک هزینه زندگی اعطا می کنند

 9. سلام من 14 سالمه از لحاظ درسی هم درسم بد نیست میخواستم بدونم به زیر 18 هم بورسیه میده کره ی جنوبی

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای تحصیل در مدارس شما باید یک سرپرست و یا قیم در کشور مقصد داشته باشید. موضوع دریافت بورسیه کاملا به شرایط درسی و رزومه شما بستگی خواهد داشت. لطفا در این خصوص با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

 10. سلام من 13 سالمه و تو15سالگی میخواستم برم کره جنوبی ،درسمم خوب میخواستم بدونم کره جنوبی به زیر 18 سال هم بورسیه میده

  1. سلام و عرش ادب

   دوست عزیز دریافت بورسیه برای عزیزان زیر 18 سال به بررسی بیشتری نیاز خواهد داشت. به این دلیل که شما هزینه تحصیل، هزینه زندگی و موضوع سرپرستی شما هم مطرح است.

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز لطفا با کارشناسان ما در موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

   1. سلام خسته نباشید
    من ۱۶ سالمه و پایه دهم رشته تجربی هستم
    زبان انگلیسی و تا سطح پایینی بلدم ولی به زبان فرانسوی مسلط هستم
    معدل بالایی هم دارم
    می خواستم بدونم میتونم تو کشور فرانسه برای رشته دندانپزشکی بورسیه بگیریم
    یا چیزی شبیه به این

    1. سلام و عرض ادب
     دوست عزیز شما می توانید در کشور فرانسه در مقاطع دانشگاهی مشغول به تحصیل شوید. تحصیل در کشور فرانسه به زبان فرانسوی به صورت رایگان است.

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز با کارشناسان ما در موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل فرمایید که در این خصوص کاملا مشاوره رایگان خدمت شما داشته باشند.

 11. سلام و خسته نباشید ،میخوام بعد ازاینکه دیپلم گرفتم مهاجرت تحصیلی داشته باشم ایا باید کنکور بدم یا نه ممنون میشم پاسخ بدید .کشور مدنظرم هم سوئیس هست

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای ورود به دانشگاه های خصوصی سوئیس نیاز به قبولی در کنکور ایران نمی باشد.

 12. سلام و وقت بخیر
  من 17 ساله هستم و ایلس 7 دارم با معدل 19.5
  سعی دارم تا سطح b1 زبان المانی و فرانسوی رو پیش ببرم. در این شرایط امکان گرفتن کمک هزینه تحصیلی در این دو کشور رو دارم؟ مانند بورسیه

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز دانستن زبان آلمانی و فرانسوی باعث خواهد شد که تحصیل شما در این 2 کشور رایگان باشد. در مورد بورسیه باید عرض شود که برای دریافت بورسیه باید به رزومه دانشجو نگاه کرد. دریافت بورسیه از دو طریق امکان پذیر است.
   1_ بورسیه از طریق دانشگاه که بر اساس شایستگی دانشجو قابل اعطا است.
   2_ بورسیه از طریق ارگان ها یا سازمان های خاص که به دانشجویان بین المللی کمک هزینه زندگی اعطا می کنند.

 13. سلام و خسته نباشید ، میخواستم بدونم برای تحصیل در رشته موسیقی در کشور دانمارک باید چه کار کنم ، من الان ۱۷ سالمه و سال آخر دبیرستان هستم ، و اینکه برای یادگیری زبان باید به زبان این کشور مسلط باشم یا زبان انگلیسی؟

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز پذیرش از رشته های هنری معمولا با تست و ارائه مجموعه آثار یا نمونه کار همراه خواهد بود. توصیه می کنیم پیج اینستاگرام موسسه را فالو کنید و به زودی اخباری در خصوص دانشکده های موسیقی به سمع و نظر شما عزیزان رسانیده خواهد شد.

 14. لیلا شوکتی ملکشاهی

  سلام. امکانش هست الان برای پذیرش تحصیلی سپتامبر کشور کانادا و هلند قرارداد ببندم و پروسه شروع شه ولی حداکثر تا چهارماه دیگه مدرک زبانم رو ارائه بدم؟ آخرین فرصت برای ارائه مدرک زبان چه موقع هست؟ من قبلا یکبار امتحان دادم و آیلتس ۵/۵ دارم
  قبلا امکان گرفتن مشاوره تخصصی بود ولی الان نمیدونم چطوری باید مشاوره تخصصی بگیرم در این مورد هم راهنمایی کنید لطفا

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز شرایط اخذ پذیرش و ویزا در موسسه مشاوره ای MIE تغییرات داشته است . برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید.

 15. محمد یعقوب ولد عزیز احمد از افغانستان ولایت بغلان والسوالی بغلان مرکزی
  می شود با همکاری شود در زمینه ادامه تحصیل

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 16. سلام
  من سال گذشته وقتی کلاس یازدهم بودم یک هفته از کلاسا رو شرکت کردم و بعدش پروندمو از مدرسه گرفتم تا برای 2 سال آخر دبیرستانم برم کانادا ولی تیر ماه امسال ویزام ریجکت شد و مجبور شدم سال تحصیلی امسال دوباره پایه یازدهم رو بخونم یعنی به جای اینکه الان دوازدهم باشم کلاس یازدهمم.
  امسال هم 18 سالم شد.
  میخواستم بدونم میتونم برای سال آخر دبیرستان به یه کشور خارجی مهاجرت کنم؟ با توجه به اینکه الان 18 سالمه.

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز امکان اقدام برای برخی کشورها نظیر انگلستان وجود خواهد داشت. لطفا با کارشناسان ما در موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل فرمایید.

 17. هدیه حسن نژاد

  من ۱۵ سالمه معدل من همیشه از ۱۹ و نیم پایین نبوده و درس خوان هستم میخواستم برای ادامه تحصیل یعنی بعد از تمام کردن پایه نهم و انتخاب رشته که رشته تجربی بر میدارم و دوست دارم به آمریکا برم و اینکه بورسیه حداقل ۹۰ درصد می‌خوام و اکه بشه خانوادم هم بیاد

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز این نوع بورسیه که فرمایش می کنید در مقاطع بالا مانند دکتری امکان پذیر است و شما در این سن امکان همراه داشتن خانواده را نخواهید داشت.

   1. فاطمه مزرعه فراهانی

    باسلام وضمن خسته نباشی ازشماعزیزان من ۱۸سالم دانشجوی رشته حقوق ترک یک هستم خیلی علاقمندان تحصیل وکاربه کشورایتالیام منتهابادیدن کلیپ دربازی اقامت دراتریش بنظرم اقامت راحت ترهستش پول تاسقف ۱۰۰میلیون بیشترندارم میخواستم شمادراین زمینه کمک کنیدکه کدام یک ازکشورهاباشرایطی که من دارم میشودتحصیل یاکارکردوکارکردن برای یک دختر۱۸ساله درخارج ازکشورچگونه است منتظرپاسخ شماهستم باتشکر

 18. فاطمه مزرعه فراهانی

  فاطمه مزرعه فراهانیگفته:ژانویه 11, 2022 در 3:40 ق.ظ
  باسلام وضمن خسته نباشی ازشماعزیزان من ۱۸سالم دانشجوی رشته حقوق ترم یک هستم خیلی علاقمندبه تحصیل وکاردرکشورایتالیام منتهابادیدن کلیپ دربارهی اقامت دراتریش بنظرم اقامت راحت ترهستش دراین کشور پول تاسقف ۱۰۰میلیون بیشترندارم میخواستم ازشمادراین زمینه مشاوره بگیرم که کدام یک ازکشورها(ایتالیا،اتریس)باشرایطی که من دارم میتونم تحصیل یاکارکنم، وکارکردن برای یک دختر۱۸ساله درخارج ازکشورچگونه هستش منتظرپاسخ شماهستم باتشکر

  دیدگاه شما در انتظار تایید است

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز اکان تحصیل برای شما با توجه به شرایط سنی شما وجود دارد اما نکته مهم میزان تمکن مالی شما خواهد بود. شما به مشاوره بیشتر نیاز خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 19. سلام
  امیدوارم هر جا که هستید سرزنده و سلامت باشد
  من در حال حاضر ۱۶ سال دارم و در رشته انسانی در پایه دهم در حال تحصیل هستم
  چند سالی هست که قصد مهاجرت دارم برای ادامه تحصیل
  اون اوایل به شدت می خواستم که به کشور های شرقی برم مثل چین و ژاپن یا کره جنوبی ولی خب فیلم های موسسه شما رو که دیدم با خودم گفتم شاید کشور های اروپایی مزایای بیشتری داشته باشن و آینده بهتری رو برام رقم بزنه
  ولی خب هنوز دارم تحقیق میکنم و نمیدونم کدوم کشور مناسب تره
  و اینکه چون از وضع مالی نسبتا متوسطی برخورداریم و شرایطم از نظر خودم قابل قبول نیست تصمیم گرفتم که حدود چندین سال دیگه یعنی برای لیسانس یا فوق لیسانس به یه کشور دیگه مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم ولی خب نگران این هم هستم که ی سری مزایا رو تا اون موقع از دست بدم
  در حال حاضر دارم تلاشمو میکنم و زبانم رو قوی میکنم تا مدرک آیلتسم رو بگیرم و سطح علمم رو بالا ببرم و نمره های بالایی داشته باشم و دارم پول جمع میکنم
  معدل پایه هفتمم ۱۸/۶۰
  پایه هشتم ۱۸/۸۳
  و پایه نهمم هم ۱۹/۳۶ بوده
  الان هم که پایه دهم ام
  شانس قبولیم چقدره؟ و کدوم کشور برای من مزایای بهتر و بیشتری داره؟
  ممنون بابت کمکتون

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز و گرامی بنده فرمایشات شما را کامل مطالعه کردم.
   ذکر چند نکته حائز اهمیت است.
   شما برای کشورهای خوب دنیا مانند آمریکا، انگلستان، آلمان، فرانسه، کانادا و … شانس اقدام دارید. در این بین کشورهایی مانند آلمان و فرانسه تحصیل به زبان این کشورها رایگان است.
   پس در صورتی که تحصیل رایگان دوست داشته باشید باید زبان فرانسوی یا آلمانی را شروع کنید.
   اگر بخواهید به زبان انگلیسی اقدام کنید و برای مقطع کارشناسی ارشد، در این صورت کشورهایی مانند نروژ تحصیل به زبان انگلیسی و در مقطع کارشناسی ارشد رایگان است به شرطی که آیلتس آکادمیک بالای 6.5 داشته باشید.

   1. ممنون از راهنمایی های شما
    تمام تلاشمو میکنم و در آینده ای نزدیک دوباره به موسستون مراجعه میکنم

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز جهت ثبت نام لطفا با عزیزان ما در موسسه ارتباط برقرار فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 20. اسم محمد یعقوب ولد عزیز احمد محصل رشته (استخراج معادن مواد مفیده جامد) پوهنحئ انجنیری پوهنتون بغلان
  باشنده افغانستان ولایت بغلان والسوالی بغلان مرکزی می باشم.
  از جهت نبود امکانات،اقتصاد کافی و نبود فعالیت های پوهنتون دولتی در بی سر نوشتی بسر می برم و دچار آینده مبهم و نامعلوم قرار دارم نمی توانم به دروس خویش ادامه دهم بنآ از مسولین بخش و کشور مربوطه خواهانم که با در نظر داشت مشکلات بنده همکاری فرمایند.

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز باعث افتخار ماست که میزبان شما عزیزان هستیم.
   برای ارائه مشاوره درست و دقیق می بایست اطلاعات دقیق تری شامل سن، رشته، تحصیلات قبلی، میزان دانش شما نسبت به زبان انگلیسی و …. را در اختیار داشته باشیم.
   با کمال میل در خدمت شما خواهیم بود و شما می توانید برای برقراری ارتباط و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از طریق فرم واتساپ ارتباط برقرار فرمایید.
   https://malekpourmie.net/contact-us/

   1. سلام خسته نباشید
    من و همسرم قصد مهاجرت تحصیلی به آلمان و داریم و من پیوست ایشون میخوام برم.و شرایطمون از این قرار هست که
    همسرم ۲۵ سال سن دارن و ارشد مکانیک میخونن و الان ترم ۵ ارشد هستن و فقط پایان نامه شون مونده تا ارائه بدن..
    و نمره معدل لیسانسشون ۱۷/۱۰هست و ارشد بدون پایان نامه ۱۸/۵۰ هستش.
    و سنوات سربازی شون فقط تا شهریور ۱۴۰۳ مهلت دارن و قبل از این تاریخ حتما باید رفته باشیم…
    و در حال حاضر زبان آلمانی می‌خونیم و سطح b1 هستیم.
    و همسرم قصد دارن که برای دکترا درخواست بدن
    (چون قصد دو نفره رفتن رو داریم و شرایط مالی‌مون جوری نیست که اونجا بتونیم تا قبل از اینکه شغل پیدا کنن ساپورت کنیم خودمونو،به حقوق دکترا نیاز داریم) ولی متاسفانه متوجه شدیم که دکترا فقط با مدرک آیلتس امکان پذیر هست برای رشته مکانیک.
    و ما چون محدودیت زمانی داریم برای رفتن و هم تایم خوندن برای آیلتس و نداریم …
    دچار مشکل شدیم و ضمنا اینکه ایشون یه برادر ساکن آلمان دارن که پاس آلمانی دارن…
    میخواستم بدونم
    ۱:آیا امکان اپلای برای دکترا فقط با مدرک آلمانی برای رشته مکانیک هست یا خیر؟
    ۲:آیا میتونن دکترا رو اینجا بخونن و بعد انصراف بدن و برای دکترای مجدد اونجا اقدام کنن؟
    ۳:آیا میتونن الان ک ترم ۵ ارشد هستن از ارشد انصراف بدن و برای ارشد مجدد با مدرک آلمانی اقدام کنن حالا یا توی رشته خودشون یا یک رشته دیگه؟
    ممنون میشم راهنماییمون کنین.

    1. سلام وقت بخیر
     برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 21. سلام اعرض ادب من می خواهم در آلمان فزیک هسته واتوم بخانم من با داشتن دو سال سابقه تدریس فزیک و ریاضی و یک سال کیمیا ب۹۸ درصد فیصدی نمرات سن من ۲۰ هست چی گونه می توانم برم آلمان وبه هدفم برسم

  1. دوست عزیز با سن 20 سال امکان اقدام برای تحصیل در دانشگاه های آلمان وجود خواهد داشت به شرط آنکه مدرک زبان داشته باشید و هزینه یک سال زندگی خود را در حساب بانکی خود به اثبات برسانید.

 22. سلام من فیروز احمد از افغانستان هستم فارغ التحصیل از بهترین و بزرگ ترین مکتب هرات افغانستان لیسه سلطان غیاث الدین غوری ودر آزمون کانکور اشتراک کره وبه رشته دلخوا خود فزیک(هسته واتم) قبول شدم وچون رشته مرا به شکل فوق العاده و تخصصی و تخصصی سه کشور آلمان آمریکا و روسیه درس می دهندومن آلمان را برای درس خواندن انتخا ب میکنم دوسال سابقه تدریس فزیک ریاضی و یک سال کیمیا ام نمی دونم شرایط برای قبول شدن چیست امکان رفتنم اس یا خیر ومن اهداف بزرگی برای آینده آلمان دارم

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز باعث افتخار ماست که میزبان شما هستیم. شرایط تحصیل در آلمان در مقطع تحصیلی لیسانس به زبان آلمانی است. معمولا در بعضی از رشته ها برای ورود نیاز به قبولی در کنکور یا آزمون ورودی خواهد بود. البته سن شما هم در کنار سطح زبان شما تعیین کننده خواهد بود. شما مبلغی به عنوان تمکن مالی حدودا 10 هزار یورو به عنوان تمکن مالی در حساب خود باید اثبات نمایید.

 23. اینکه چرا فزیک می خوانم چرا در آلمان ن می خواهم درس بخوانم وبعد از فراغتم چه برنامه دارم به این سوالات پاسخ گویی هستم تشکر از خدمت بی دریغانه شما واقعا زحمت می کشیم در
  این راستای من چی گونه می توانم برای مهاجرت اقدام کنم برای رشته من کدام شرایط نیاز است تا به زودی ترین فرصت برم آلمان ممنون می شم اگر جوابم را بدهیم

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز در کامنت قبلی پاسخ به این سوال را عرض کردیم. سن شما، سطح زبان شما و تمکن مالی شما در این خصوص تعیین کننده خواهد بود.

