کار در آلمان

کار در آلمان قوانین کار در آلمان لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2020

کار در آلمان

کار در آلمان ، روشهای پذیرش نیروی کار در آلمان و بازار کار در آلمان و همچنین انواع ویزای کار آلمان و کار در المان بدون مدرک تحصیلی در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد.  لیست مشاغل مورد نیاز آلمان چیست؟ شرایط ویزای جاب سیکر یا ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟ بازار کار حسابداری در آلمان چگونه است؟ کار در المان با مدرک دیپلم امکان پذیر است؟ عموما افرادی که قصد مهاجرت به کشور های اروپایی را دارند ، به دنبال مهاجرت از طریق کار   هستند . حال باید به این مقوله پرداخت که شرایط ویزای کار آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چند روش دارد و شرایط عمومی و جزئی آن چیست . کشور صنعتی آلمان در بعضی از زمینه های شغلی با کمبود نیروی کار مواجه است و افراد در رشته های مورد نیاز می توانند برای دریافت ویزای کاری آلمان اقدام نمایند. مهاجرت به آلمان از طریق کار همیشه یکی از اولویتهای افراد جویای کار و مهاجرت به خارج از کشور است. ما در این مقاله به صورت علمی و دقیق به اجازه کار در آلمان و بازار کار در آلمان و ویزای کار آلمان به صورت تحلیلی خواهیم پرداخت و شما در صورتیکه پس از خواندن مقاله سوالی دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین ما در موسسه ملک پور ، مشاوره رایگان دریافت نمایید. برای اخذ اطلاعات دقیق می توانید عبارت کلیدی “ویزای کار آلمان ملک پور” را سرچ نمایید تا به اطلاعات کاملی دست پیدا کنید. همراهان عزیز مطالب نوشته شده در این مقاله پس از مشورت با مشاوران آلمان و استفاده از سایتهای معتبر نگارش شده است. بدیهی است ارائه این اطلاعات به مفهوم ارائه خدمات به شما عزیزان در این خصوص نمی‌باشد؛ لذا خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات لازم از میزان خدمات ما با مشاوران موسسه ملک پور تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان بهترین تصمیم را برای آینده تحصیلی خود بگیرید.

اگر سوالی دارید با کلیک بر روی این دکمه می توانید سوال خود را در بخش دیدگاه بپرسید.

سوال بپرسید

اگر نیاز به مشاوره دارید، جهت دریافت مشاوره رایگان روی دکمه کلیک کنید.

مشاوره رایگان

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد کار در آلمان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 

شرایط عمومی کار در آلمان

کار در آلمان شرایط جزئی و کلی دارد که می توان به طور مختصر بدان پرداخت . در ابتدا باید به شرایط عمومی کشور آلمان توجه کرد .  جمهوری فدرال آلمان ، با پایتخت برلین و عضوی از اتحادیه اروپاست . نظام سیاسی این کشور بر پایه قانون اساسی می باشد و در راس کشور ، رئیس جمهور دارای نوعی نقش تشریفاتی دارد که نخست وزیر وی اداره امور را در دست دارد . واحد پول آلمان یورو می باشد و از اعضای اتحادیه شنگن نیز هست . عموما اشخاصی که شرایطی مثل سن مناسب ، مدرک تحصیلی ، سابقه کاری مناسب و … دارا می باشند ، از امتیازات درخواست نیروی کار در آلمان می توانند استفاده کنند . بیمه از الزامات هر نوع ویزایی می باشد ؛ بدین معنی که برای صدور هر نوع ویزا ، باید فرد متقاضی توسط دولت آن کشور بیمه شود . اما برای ورود به این کشور از طریق ویزای کاری ، اقداماتی نیز باید انجام شود ؛ همانند ترجمه مدارک مورد نیاز ، دریافت سوابق کاری مرتبط و ترجمه آن و … . در ادامه به بررسی های دقیق تر عوامل موثر ، خواهیم پرداخت. موسسه ملک پور می تواند به شما در زمینه ی کار و کاریابی در آلمان کمک نماید.

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد مقایسه کار آلمان و کانادا

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 

انواع ویزای کار آلمان

کار در آلمان انواع مختلفی دارد و می تواند به دسته بندی های مختلفی تقسیم شود و همه روشها در نهایت منجر به اقامت آلمان می گردد. مهمترین این تقسیم بندی ها ، از لحاظ نوع دریافت ویزا ها ، به ویزا های جست و جوی کار یا ویزای جاب سیکر آلمان ، ویزای پیشنهاد کاری یا جاب آفر ، ویزای کاری پوما ، و کارت آبی تقسیم بندی کرد . در ادامه به تحلیل انواع ویزا های کار در آلمان و اجازه کار در آلمان به صورت علمی و دقیق خواهیم پرداخت .

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد معرفی محصول زبان آلمانی

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

کار در آلمان از طریق ویزای جست و جوی کار یا ویزای جاب سیکر آلمان

ویزای جست و جوی کار در آلمان می تواند بهترین گزینه برای افراد ماهر و دارای تخصص های خاص مثل مهندسین ، دکتر ها ، افراد تکنسین های فنی و … باشد . چرا که با توجه به شرایطی که در ادامه خواهیم گفت ، می توانند از امتیازات ویژه ای برای مهاجرت کاری در آلمان بهره مند شوند . در ابتدا باید به این مساله بپردازیم که ویزای جست و جوی کار در آلمان چیست . افرادی که در کشور های خارج از اتحادیه اروپا دارای تحصیلات دانشگاهی خوب ، رشته های مورد تقاضا و نیروی کار ماهر هستند ، می توانند با استفاده از سابقه کاری مرتبط با تحصیلات خود ، برای کار در آلمان توسط ویزای جست و جوی کار در خواست دهند.
عواملی همچون سن ، سطح زبان مناسب آلمانی ، مدرک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی فرد ، می تواند از چهار عامل اصلی لازم برای طی این فرایند باشد . شما می توانید با توجه به رشته های مورد نیاز آلمان برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید. بعد از دریافت ویزای جست و جوی کار در آلمان ، شرایط بدین صورت پیش خواهد رفت که فرد متقاضی 6 ماه فرصت دارد که با توجه به شرایط خود ، شغل مناسب و مورد نظر خود را در این کشور بیابد . بعد از یافتن شغل بعنوان نیروی کار آلمان استخدام می شود، وی می تواند با پرداخت مالیات و دریافت استاندارد حقوق ماهیانه خود ، در خواست تمدید ویزای خود را به مقامات و مسئولان امور مهاجرتی ، تحویل دهد . عموما افراد بعد از سپری کردن 3 الی 5 سال در همین شرایط ، می توانند برای دریافت کارت اقامت دائم خود ، در خواست دهند . باید در اینجا خاطر نشان کنیم که فرد بعد از یافتن شغل و مشغول شدن به کار ، می تواند درخواست الحاق خانواده و همسر خود را به اداره مهاجرت و اداره کار این کشور تحویل دهد . با مراجه به لینک های زیر ، اطلاعات بیشتری از ویزای جست و جوی کار آلمان دریافت خواهید کرد.

کاریابی در آلمان

شرکت هایی در آلمان وجود دارند که هرساله به دنبال نیروی کار متخصص در رشته هایی مانند رادیولوژیست ، کادر درمان ، اتاق بیهوشی ، ارتوپت ، داروساز ، داروخانه دار ،مهندسی کامپیوتر و سایر مهندسی ها هستند . موسسه  MIE هر ساله تعداد محدودی از متقاضیان که رزومه ، ثابقه کار، مدرک تحصیلی و در کل CV قوی تر دارند را انتخاب میکند و برای اقامت در آلمان برای آن دسته از افراد که واجد شرایط هستند اقدام میکنند . برای دریافت این نوع اقامت ، شما نیاز به ایلتس 7 و رزومه و سابقه کاری قوی خواهید داشت . میزان حقوق این کار نیز سالانه چیزی در حدود 30 هزار پوند میباشد . لازم به ذکر است خدمات در این رابطه رایگان نمی باشد  و همانطور که میدانید هیچ تضمینی در امور حقوقی وجود ندارد ، ما با این حال برای نشان دادن قدرت موسسه MIE ، موفقیت این اقامت کاری در آلمان را برای شما 90 درصد تضمین میکند . همچنین شما عمده هزینه این نوع اقامت را تا زمان شروع به کار پرداخت نمیکنید و هزینه در حساب خودتان میماند . لازم به ذکر است که شما همسر و فرزندان خود را میتوانید همراه خود بیاورید .

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد کاریابی رایگان در آلمان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 

کار در آلمان از طریق پیشنهاد کاری

کارفرمایان و رؤسای مراکز اشتغالی و شرکت های معتبر ، عموما برای استخدام و پذیرش نیروی کار در آلمان ، دست به اقدام برای استخدام افراد خارجی ( عموما داخل اتحادیه اروپا ) می زنند . اما گاها مواردی نیز پیش می آید که کارفرمایان بنا به دلایلی تمایل بیشتری به استخدام افراد خارج از اتحادیه اروپا و حتی خارج از قاره اروپا دارند . فرایند به این گونه پیش خواهد رفت که آن ها درخواستی برای استخدام نیروی کار مخصوص خود به صورت اگهی استخدام در المان صادر می کنند، اگر بعد از سه ماه در کشور آلمان نیرویی با شرایط ذکر شده یافت نشد ، همان آگهی به مدت سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا منتشر خواهد شد و اگر همچنان شخص مورد نظر یافت نشد ، نقش افراد خارجی به میان می آیدو کسلنی که درخواست کار در آلمان را دارند می توانند برای این منصب شغلی درخواست دهند. .
این نکته قابل ذکر است که تمامی مراحل و هزینه های دریافت پیشنهاد کاری به فرد مورد نظر ، از طرف کارفرما تامین خواهد شد . افراد گاهی با دریافت ایمیل از طرف شرکتی در اروپا یا در آلمان ، گمان می کنند که این یک پیشنهاد کار در آلمان می باشد و همه شرایط آماده مهاجرت کاری به آلمان می باشد ؛ در صورتی که پیشنهاد کاری باید با اداره مهاجرت و اداره امور استخدام و کار آلمان هماهنگ باشد . شرایط برای الحاق همسر و وابستگان درجه یک فرد ، بدین حالت است که بعد از استخدام وی ، می تواند درخواست الحاق خانواده یا همسر را به مقامات اعلام نماید. البته باید در نظر داشته باشید که تحصیل در آلمان، و فارغ التحصیلی از دانشگاههای آلمان می تواند امتیاز مثبتی برای کار در این کشور و دریافت پیشنهاد کاری محسوب گردد.

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد کار تحصیل در آلمان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

کار در آلمان توسط کارت آبی

هر گاه یک شخص خارجی با کار در آلمان مشغول به کار به مدت بیش از یک سال باشد ، با توجه به شرایط دریافتی او و پرداخت مالیات ، می تواند در خواست کارت آبی را به مقامات این کشور ثبت کند . میزان درآمد کلی فرد متقاضی باید از 46400 یورو بیشتر باشد . این کارت به مدت سه سال اعتبار دارد و شخص بعد از سه سال می تواند در خواست اقامت دائم آلمان را تحت عنوان کار در آلمان به مقامات و دولت آلمان تحویل دهد . این کارت در کشور های دانمارک ، ایرلند و انگلستان اعتبار ندارد . شخص با داشتن کارت آبی می تواند در همه کشور های اتحادیه اروپا مشغول به کار شود . همچنین بعد از گذراندن 18 ماه پس از دریافت کارت آبی ، فرد می تواند به دیگر نقاط اروپا سفر کند . رشته هایی مانند علوم تکنولوژی ، فناوری اطلاعات ، رشته های پزشکی و …. می تواند از رشته های مورد نیاز دریافت کارت آبی و یافتن کار در آلمان باشد .  شما می توانید در لینک های زیر ، اطلاعات بیشتری از کارت آبی آلمان دریافت کنید. همچنین شما همراهان گرامی می توانید برای  اطلاع از شرایط کار در آلمان مقاله جستجوی کار و مؤسسات کاریابی در آلمان را مطالعه نمایید.

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد نکات کاریابی مجانی آلمان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

کار در آلمان توسط ویزای پوما

از ماه اکتبر سال 2016 ، وزارت کار و امور اجتماعی فدرال و آژانس استخدامی فدرال در صدد آن بر آمدند که برای کارگران ماهر غیر اروپایی فرصتی شغلی ایجاد کنند تا افراد مذکور بتوانند از آن طریق در کشور آلمان مشغول به کار شوند . در ایالتی به نام وتنبرگ ، این سیستم که بر اساس امتیاز دهی به توانایی ها و مشخصه های افراد مهاجر است ، اعمال خواهد شد . این نوعی از ویزا های کار در آلمان است که متخص یکی از ایالات جنوب غربی آلمان می باشد که راهی آسان را در جهت استخدام افراد غیر اروپایی در پیش گرفته است . داشتن پیشنهاد شغلی از عوامل اصلی این نوع ویزاست . اما شرکتی که در خواست پیشنهاد کاری به شخص می دهد ( کارفرما ) باید در سطح بین الملل فعالیت داشته باشد و نوآوری اقتصادی برای کشور آلمان به همراه داشته باشد . عواملی همچون سن ، سطح زبان آلمانی ، تحصیلات و مدرک تحصیلی مناسب از مهمترین نقاط دریافت و استخدام پوما می باشد .

ویدئو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد جستجوی کار در آلمان

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

کار در آلمان و نرخ بیکاری

 کار در آلمان برای اتباع خارجی به مقوله ای بدل شده است که در کاهش نرخ بیکاری این کشور ، تاثیر به سزایی داشته است . به طور کلی نرخ بیکاری ، نشان دهنده این است که از هر صد نفر ، چند نفر شاغل هستند و چند نفر شاغل نیستند و بیکار هستند . نرخ بیکاری در کشور آلمان 3.4 درصد می باشد که می تواند امتیاز و ویژگی مناسبی برای مهاجرین از اقصی نقاط جهان ، باشد . نرخ بیکاری در آلمان ، در قیاس با کشور های مجاور مثل مجارستان ، اتریش و هلند می تواند زبان زد باشد . هلند با نرخ بیکاری 3.9 درصد ، بلژیک با 6.5 درصد و فرانسه با 9.3 درصد از همسایگان کشور آلمان هستند .

کار در آلمان و موسسات کاریابی

عموما افرادی که قصد مهاجرت کاری به آلمان را دارند ، می توانند از طریق مراکز و آژانس های کاریابی در آلمان و سایت جستجوی کار در آلمان اقدام داشته باشند و در جهت استخدام در آلمان قدم بردارند . اگهی استخدام در المان اغلب در سایت ها و موسسات کاریابی درج میشود. عموما این گونه موسسات هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری می توانند به شما خدمت رسانی کنند . موسسه ملک پور در این زمینه می تواند به شما کمک های بسیاری انجام دهد .  جهت انجام مشاورات بیشتر و کسب اطلاعات دقیق تر ، می توانید با تماس با مشاورین ارشد موسسه ملک پور راهنمایی رایگان دریافت کنید . در لینک های زیر می توانید به سایت های کاریابی آلمان که به صورت آنلاین انجام فعالیت می دهند ، مراجعه کنید.

کار در آلمان و میزان حقوق کاری

کار در آلمان حقوق و مزایایی نظیر بیمه و خدمات اجتماعی – رفاهی دارد . این میزان دریافتی در ماه بین افراد مختلف می تواند میانگین متفاوتی داشته باشد . شما می توانید متوسط حقوق را در سایت اداره کار آلمان مشاهده نمایید. حداقل میزان دریافتی هر فرد در هر ساعت  8.84 یورو می باشد . این بدین معنی ست که در طول ماه هر فرد عادی مبلغ 1498 یورو دریافت خواهد کرد . این میزان دریافتی شامل شغل های ساده مثل خدمتکار و گارسون می باشد . این در حالی ست که در سال 2015 نرخ حداقل نرخ دریافتی افراد در آلمان 1473 یورو بوده است . در جدول زیر لیست مشاغل و میزان دریافتی های ماهانه مشروح شده است .

حرفه میانگین حقوق و دستمزد ناخالص به یورو به دلار آمریکا
توسعه دهنده نرم افزار 55،410 67،450  
معمار 33،125 40،799  
مدیر منابع انسانی 56،098 70،037  
مدیر پروژه 53،100 67،658  
مدیر 80،000 91،430  
مدیر بازاریابی 62،050 77،010  
مهندس برق 44812 54،148  
مدیر فناوری اطلاعات 89،046 102،496  
مدیر پروژه IT 57،333 70،596  
مدیر توسعه کسب و کار 56،610 71،117

لیست مشاغل موردنیاز آلمان

برای این که بعنوان نیروی کار برای آلمان ، بتوانید اقدام نمایید،  یکی از موارد مهم  این است که بررسی نمایید که آیا رشته ی تحصیلی شما، مورد تقاضای کشور آلمان بوده است یا خیر. بنابراین برخی از مشاغل موردنیاز آلمان را در جدول زیر می بینید.

شماره شغل مورد نیاز میزان تخصص 
1 ساخت و ساز فلزی کارگر ماهر
2 جوش و فن آوری اتصال کارگر ماهر
3 حرفه مکاترونیک کارگر ماهر، متخصص
4 حرفه های فناوری اتوماسیون کارگر ماهر، متخصص
5 صنایع الکترونیک ساختمانی کارگر ماهر
6 حرفه مهندسی برق کارگر ماهر
7 صنایع مهندسی برق صنعتی کارگر ماهر
8 نصب و تعمیر لوله کارگر ماهر
9 حرفه مهندسی برق (بدون تخصص) متخصص
10 نظارت – مهندسی برق متخصص
11 بهداشت حرفه ایی کارگر ماهر
12 فناوری گرمایش و تهویه مطبوع متخصص
13 حرفه فناوری های تبرید کارگر ماهر، متخصص
14 کامپیوتر نرم افزار متخصص
15 برنامه نویسی متخصص
16 حرفه فنی  عملیات راه آهن متخصص
17 حرفه پرستاری تخصصی متخصص
18 حرفه جراحی تکنولوژی کارگر ماهر
19 حرفه مراقبت سالمندان کارگر ماهر، متخصص
20 حرفه شنوایی آکوستیک کارگر ماهر
21 دندانپزشک متخصص
22 کارشناسی ارشد ارتوپدی متخصص
23 تکنولوژی توانبخشی و سمعک صوتی و اپتیک متخصص
24 پزشکی متخصص
25 حرفه های بهداشت و پرستاری متخصص

مدارک ویزای کار آلمان

کار در آلمان و اخذ ویزای آن مدارکی را نیاز دارد که فرد قبل از هرگونه اقدامی برای این کار، می بایست جهت جمع آوری مدارک موردنیاز، اقدام نماید. لذا لیست برخی از این مدارک را در جدول زیر مشاهده می نمایید.

ارائه پاسپورت معتبر متقاضی 
ارائه مدارک تحصیل متقاضیان

حداقل مدرک مورد قبول، مدرک کارشناسی می باشد

ارائه سابقه کاری متقاضیان

حداقل باید 3 سال باشد بدون نیاز به بیمه

ارائه مدارک فنی و حرفه ای و دوره های کوتاه مدت
 
ارائه مدارک زبان مورد نیاز سفارت

حداقل مدرک B1 آلمانی

پاسخ به سوالات شما توسط آقای ملک پور مدیر محترم موسسه ملک پور

شرایط دریافت اقامت دائم آلمان از طریق ویزای کار آلمان چیست؟

پاسخ:

سوال:  سلام خسته نباشید و عیدتون مبارک … برای سابقه کاری ملاک فقط شرکت ها هستن ؟؟ یا امکانش هست از جاهای دیگه هم باشه … مثلا من مکانیک خودرو کار میکنم و در حال گرفتن مدرک لیسانس مکانیک خودرو هم هستم برای مهاجرت کاری یا تحصیلی راهی هست برای کشور هایی مثل آلمان یا اتریش یا حتی نروژ

پاسخ:

سوالات مرتبط با کار در آلمان

✔️ شرایط استخدام کارگر ساده در المان و بازار کار آلمان و اجازه کار در آلمان چگونه است؟
شما نمی توانید به عنوان کارگر ساده برای ویزای کاری آلمان درخواست دهید. حتما باید تخصص داشته باشید تا بتوانید از طریق کار به آلمانن بروید.
✔️ درخواست و پذیرش نیروی کار در آلمان به چه صورت است؟
همانطور که در مقاله توضیح دادیم ابتدا باید کار مورد نظر در به مدت 3ماه در آلمان و سپس 3ماه در اروپا آگهی شود و اگر نیرویی برای شغل مورد نظر پیدا نشد، می توان از خارج از اتحادیه اروپا ، نیرو استخدام کرد.
✔️ آیا می توان در ویزای جاب سیکر آلمان همراه را نیز به آلمان برد؟
خیر امکان بردن همراه در زمان جستجوی کار وجود ندارد.
✔️ آیا در ویزای جاب آفر همراه می تواند همزمان برود؟
بله امکان اقدام برای ویزای کل خانواده به صورت همزمان وجود دارد اما ممکن است بین ویزای شخص اصلی و خانواده کمی وقفه بیفتد.

✔️ آیا کار در آلمان برای پناهندگان امکان پذیر است؟

موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه کار در آلمان برای پناهندگان انجام نمی دهد.

سخن پایانی

کار در آلمان، کار در المان بدون مدرک تحصیلی، نیروی کار متخصص فنی فدرال و مدارک موردنیاز برای کاریابی، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت . اما باید به این نکته توجه کرد که کار در آلمان می تواند برای افرادی که شرایط مناسبی برای مهاجرت دارند ، گزینه مناسبی باشد . به طور مختصر در این مقاله به موضوع کار در آلمان پرداخته شد . لذا اگر در خصوص موضوع کار در آلمان نیز درخواست مشاوره بیشتر داشتید ، می توانید با تماس با یکی از دفاتر موسسه ملک پور در ایران یا خارج از ایران ، مشاوره تخصصی رایگان شوید . همچنین با جست و جوی عبارت کار در آلمان با کلید واژه ملک پور ، می توانید از مقالات و اطلاعات سایت ها در ارتباط با کار در آلمان بدون مدرک تحصیلی و اجازه کار در آلمان و بازار کار در آلمان، استفاده نمایید. همچنین می توانید عبارت کلیدی “ویزای کار آلمان ملک پور” را سرچ نمایید تا اطلاعات کاملی در ارتباط با مسائل مختلف همچون کار در المان با مدرک دیپلم و بازار کار حسابداری در آلمان و رشته های مختلف بیابید.

5/5 - (12 امتیاز)
تیم تحریریه MIE
تیم تحریریه MIE
مقالات پیشنهادی:
79 دیدگاه در مورد “کار در آلمان”
  1. سلام و عرض ارادت
   ما برای بررسی شرایط جنابعالی نیاز به اطلاعات دقیقی از شرایط تحصیل، سطح زبان، سن و دیگر شرایط شما داریم. لطفا در صورت تمایل اطلاعات اولیه خود را در لینک زیر ثبت نمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/

 1. سلام ممنون از مطالب مفیدتون
  بنده29سالمه لیسانس برق باسه سال سابقه کار مرتبط دارم متآهل هستم دارای یک فرزند قصد مهاجرت کاری باویزای جاپ سیکر رو دارم لطفآ راهنماییم فرمائید
  شماره تماس بنده
  09375540655

  1. سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   دوست عزیز شما شرایط خوبی برای اقدام از طریق ویزای جاب سیکر را دارید، اما برای آلمان و اتریش باید ویزای جستجوی کار دریافت نمایید، این ویزا به شما 6 ماه اجازه می دهد در کشور مورد نظر (آلمان یا اتریش) در جستجوی کار باشید و در صورت پیدا نمودن کارفرما می توانید با دعوتنامه کاری برای الحاق خانواده نیز اقدام نمایید. برای اخذ ویزای جاب سیکر داشتن مدرک b1 آلمانی برای آلمان و همین سطح و یا آیلتس 6-6.5 برای اتریش الزامیست. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه ما از طریق شماره زیر تماس حاصل نمایید.
   021-49196000

   1. علی کاظمی

    آیا میتوانم از طریق قانون جدید ویزای کار آلمان بدون نیاز به مدرک تحصیلی لیسانس اقدام کنم برای دوره های اوسبیلدونگ

    1. سلام و عرض ادب. دوست گرامی طبق قانون جدید شما میبایست حداقل مدرک فوق دیپلم را داشته باشید. در این صورت اگر رشته ی شما موردنیاز باشد، می توانید اقدام نمایید.

 2. سلام.روز بخیر. 38 ساله و مجرد. فوق لیسانس نرم افزار هستم. زبان انگلیسی خوب. برای مهاجرت کاری به آلمان می خواستم اقدام کنم.حدود 14 سال سابقه بیمه کاری مرتبط دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  1. باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط شما جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مناسب است فقط ذکر چند نکته لازم است:
   جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان سن باید زیر 40 سال باشد از آنجایی که وقت سفارت آلمان طولانی است و سن شما تقریبا برای این پروسه کمی با ریسک همراه می باشد.
   زبان آلمانی با مدرک B1 جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان لازم است
   اگر برای کشور اتریش اقدام بفرمایید شرایط به مراتب بهتری می توانید داشته باشید با مطالعه مقاله زیر می توانید اطلاعات تکمیلی در خصوص ویزای کار اتریش به دست آورید
   https://mie.company/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b4/

 3. با سلام
  بنده 32 سال سن دارم . مجرد هستم. مهندسی مکانیک و فوق لیسانس عمران دارم. با 7 سال سابقه کار مربط و بیمه مسلط به زبان آلمانی c1 هستم . تمکن مالی تا سقف 700 میلیئنم هم دارم با گردش حساب 12 ماهه. آیا میتونم برای ویزای مار آلمان اقدام کنم؟

  1. سلام و عرض ادب
   شرایط بسیار ایده آلی برای ویزای جستجوی کار آلمان دارید و می توانید اقدام نمایید.

 4. کیوان محمدی

  سلام وخسته نباشید من 24سالمه فوق دیپلم الکترونیک دارم زبان انگليسي چیزی که دانشگاه خوندم ویزای جستجوی کار میخاستم قابل قبول هست اقدام کنم

  1. سلام و عرض ادب
   ابتدا باید مشخص نمایید که برای چه کشوری می خواهید اقدام نمایید. برای اتریش می توانید با مدرک کاردانی در صورتیکه ایلتس حداقل 6 داشته باشید ویزای جستجوی کار بگیریداما برای کشور آلمان حتما باید مدرک لیسانس داشته باشید و مدرک زبان آلمانی در حد ب1. سابقه کار مرتبط با رشته هم مورد نیاز است.

   1. سلام
    ۳۸ سال سن دارم کارشناس صنایع غذایی دارای ۵سال سابقه کار برای ویزای کار آلمان میتونم اقدام کنم

    1. سلام و عرض ادب
     دوست عزیز در صورتیکه مدرک زبان آلمانی دریافت نمایید بله شانس اقدام خواهید داشت.
     با سپاس

  1. سلام و عرض ادب. دوست عزیز در صورت کار پس از تحصیل یا اقدام به مهاجرت کاری حتما میبایست کار شما مرتبط با رشته ی تحصیلی شما باشد.

 5. با سلام
  من 29 سالمه کارشناسی ارشد علوم ازمایشگاه
  سابقه 6 سال کار با بیمه دارم
  برای کار در آلمان از طریق کدوم ویزا میتونم اقدام کنم؟

  1. سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما برای کار خیلی مساعد نیست چون رشته شما جزو رشته های مورد نیاز نیست اما میتوانید از راههای دیگری مانند تحصیل اقدام نمایید.

 6. سلام خیلی ممنون از مقاله بسیار عالی و مفیدتون . من فوق لیسانس الکترونیک دارم با 6 سال سابقه کار مرتبط و 34 سالم هست. آیا میتونم برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنم؟ مجرد هستم.

 7. سلام. اگر شخصی سنشون ۴۱ سال باشه میشه برای ویزای جستجوی کار المان اقدام کرد؟ و ایا با مدرک کارشناسی ناپیوسته رشته برق میشه اقدام کرد؟

  1. سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما می توانید اقدام نمایید اما ریسک ویزا دارید. شما میبایست حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی داشته باشید.

 8. باسلام وعرض وادب واحترام
  من 30 سالمه ولیسانس مدیریت صنعتی دارم ومتاهل هستم.همسرمم 30 سالشه ولیسانس مدیریت دولتی دارن.یه دختر چهارساله هم داریم.من 4 سال سابقه بیمه دارم و در چند شرکت مختلف مواد غذایی به عنوان ویزیتور کار کردم.در یه شرکت صنعتی تولید مخازن گاز مایع خانگی اوپراتور 18 نوع دستگاه مختلف صنعتی بودم.الانم توی یه کارخانه پلاستیک در قسمت iml که تولید ظروف پلیمری همزمان با لیبل گذاری رو انجام میده اوپراتور 5 دستگاه تزریق پلاستیک هستم.اوپراتوری چند دستگاه دیگه رو هم میتونم انجام بدم.جوش کاری co2 و زیر پودری و جوش الکترود هم کامل میتونم انجام بدم اما مدارک جوشکاری ندارم.میشه راهنماییم کنید که با این شرایط چطور میتونم برای ویزای کار و ورود به آلمان و پیدا کردن کار اونجا اقدام کنم؟؟خیلی ازتون ممنونم.

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در زمینه کار باید حتما سابقه کار شما مرتبط با تحصیلتان باشد که در این صورت می توانید ویزای جستجوی کار دریافت کنید در غیر اینصورت می توانید از راه مثلا تحصیل وارد شوید و سپس برای کار اقدام نمایید.

 9. سلام وعرض ادب واحترام
  از مطالب مفیدتون خیلی ممنونم.من 30 سالمه ومتاهل وداری یه دختر چهار ساله هستم.لیسانس مدیریت صنعتی دارم.همسرمم لیسانس مدیریت دولتی دارن.چهار سال سابقه بیمه دارم والان توی یه کارخانه پلاستیک اوپراتور چندین دستگاه صنعتی تزریق پلاستیک هستم.خواستم ببینم با این شرایط میتونم برای دریافت ویزای کار واقامت آلمان اقدام کنم؟؟ممنون میشم توضیح بدین که باید چیکار کنم.

  1. سلاموعرض ادب دوست گرامی اگر کار شما مرتبط بارشته تحصیلی است بله می توانید درخواست ویزای جستجوی کار کنید و پس از یافتن کار خانوادهتان را نیز به آلمان ببرید.

 10. مهرداد عباسی

  سلام.وقت بخیر
  من کارشناسی مدیریت صنعتی دارم.به زبان انگلیسی مسلطم و آلمانی رو در سطح b1 میدونم سه سال سابقه کار دارم اما مرتبط نیستند.به نظر شما کیس بنده امکان موفقیت برای گرفتن کار در آلمان دارد؟

  1. سلام و عرض ادب ببینید دوست عزیز این بستگی به توانایی شما در کار مرتبط با رشته تحصیلیتان دارد یا اینکه بتوانید مهارت خود را در زمینه تجربه غیر کاری به کارفرمای آلمانی ثابت نمایید و بتوانید کارفرما را متقاعد نمایید که مهارت لازم را برای کار دارید. اگر بتوانید دعوتنامه کاری دریافت کنید می توانید برای ویزای کاری اقدام نمایید.

  1. سلام و عرض ادب دوست گرامی با توجه به اینکه سیستم های حسابداری در کشورهای مختلف متفاوت است امکان کاریابی با این رشته وجود ندارد.

 11. سميه جماعتي

  من ٣٣ساله هستم،ارشد حسابداري دارم،١٢ساله هست كه عكاسي انجام ميدم،و نقاشي روي سفال هم انجام ميدم و پروانه كسب و بيمه هم دارم،قصد مهاجرت و ويزاي جستجوي كار در المان را دارم،ميخوام كمكم كنيد،كه چطور ميتوانم مهاجرت كنم و مداركي كه براي مهاجرت نياز دارم از طريق راهنمايي شما تهيه كنم

  1. سلام و عرض ادب. دوست عزیز با رشته حسابداری نمی توانید برای جستجوی کار در آلمان اقدام نمایید چون حسابداری در کشورهای مختلف متفاوت می باشد. از طریق کار نیز نمی توانید اقدام نمایید چون کار حتما باید در زمینه رشته ی تحصیلی باشد. بهترین راه این است که از طریق تحصیل وارد کشور شوید و به دنبال کار در تخصص خود بگردید. شرایط شما کمی خاص است. می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید تا مشاورین ما به صورت رایگان شما را راهنمایی نمایند.
   https://miemohajerat.com/contact-us/

 12. سلام بنده هیات علمی فیزیک در یکی از دانشگاه های ایران هستم و اکنون یک دوره پژوهشی اقامتی در کشور آلمان هستم. حدود 40 سالمه . خواستم ببینم شانس دریافت کار دارم ؟

  1. سلام و عرض ادب در صورت داشتن رزومه کاری می توانید به جستجوی کار بپردازید و در صورتیکه به زبان آلمانی تسلط دارید شانس خوبی خواهید داشت.

 13. اردوان سلیمانی

  با سلام و خسته نباشید و ممنون بابت مقاله خوبتون . بنده سنم 24 سالمه و دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته مهندسی سیستم های انرژی با تخصص انرژی های تجدید پذیر بالاخص توسعه سیستم های خورشیدی و زیست توده از دانشگاه صنعتی شریف میباشم
  ( فقط پایان نامه مانده)و همینطور لیسانس هم از دانشگاه علم و صنعت میباشم و در هر دو مقطع از نظر معدل جزو دانشجوهای خوب بودم و همینطور مطالعات زیادی در دوره ارشد در حوزه کاری داشتم . از نظر سطح زبانم زبان المانی ذر سطح ب 2 مدرک گوته دارم و زبان انگلیسی هم ایلتس 6.5 . سابقه کار با توجه به سنم که 24 هست و اینکه تاکنون بیشتر وقتم رو درس بوده و در حال اتمام ارشد از دانشگاه شریف میباشم زیاد ندارم ولی یک شرکت دانش بنیان در آن بودم منتها مرتبط کاملا نبوده مربوط به شاخه مهندسی دیگری هست . به تازگی هم متاهل خواهم شد . میخوام بدونم با توجه به جمیع شرایط سنی تحصیلی مدرک زبان و سابقه کاری و غیره ایا میتوانم ویزای کاری ترجیحا پیشنهاد کاری از آلمان از طریق اقدام توسط سایت های کاریابی در آلمان داشته باشم ?
  با تشکر

  1. سلام و عرض ادب. دوست گرامی شرایط شما از نظر مدارک و سن، خوب است. شما هم امکان مهاجرت از طریق تحصیل و هم کار را دارید. اما میبایست شرایط شما به صورت جزئی تر و دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می شود از طریق لینک زیر اطلاعات خود را وارد نمایید تا مشاورین ما شرایط شما را بررسی نموده و با شما تماس بگیرند و مشاوره رایگان دهند.
   miemohajerat.com/contact-us/

 14. سلام وقت شما بخیر
  من ۲۲سال سن دارم کارم تزریق پلاستیک هست با ۵ سال سابقه کاری امکان مهاجرت برام وجود داره؟

  1. سلام و عرض ادب. دوست گرامی بهتر است شما از روش تحصیل وارد شوید و پس از آن اقدام به جستجوی کار نمایید. اطلاعات دقیق تری از شما موردنیاز است. می توانید از طریق لینک زیر فرم را پر نمایید تا مشاورین ما شرایط شما را بررسی نمایند و به شما مشاوره رایگان دهند.
   https://miemohajerat.com/contact-us/

 15. سلام، جستجوی کار برای رشته زمین شناسی و عمران چگونه است؟ و سابقه کار رو چجوری به دست بیاریم؟ بیمه که غیر مستقیم مرتبط با رشته داشته باشیم چی

  1. سلام و عرض ادب. دوست گرامی شما به عنوان نیروی کار ماهر می توانید 6 ماه وارد آلمان بشوید و قرار است که در این 6 ماه به دنبال کار بگردید. اگر کار مرتبط انجام نداده باشید شانس پیدا کردن کار ندارید.

 16. سلام
  من رشتم مکانیک خودرو است. 16سالمه
  میخاستم بدونم برای کار در آلمان بهتره چه مدرکی داشته باشم و زبان آلمانی در چه حد باشه و کدوم ویزا به نفعمه؟
  1سال هم سابقه کار مرتبط دارم

  1. سلام و عرض ادب. دوست گرامی سن شما برای کار در آلمان مناسب نیست. شما برای کار در آلمان باید حداقل مدرک لیسانس و چند سال سابقه کار مرتبط با رشته ی تحصیلی و مدرک b2 آلمانی داشته باشید.

 17. سلام خسته نباشید
  از توضیحاتتون بسیار ممنوونم

  میخواستم بدونم من از چه طریقی میتونم اقدام کنم،مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر دارم رایانه کارها ، آی سی دی ال و …
  مدرک تکنسین داروخانه از شهید بهشتی با کسب نمره ۱۰۰ دارم و حدود ۳سال هست در داروخونه مشغول کارم و دانشجوی ترم سوم رشته مترجمی زبان آلمانی هستم
  میخواستم بدونم میتونم اوسبیلدونگ تکنسین داروخونه المان بگیرم و مشغول کار بشم یا از طریق راه های دیگه اقدام کنک
  ممنووونتون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با توجه به اینکه شما دانشجوی رشته زبان آلمانی هستید تاثیر زیادی در موفقیت شما دارد.
   شما راه های زیادی برای اقدامجهت مهاجرت به آلمان دارید می توانید هم از طریق کار و هم از طریق تحصیل اقدام نمایید.
   پیشنهاد می شود با توجه به شرایط خوب شما حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نموده و اطلاعات دریافت نمایید.
   با سپاس

 18. سلام خسته نباشید و ممنون از سایت خوبتون
  بنده ۲۵سالمه و متاهل هستم یک فرزند ۴ماهه دارم.مدرک فوق دیپلم ذوب فلزات دارم ولی به دلیل شرایط حال حدود ۵سال با دستگاه cncتراش چوب کار میکنم و کار برای خودم هست.زبان انگلیسی متوسط .
  خواستم بدونم شرایط من برای کار در المان به چ صورت است

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   بر اساس قانون جدیدی که در سال 2020 دولت آلمان اعلام داشتند شما می توانید با مدرک فوق دیپلم خود برای دریافت ویزای جستجو کار آلمان اقدام نمایید.
   اما شما باید حتما مدرک زبان آلمانی در سطح B1 داشته باشید و همچنین حداقل 3 سال سابقه کار داشته باشید.
   شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.
   همچنین در سایت موسسه ویدیویی در رابطه با کار در خارج از کشور نیز وجود دارد که می توانید نسبت به تهیه آن نیز اقدام بفرمایید.
   با سپاس

 19. سلام
  عرض خسته نباشید و تشکر از مطالب ارزنده وبسایتتون
  بنده 38 سال دارم و لیسانس مکانیک(ساخت و تولید) از دانشگاه آراد هستم. حدود 9 سال سابقه کار در پروژه های نفت و گاز ایران در خصوص ساخت مخازن تحت فشار گاز و نفت فعالیت داشته ام که در این مدت، 2 سال از تجربه ام در یکی از کشورهای آفریقا در یک پروژه ساخت پلنت گاز مایع بوده است که هم Work permit و هم Residence permit داشته ام(مدارک موجود می باشد)
  زبان انگلیسی و ترکی استانبولی رو بلدم (مدرک ندارم) و زبان آلمانی رو تازه شروع به یادگیری کرده ام و شب و روز آلمانی میخونم.
  از نظر مدارک و سرتیفیکیت در خصوص رشته نفت و گاز و همچنین تراشکاری و فرزکاری مدرک معتبر دارم.
  بنظر شما طبق قوانین موجود راهی برای پیدا کردن کار و اقامت در کشور آلمان برای بنده موجود می باشد یا نخیر.
  سپاس از زحمات شما.

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط شما برای اقدام کاری بسیار عالی می باشد. رشته شما جزو رشته های مورد نیاز در کشور آلمان می باشد و با توجه به سابقه کار خوبی که دارید شانس موفقیت شما بالا است.
   پیشنهاد می شود حتما زبان آلمانی را ادامه داده و به سطح B1 دست پیدا کنید.
   جهت راهنمایی بیشتر می توانید با مشاوران موسسه تماس حاصل نموده تا به صورت رایگان کاملا شما را راهنمایی نمایند.
   با سپاس

 20. سلام و خسته نباشید بنده لیسانس حسابداری دارم با سه سال سابقه کار در بانک میخواستم ببینم میدونم با پکیج آموزش زبان آقای ملک پور مدرک زبانمو بگیرم و بعد اقدام به ویزای جستجوی کار کنم و رشته ی من بدرد کار در آلمان میخوره با تشکر.لطفا توضیح کلی

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما شرایط سنی خود را عنوان نفرموده اید.
   شرایط سنی در شانس موفقیت شما تاثیرگذار است.
   شم می توانید برای این ویزا اقدام نمایید.
   اما لازم به ذکر است شرایط کاری برای رشته های فنی در کشور آلمان به نسبت رشته شما بسیار بهتر است.
   با سپاس

 21. سلام و خسته نباشید بنده مدرک لیسانس حسابداری دارم سابقه 3 سال کار در بانک مرکزی دارم من اگر پکیج زبان آلمانی آقای ملک پور تهیه کنم میتونم مدرکشو بگیرم و اگر ویزای جستجوی کار بگیرم میتونم کار مربوط به رشتمو پیدا کنم بنظرتون شرایتم چطوره.باتشکر.لطفا توضیح کلی ممنون میشم

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما شرایط سنی خود را عنوان نفرموده اید.
   شرایط سنی در شانس موفقیت شما تاثیرگذار است.
   شم می توانید برای این ویزا اقدام نمایید.
   اما لازم به ذکر است شرایط کاری برای رشته های فنی در کشور آلمان به نسبت رشته شما بسیار بهتر است.
   با سپاس

 22. سلام خسته نباشید من 24سالمه و دارای مدرک کارشناسی مهندسی زیست فناوری کشاورزی هستم;آیا پس از یاد گرفتن زبان آلمانی طبق قوانین موجود میتوانم برای کار در آلمان اقدام کنم و اقامت بگیرم ?!

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   شما شرایط سنی بسیار مناسبی دارید و می توانید با دریافت مدرک زبان آلمانی برای این پروسه اقدام نمایید اما نیاز به سابقه کار نیز دارید.
   پیشنهاد می شود جهت دریافت راهنمایی کاملتر با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.
   با سپاس

 23. سلام بنده 30 سالمه مدرک لیسانس مهندسی صنایع غذایی دارم 3 سال سابقه کار در تولیدی مواد غذایی دارم رشته ی من بدرد آلمان میخوره اگر مدرک زبان آلمانی بگیرم میتونم با شوق درخواست ویزا بدم؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای این که بتوانید شرایط کاری رشته خود را بررسی نمایید پیشنهاد می شود به سایت های کاریابی کشور آلمان مراجعه نمایید و یا مشاغل مورد نیاز این کشور را در اینترنت جستجو نمایید.
   با سپاس

 24. سلام 18 سالمه هیچ پولی ندارم دانشگاه مهندسی ثبت نام کردم حالا میخواستم ببینم آلمان دانشگاه های رایگان داره ویزای تحصیلی بگیرم یا باید درسمو بخونم ویزلی کار بگیرم به نظر شما بهترین گزینه چیه چیکار باید بکنم گیر افتادم والا درضمن بوکسرم هستم میتونم از طرق ورزش بیام؟؟؟؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در صورتی که مدرک زبان آلمانی در سطح بالا دریافت نمایید می توانید برای تحصیل رایگان در این کشور اقدام نمایید.
   با سپاس

 25. سلام خسته نباشید. آیا با مدرک مهندسی جوش از دانشگاه علمی کاربردی می توانم ویزای جستجوی کار آلمان بگیرم. زبان آلمانی هم دارم می خونم

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز دانشگاه و رشته ی شما باید بررسی شوذ که آیا مورد تایید کشور آلمان هست یا خیر
   با سپاس

 26. بازتاب: تحصیل پزشکی در آلمان رایگان در رشته های پزشکی*دندانپزشکی (21-20)

 27. با سلام.
  ایتجانب لیسانس فناوری اطلاعات دارم و دارای تجربه کاری در زمینه برنامه نویسی به مدت چهار سال در محیط SAP (یک erp المانی) هستم. 31 سالمه و مدرک ایلتس با نمره 6.5 دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   شرایط شما بسیار عالی می باشد زیرا رشته تحصیلی شما جزو رشته های است که بازار کار بسیار خوبی دارد. و همچنین شما شانس دریافت درخواست کار را خواهید داشت. از این رو پیشنهاد می شود جهت دریافت راهنمایی حتما با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده تا بصورت دقیق شما را راهنمایی نمایند.
   با سپاس

 28. با سلام و وقت بخیر.من بیست و شش سال دارم.لیسانس حقوق ولی کار نکردم.انگلیسیم خیلی خوبه و بزودی آیلتسم رو هم میگیرم.آلمانیم در حال حاضر A2هست و تا سال بعد بهb1میرسم.میخوام در یک دوره ی تکنسین داروخونه کار کنم.اگه گواهی این دوره رو بگیرم شانسی برای دریافت ویزای جستجوی کار و یافتن کار در آلمان یا اتریش دارم؟ممنونم از راهنماییتون

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   در آپدیت سال ۲۰۲۰ کشور آلمان اعلام کرده است که با دیپلم و ارائه سابقه کار نیز میتوانید برای ویزای جستجو کار درخواست دهید اما قطعا پیشنهاد می شود با مدرک لیسانس برای این پروسه اقدام نمایید چون شانس بالاتری خواهید داشت.
   با سپاس

 29. سلام و عرض ادب، من ۳۵ سال سن دارم و تو کار نقاشی ماشین و ام دی اف مهارت دارم و مدرک تحصیلی سیکل دارم میخواستم بدونم برای ویزای کار در آلمان یا اتریش میتونم اقدام کنم ، یا اگه شما جای بهتره سراغ دارین پیشنهاد بدین ممنون میشم

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اقدام جهت کار آلمان و اتریش شما باید حتما مدرک تحصیلی داشته باشید.
   با سپاس

 30. با سلام‌ و خسته نباشید .

  اینجانب ۳۰ ساله، کارشناسی ارشد مکانیک رتبه ۱۶phd و ۳ عدد مقاله داخلی .

  ۵ سال سابقه کار در حوضه مکانیک .

  پایان خدمت در ارتش ایران .

  ولی متاسفانه از لحاظ مالی صفر هستم ‌.

  آیا امید و راهی هست که بتوانم برم .

  لطفا راهنمایی بفرمایید .

  ممنون‌ و سپاسگذار شما هستم .

  تماس :
  ۰۹۱۳۳۲۳۷۰۰۵

  ایمیل :

  [email protected]

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما میتوانید برای ویزای کاری اقدام نمایید اما برای ویزای کار نیز شما باید تمکن مالی در حساب خود در ایران نشان دهید.
   با سپاس

 31. فاطمه سردار

  سلام وقت بخیر آیا با دیپلم الکترونیک میشه اقامت آلمان رو گرفت سن نزدیک ۲۶ در حال حاضر تو صنف آجیل خشکبار فعالیت دارن
  و سرپرست بخش متاهل بدون فرزند ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و عرض ادب

   از طریق ویزای کار عملا شانس بالایی قائل نیستیم اما از روش های دیگر مانند تحصیل امکان اقدام وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما، لطفا از طریق شماره های 02149196000 ، 02149076 و یا فرم مخصوص ارتباط با واتساپ شده تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت فرمایید. https://malekpourmie.net/contact-us/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *