معرفی شرکت

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE  به ظن و گمان عده ی زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از برترین موسسات مهاجرتی به حساب می آید. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر و اندک است، اما موسسه MIE با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش های نوینی را در ارائه ی خدمات بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب میگردد.

این تمامی امور شما را با توجه به مسائل تخصصی و وکلای تخصصی ارائه خواهد کرد. برای مثال برای امور کیفری از وکلای متخصص در امر کیفری استفاده نموده و برای امور تجارت یا امور حقوقی مرتبط با مسائل ملک و املاک از وکلای متخصص در این کار استفاده میکند. در واقع این بی اغراق یکی از برترین موسسات تخصصی است که از لحظه ی عقد قرارداد وحتی پیش از قرار داد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه ی عقد قرارداد به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات به شما برنامه ی خاصی را دارد.

شما میتوانید با عقد قرارداد با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE از این نظام ویژه ی حقوقی بهره مند شوید؛ مشاوره ی تلفنی وکلای ما اکثرا به طور رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان میتوانند جهت مشاوره ی تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس گرفته و در صورتی که موضوع شما توسط ما قابل انجام بود، مشاوره ی حضوری یا عقد قرارداد را برنامه ریزی کنند.

تمامی اعضای ما در موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به این موضوع می اندیشند که درچهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما عزیزان خدمات برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک ی مشاوره ای و مهاجرتی به عنوان یک ی خدمت گذار مردم ارائه ی طریق و خدمات بنماید. لطفا توجه داشته باشید؛ همگی دفاتر همکار کاملا مستقل هستند و ما قدرت اجرایی یا نظارتی ویژه و حقوقی بر دفاتر همکار نداریم. تنها امکان ما این است که در صورتی که مردم از این دفاتر ناراضی باشند آنها را از وب سایت خود حذف نموده و به عنوان همکار، همکاری خود را با این موسسات خاتمه دهیم. شما میتوانید در موتور جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازشما میتوانید در موتور های جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازسابقه ی درخشان تحقیق بفرمایید .

در پایان به شما پیشنهاد میکنیم مدارک قانونی این از جمله ثبت قرارداد با موسسه MIE به عنوان برترین مشاوره  ای در اروپا نمایندگی ما ازدانشگاه ها مراکز علمی کاریابی ها موسسات مهاجرتی دیگر را ملاحظه نموده و همچنین آثار عمل ما نظیر احکام دادگستری که به نفع موکلین ما صادر شده ویزا هایی که موکلین ما از طریق مشاوره ی ما اخذ نموده اند و بسیاری دیگر از این مدارک را در همین وب سایت مشاهده فرمایید.چنانچه مایلید با موسسه MIE مشاوره داشته باشید توصیه میکنیم در قسمت ارتباط با ما شماره ی تلفن آن را پیدا نموده و با این مشاوره ی اولیه ی تلفنی رایگان داشته باشید.

از این که وب سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE را مطالعه نمودید از شما سپاس گزاریم.

 

اطلاعاتی که در این وبسایت مشاهده می نمایید بر اساس تحقیقات اشخاصی هست که غیر حقوقی هستند و موسسه MIE هیچ گونه مسئولیت حقوقی در خصوص اطلاعات وبسایت ندارد. ما همیشه توصیه می کنیم این اطلاعات را راستی آزمایی کنید و با یک وکیل لوکال در میان بگذارید.

© تمام حقوق محفوظ است - این وب سایت توسط موسسه مشاوره ای MIE از موسسه ملک پور خریداری شده است.
مشاوره رایگان