 24. سلام من رشته مهندسی نرم افزار خوندم برای ارشد برم ایتالیا ایا بازار کار این رشته در اینالیا خوبه با اگه اوجا پیدا نشد میتونم جای دیگه نظیر کشورای دیه پیدا کنم آسونه یا سخت؟

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز به این نکته توجه داشته باشید که نرخ بیکاری در ایتالیا بالا می باشد و احتمال کاریابی بعد از تحصیل پایین خواهد بود. در صورتی که از کارفرمایی دیگر در کشورهای دیگر پیشنهاد رسمی داشته باشید امکان اخذ اقامت کاری وجود دارد.

 25. سلام من ۱۸سالمه و هنرجوی سال آخر گرافیک هستم اگه بخوام از الان به فکر مهاجرت تحصیلی و زندگی دائم برای آمریکا باید چجوری اقدام کنم تا ۲۳سالگی بتونم برم میشه راهنمایی کنید
  آیتلس اگر با نمره ۶بگیرم خوبه ؟
  برای مهاجرت تحصیلی رایگانه؟
  کسی که میخواد بره ولی هیچ حمایتی نداره باید چکار کنم ممنون میشم جواب بدین؛)

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز باید به طور کلی شرایط فعلی شما بررسی شود اما در نظر داشته باشید با توجه به تغییر قوانین و مقررات مهاجرت در آینده نمی توان به طور قطعی نظر داد. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 26. سلام وقت بخیر، ببخشید من تا ترم ۲ ارشد خوندم، میتونم برای ترم ۳ و ۴ بورسیه خارج از ایران بگیرم یا باید دوباره از اول ارشد رو بخونم ؟ مرسی

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید به رزومه دانشجو نگاه کرد. دریافت بورسیه از دو طریق امکان پذیر است.
   1_ بورسیه از طریق دانشگاه که بر اساس شایستگی دانشجو قابل اعطا است.
   2_ بورسیه از طریق ارگان ها یا سازمان های خاص که به دانشجویان بین المللی کمک هزینه زندگی اعطا می کنند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

 27. با سلام و وقت بخیر
  بنده دانشجو رشته مهندسی پزشکی هستم و 21سالمه و شاغلم حدود یکسال سابقه کار و معدل بنده حدود 15هست
  در شرف گرفتن آیتلس هستم و میخواستم بدونم برای مهاجرت بهتر هست کارشناسی ارشد بخونم و اقدام کنم یا نه امکان این رو دارم در همین مقطع برای ادامه تحصیل برای مهاجرت و کسب بورسیه اقدام کنم
  بیشترین هدفم نیز مهاجرت به اتریش هست و شرکت در پروژه های علمی آنها
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز نکته اول اینکه امکان ادامه تحصیل در مقطع لیسانس وجود ندارد به این ترتیب شما می بایست لیسانس را به پایان برسانید یا اینکه از ابتدا مقطع لیسانس را آغاز نمایید.
   نکته دوم برای دریافت بورسیه باید به رزومه دانشجو نگاه کرد. دریافت بورسیه از دو طریق امکان پذیر است.
   1_ بورسیه از طریق دانشگاه که بر اساس شایستگی دانشجو قابل اعطا است.
   2_ بورسیه از طریق ارگان ها یا سازمان های خاص که به دانشجویان بین المللی کمک هزینه زندگی اعطا می کنند.

 28. فرید اسدپور

  سلام من 13 سال دارم و در ایران هستم و اینکه خودتون هم میدونید تو ایران خیلیا نمیتونن پیشرفت کنن قصد دارم به خارج از کشور صفر کنم برای تحصیل اما سرمایه کافی نداریم شرایط چگونه هست من واقعا میتونم در خارج از کشور پیشرفت کنم

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز باید شرایط شما به طور کلی بررسی گردد اما در نظر داشته باشید برای سن شما امکان تحصیل در مدارس خصوصی وجود خواهد داشت که مستلزم پرداخت هزینه های زندگی و تحصیل خواهد بود.

 29. فرید اسدپور

  سلام من فرید هستم 13 ساله از ایران من جز نخبگان به حساب میام چون توی این 7 سال هیچ نمره ای ازم از 19.5به پایین نبوده و قصد دارم به خارج از کشور بیام و ادامه تحصیل بدم چون ایران جای پیشرفت نیست و اینکه احتیاج به بورسیه دارم تا ادامه بدم میشه کمکم کنید لطفا جوابمو بدید

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای گرفتن بورسیه از مدارس باید با مدارس مختلف وارد صحبت شوید و بر اساس شرایط شما درخواست بورسیه داشته باشید. معمولا در این مقطع تحصیلی گرفتن بورسیه ساده نخواهد بود.

 30. سلام خسته نباشید. من 19 سالمه با معدل بالای 19، میخواستم بدونم برای مهاجرتی که بورسیه برای رشته ی پزشکی برام شامل شه کدوم کشور میتونه کم خرج تر و مناسب‌تر باشه و در عین حال بورسیه هم داشته باشه که امکان گرفتنش با توجه به سن و معدل من وجود داشته باشه. و اگه آزمونی در ابتدا میگیرن مهم نیست چقدر سخت باشه اما بهرحال اینطور نباشه که امکان قبولیم 0 باشه. کشور یا دانشگاهی رو پیشنهاد میدید؟

  1. سلام و عرض ادب
   برای دریافت بورسیه باید به رزومه دانشجو نگاه کرد به این دلیل که بورسیه بیشتر شبیه به دریافت جایزه است. برای ورود به رشته های پزشکی معمولا با شرکت در آزمون ورودی همراه خواهد بود به جز کشورهایی مانند فرانسه که ابتدای کار آزمون ندارد اما در ادامه و پایان سال اول آزمون خواهید داشت البته در نظر داشته باشید که تحصیل در فرانسه به زبان فرانسوی رایگان است.
   دریافت بورسیه از دو طریق امکان پذیر است.
   1_ بورسیه از طریق دانشگاه که بر اساس شایستگی دانشجو قابل اعطا است.
   2_ بورسیه از طریق ارگان ها یا سازمان های خاص که به دانشجویان بین المللی کمک هزینه زندگی اعطا می کنند.

   در هر دوحالت شخص دانشجو باید بر اساس شرایط خود برای این بورسیه ها زمانی که تحصیل را شروع کرد، درخواست بدهد.

 31. پیرو سوال قبل مبنا بر بهترین کشور برای بورس و تحصیل پزشکی در سن من
  سطح زبانمم خوبه بطوریکه میتونم آیلتس بالای 6.5 و تافل هم بگیرم و درمورد مدرک زبان مشکلی ندارم

 32. مریم دهقان زاده

  سلام و عرض ادب من ۱۶ سالمه در رشته تجربی درس میخونم و زبانم در سطح پایینه و سطح مالی خانوادم متوسطه و میخوام در رشته پزشکی در انگلیس درس بخونم و بنظرتون کنکور بدم و برم دانشگاه در ایران بعد بورسیه بگیرم و یا از الان امکانش هست .

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای شروع تحصیل در زمینه پزشکی در انگلستان نیاز است که دوره A Level را پشت سر بگذارید سپس بر اساس نمره و معدل شما در این آزمون مشخص می شود در چه دانشگاهی و در چه رشته ای امکان تحصیل دارید.

    1. سلام و عرض ادب

     دوست عزیز آیا امکان پذیر است که سوالتان را به صورت کامل فرمایش کنید؟ منظور از آزمون کدام آزمون است ؟

   1. مریم دهقان زاده

    سلام و عرض ادب من ۱۶ سالمه در رشته تجربی درس میخونم و زبانم در سطح پایینه و سطح مالی خانوادم متوسطه و میخوام در رشته پزشکی در انگلیس درس بخونم و بنظرتون کنکور بدم و برم دانشگاه در ایران بعد بورسیه بگیرم و یا از الان امکانش هست .

    1. سلام و عرض ادب

     دوست عزیز مهاجرت در این سن به مراتب هزینه های بالاتری خواهد داشت به این دلیل که هزینه های تحصیل و زندگی را خواهید داشت اما در سنین دانشگاه شما امکان کار در حین تحصیل خواهید داشت و برخی از هزینه های زندگی را پوشش خواهد داد.

 33. با عرض سلام و خسته نباشید
  سوال من این هست که اگر فردی ویزا تحصیلی بگیرد اجازه کار نداره؟.و خانواده باید از ایران هزینه محل سکونت و زندگی رو بفرستند؟

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز دانشجویان بین المللی اجاره کار به صورت پاره وقت خواهند داشت اما میزان ساعت هایی که می توانند کار کنند بسته به مقطع تحصیلی و کشور متفاوت است.

 34. اگه امکان دارد مخواهم در کوریای جنوبی در بخش دندان پزشکی ادامه تحصیل نمایم .من مدرک ۱۴ پروتز دندان را دارم . حالا مخواهم ادامه تحصیل خود را در کوریای جنوبی ادامه دهم . من 25 سالم است .

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز مهم است که بفرمایید مدرک تحصیلی خود را از چه کشوری دریافت نموده اید و نکته مهمتر این است که شما برای ورود به رشته های علوم پزشکی باید در آزمون ورودی شرکت نمایید.

 35. سلام من کلاس ششم ابتدایی هستم ، زبانکده میروم ، برای قبول شدن در دانشگاه پزشکی کانادا یا اتریش از الان باید چه کارهایی انجام دهم؟

  1. با سلام
   دوست عزیز برای تحصیل پزشکی در کشور مورد نظر می بایست خود را برای شرکت در آزمون های ورودی این رشته آماده سازید

 36. با سلام و هرض ادب
  یک سوال داشتم
  میخواستم برای پزشکی فرانسه اقدام کنم ۱۸سالمه معدلم دیپلمم ۱۹،۸۶ هست و اینکه مدرک B2 فرانسه و B2 المانی دارم
  میخواستم بدونم ایا داشتن مدرک کاراته هم میتونه شانس قبولیمو به عنوان روزمه افزایش بده یا خیر ؟
  با تشکر

 37. سلام خدمت همه عزیزان
  من یک سوالی داشتیم.
  من رتبه 1 کنکور تجربی هستم و آیلتس۷ هم دارم.
  و سال گذشته به دلایلی نتونستم به دانشگاه برم.
  آیا من میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم و در دانشگاه های آمریکا و یا کانادا مشغول به تحصیل بشم؟
  (معدل من ۱۵ هستش)
  لطفا در این باره توضیح دهید

  1. با سلام
   دوست عزیز گرفتن بورسیه از مقاطع پایین کمی دشوار است اما می توانید شانس خود را برای این موضوع امتحان کنید. حتما با مشاورین مجموعه در این مورد مشورت بفرمایید.

    1. سلام و عرض ادب
     قطعا این موضوع رزومه شما را در رقابت بسیار قوی می نماید.
     می توانید شانس خود را امتحان نمایید.

 38. سلام وعرض ارادت،بنده درمقطع کارشناسی دررشته صنایع غذایی تحصیل کرده ام ومی خواهم درمقطع ارشد دراین رشته درکشور هلند ویزای تحصیلی بگیرم ومعدلم بالانیست ونمیتوانم بورس بگیرم ،ومیخواهم دردانشگاههای ارزان هلند ادامه تحصیل بدهم و موجودی حسابم بین ۱۰۰تا۲۰۰میلیون است لطفا راهنمایی بفرمایید ..باتشکرازشما?

  1. با سلام
   دوست عزیز میزان پشتوانه مالی شما برای مهاجرت بسیار محدود است.
   حتما با افزایش سرمایه و تامین مبالغ مورد نیاز اقدام نمایید
   با تشکر

 39. سلام بچه های عزیز موسسه
  من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد یک دوره مهندسی در اتریش هستم و می خواهم بدانم که آیا از نظر قانونی می توانم 40 ساعت در هفته برای پایان نامه های کارشناسی ارشد خود کار کنم؟
  یا همچنین برای کارآموزی؟
  بسیار از شما متشکرم

  1. با سلام
   بله در صورتی که شما از طرف اداره کار اتریش تاییدیه دریافت کنید امکان کار بیشتر از 20 ساعت رو نیز خواهید داشت.

 40. سلام. به نظر شما کشور فرانسه برای مهاجرت تحصیلی و بعدش اقامت دائم چطور هست؟
  از آلمان بهتره؟

  1. با سلام
   هر دو کشور، کشور های تاپ و عالی هستین، بستگی به علاقه شما داره که کدوم کشور رو انتخاب می‌کنید.

 41. سلام خدمت شما.
  یک سوال داشتم.
  شوهر من ۳۰ ساله هست .و پروتز دندان که ۴ ترم بود و همچنان استوماتولوژی رو که ۱۲ ترم بوده در یکی ازدانشگاههای خصوصی در شهر کابل افغانستان تموم کرده
  و چندین سال هست که تو کلینیک دندان پزشکی کار میکنه .
  حالا میخواستم بدونم که ایا ایشون میتونن برای ادامه تحصیل و گرفتن تخصص در کشوراتریش بورسیه
  تحصیلی دریافت کنن ؟

  1. با سلام
   تحصیل در کشور اتریش به زبان آلمانی تقریبا رایگان است و بورسیه های تحصیلی برای رشته های حوزه پزشکی محدود است. جدای از این موضوع مدارک شما نیاز به معادل سازی دارد.

 42. سلام
  من لیسانس زیست شناسی سلولی و مولکولی از دانشگاه ازاد علوم پزشکی تهران دارم
  چقدر احتمال داره بتونم از یکی از دانشگاهای ایتالیا پذیرش در مقطع ارشد بگیرم؟ و اینکه میخام به زبان انگلیسی تحصیل کنم و مدرک آیلتس هم دارم

  1. با سلام
   احتمال پذیرش دریافت کردن شما از داشنگاه و در مقصد تحصیلی که مد نظرتان است، به سن ،گپ تحصیلی، مدرک زبان نیز بستگی دارد.

 43. سلام وقت بخیر.ایا امکان دریافت بورسیه فول فاند برای تحصیل در رشته پزشکی امریکا( یا میامی) با ارائه مدرک دیپلم یا لیسانس ( مشابها لیسانس به پزشکی ) وجود داره؟

  1. باسلام
   بورسیه تحصیلی در کشور های مختلف یا بر اساس نیاز به ارائه می گردند یا بر حسب رزومه و شرایط تحصیلی دانشجویان به آنها تعلق میگیرد در صورتی که بورسیه تحصیلی برحسب نیاز هست متقاضی بایستی اثبات نماید که شرایط مالی کافی برای ساپورت هزینه های زندگی خود را ندارد.
   معمولا برای دريافت بورسیه بایستی از رزومه تحصیلی بسیار خوبی برخوردار باشید.

 44. واقعا مطالب مهم آشا ه کردین تشکر. می‌خواهم معلومات درباره ویزای تحصیلی لندن دریافت کنم
  مرسی

  1. با سلام
   برای تحصیل شما میتوانید برای مقاطع مختلف اقدام نمایید که باید شرایط شما از جمله سن، آخرین مقطع تحصیلی و … بررسی شود.

 45. سلام وقت بخیر
  ۳۲سال سنم هست کارشناسی مدیریت صنعتی دارم
  به زبان های انگلیسی وچینی توان صحبت کردن دارم
  برای مهاجرت تحصیل واشتغال میخام اقدام کنم.
  مهارتهای فنی دارم میشه راهنمایی کنیدازکجاوچطوراقدام کنم
  مچکر

  1. سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید.
   https://miemohajerat.net/

 46. سلام و عرض ادب
  من ميخواستم بدونم در كدام يكى از كشور هاى استراليا .ايتاليا .امريكا و اتريش امكان دريافت بورسيه فول فاند با تافل 80در مقطع كارشناسى است با معدل 17 و رزومه قوى و مقاله

  1. با سلام.
   شرایط دریافت بورسیه بر حسب منبعی که بورسیه را ارائه می نماید متغیر است. ولی داشتن مدرک زبان و رزومه علمی قوی شانس شما را برای دریافت بورسیه افزایش می دهد. عموما بورسیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *