مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش و راههای قانونی این کار، همچنین روش های مهاجرت به کشور اتریش در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. برای مهاجرت به اتریش کدام روش مناسب تر است؟ هزینه مهاجرت به اتریش چقدر است؟ آیا وکیل مهاجرت به اتریش داریم؟ آیا اتریش برای مهاجرت کشور مناسبی است؟ ما در این مقاله به بررسی مهاجرت اتریش از طریق تحصیل، کار در اتریش، سرمایه گذاری و سایر راه های مهاجرت به این کشور می پردازیم. این مقاله بر اساس سوالات شما بر روی وب سایت های ما تهیه و گردآوری شده است. امیدواریم که مطالعه این مقاله کمک شایانی به انتخاب درست شما نماید و بتوانید با دیدی باز مسیر مهاجرت خود را انتخاب نمایید. در صورتی که این مقاله پاسخگوی سوالاتتان نبود می توانید برای مشاوره رایگان با مشاورین ما در موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید برای ارتباط آسانتر و مشاوره رایگان مهاجرت به اتریش در سایت های ما ثبت نام نموده تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. برای مطالعه مطالب بیشتر نیز می توانید عباراتی چون (روش های مهاجرت به اتریش ملک پور، مهاجرت کاری به اتریش ملک پور و یا چگونه به اتریش مهاجرت کنیم؟ ملک پور ) را در گوگل جستجو نمایید و مطالب مفیدی را در وب سایت های ما مطالعه کنید. در نظر داشته باشید مطالب فوق پس از مشورت با وکلای محلی اتریش و پس از جستجو در سایتهای معتبر نگارش شده است. ارائه اطلاعات در این زمینه به مفهوم ارائه خدمات به شما عزیزان نمی‌باشد؛ جهت کسب اطلاعات مورد نیاز از میزان خدمات ما، با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی دارید با کلیک بر روی این دکمه می توانید سوال خود را در بخش دیدگاه بپرسید.

سوال بپرسید

نیاز به مشاوره دارید، جهت دریافت مشاوره رایگان روی دکمه کلیک کنید

مشاوره رایگان

ویدیو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد اقامت کاری یا بدون کار در اتریش

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

 

چرا مهاجرت به اتریش؟

اتریش کشوری با وسعت 83855 کیلومتر مربع و جمعیت 8.9 میلیون نفر می باشد. پایتخت اتریش،وین و زبان رسمی مردم اتریش آلمانی است. اتریش با تهران فاصله  زمانی 2.5 ساعته دارد. مهاجرت به اتریش کشوری با طبیعت زیبا در اتحادیه اروپا که به دلیل معماری، موسیقی و هنر شهرت دارد از 6 روش قانونی امکان پذیر می باشد. در بحث بررسی شرایط مهاجرت به اتریش، باید گفت، اتریش، هلند، دانمارک، آلمان و فنلاند کشورهایی هستند که نه تنها در سال جدید، بلکه چندین سال است که به دلیل ارائه راه های جذاب و به دلیل داشتن شرایط زندگی فوق العاده عالی مورد توجه و مورد استقبال بسیاری از ایرانیان و دیگر شهروندان قرار گرفته اند. شما با سفر به اتریش قطعاً زندگی تضمین شده ای را به دست خواهید آورد. البته اگر از طریق قانونی و از طریق مسیرهایی چون: کاری، سرمایه گذاری و یا روش خیلی راحت تحصیل در رشته بیزینس اقدام کنید، به زندگی با سطح کیفیت بالا خواهید رسید. گفتنی است که، تحصیل در رشته بیزینس شما را به اتریش و اقامت این کشور می رساند و یکی از شرایط مهاجرت به اتریش می باشد. شما با ۵۰ الی ۱۰۰ هزار یورو و با تحصیل در رشته بیزینس می توانید وارد اتریش شوید. برای دانستن جزئیات این روش که در سال جاری به عنوان بهترین روش شناخته شده است، می توانید به همراه کلید واژه ملک پور عبارت مدنظر را جستجو کرده و با فیلترشکن وارد مقاله مورد نظر شوید. درباره سرمایه گذاری در اتریش این را بدانید که شما با ۵۰ هزار یورو و ۱۰۰ هزار یورو نیز می‌ توانید در این کشور سرمایه گذاری کنید، البته به شرط آن که دولت اتریش قانع شود بیزینس شما نه تنها تأثیر منفی بر اقتصاد کشور نمی گذارد، بلکه بیزینستان اثر خیلی خوبی بر اقتصاد کشور و بازار سرمایه گذاشته است. در مورد کار در اتریش شما می توانید از طریق سیستم امتیاز بندی اقدام کنید. البته اگر دعوتنامه داشته باشید، می توانید مستقیماً برای جستجوی کار به اتریش بروید و از شرایط مهاجرت به اتریش برخوردار شوید. از میان روش های مهاجرت به اتریش بهترین روش همان روش تحصیل در رشته بیزینس می باشد. پیشنهاد می کنیم در این باره سطح اطلاعاتی خود را تا حدودی با مطالعه مقالات ما با فیلترشکن بالا ببرید. جهت اطلاع از مقایسه زندگی در هلند و اتریش می توانید مقاله نگارش شده در همین وب سایت را مطالعه کنید.

از چه راه هایی می توان مهاجرت به اتریش را تجربه کرد؟

مهاجرت به اتريش از روش های متعددی امکان پذیر است که در این بخش به ذکر اصلی ترین روش های آن پرداخته شده است. روش های مهاجرت به اتریش نظیر کار،تحصیل، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش از روش هایی هستند که منجر به اخذ اقامت و در پی آن اخذ تابعیت اتریش می گردند.در بررسی روش های مهاجرت لازم به بررسی هدف از مهاجرت و سپس انتخاب روش است. زیرا هر طریقی منجر به اخذ اقامت اتریش نمی گردد. کسانی که قصد سکونت دائمی در اتریش را دارند یا می خواهند با اخذ پاسپورت اتریش اجازه حضور در تمامی کشور های عضو شینگن را داشته باشند روش های زیر را به دقت مطالعه نموده و روش های اخذ اقامت و تابعیت در اتریش را دریابند.

ویدیو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد اسپانیا یا اتریش؟

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

 

آیا مهاجرت به اتریش برای کار گزینه خوبی است؟

روش های مهاجرت به اتریش از طریق کار پس از گذشت مدت زمان معلوم و پرداخت مالیات منجر به دریافت اقامت دائم اتریش و در پی آن اخذ تابعیت اتریش می گردد. دقت بفرمایید برای کار در اتریش لازم است شرایط کار را در موسسات و وب سایت های کاریابی اتریش به طور کامل تحلیل نمایید و بررسی های لازم را انجام دهید. متقاضیان به طور کلی از جهت سن، مدارک تحصیلی، سوابق کاری، مدرک و دانش زبان و موارد دیگر مورد بررسی قرار می گیرند. برای اخذ اطلاعات بیشتر از قسمت های موجود و مقالات مرتبط استفاده نمایید و درباره کار در اتریش اطلاعات لازم و دقیق را بدست آورید. 

روش های مهاجرت به اتریش از طریق کار به 2 صورت ممکن است:

اخذ ویزای جست و جوی کار در اتریش:

نیروهای متخصص چنانچه موفق به کسب امتیاز 70 در سیستم امتیاز بندی شوند. ویزای 6 ماهه جست و جوی کار دریافت می نمایند و با ورود به خاک اتریش در طی این مدت چنانچه شغلی یافتند موفق به اخذ اقامت در اتریش می گردند.

داشتن JOB OFFER یا پیشنهاد کاری:

کارفرمایان،سازمان ها و شرکت ها برای یافتن و استخدام نیروی کار مورد نیاز ابتدا در اتریش و کشور های حوزه ی شنگن جست و جو می نمایند و در صورت نیافتن نیروی کار در اولویت بعدی یه شما میرسند.

ویدیو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد اخذ اقامت سوئد و کشور های اسکاندیناوی با ریسک کم

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

انتخاب کشور اتریش برای مهاجرت از طریق تحصیل

کشور اتریش با جمعیت 8.9 میلیون نفر امکانات تحصیلی کاملی از لحاظ دانشگاه های معتبر دارای رتبه بندی بالا و سیستم آموزشی برای افراد فراهم نموده است. برای تحصیل در اتریش لازم به بررسی شرایط دانشگاه های اتریش است. زبان مردم اتریش آلمانی است و برای ورود به مقاطع تحصیلی مختلف در اتریش باید سطح زبان آلمانی شما قابل قبول و حداقل B1 باشد. علاوه بر مدرک زبان برای ورود به دانشگاه ها به CV تحصیلی نیز نیاز دارید که می توانید نحوه تنظیم آنرا در مقالات همین سایت مطالعه بفرمایید. همچنین با مطالعه مقاله ویزای تحصیلی اتریش اطلاعات خوبی در این رابطه کسب خواهید کرد.

نکات مهم در خصوص تحصیل در اتریش:

 • در مقطع دکتری به سوپروایزر نیازمندید.
 • در مقطع لیسانس به قبولی در دانشگاه سراسری در ایران نیاز دارید.
 • رشته پزشکی برای ورود به قبولی در آزمون ورودی که به زبان آلمانی است نیازمند است.
 • هزینه های زندگی در اتریش متوسط بین 800 تا 950 یورو ماهانه میباشد.
 • امکان اخذ مدرک آلمانی در اتریش پیش از ورود به دانشگاه وجود دارد.
 • امکان کار ضمن تحصیل وجود دارد.
 • اغلب دانشگاه های اتریش شهریه ندارند.
 • دانشگاه های اتریش در بین بالاترین رده های جهانی می باشند.

چرا کشور اتریش برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری انتخاب اکثر افراد است؟

روش های مهاجرت به اتریش و طرق سرمایه گذاری در اتریش شامل:

 • ثبت شرکت در اتریش
 • خرید ملک در اتریش
 • اقامت خود حمایتی اتریش

نکات قابل توجه در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری:

 • اتریش دارای رشد اقتصادی متوسط 1.9 درصد می باشد.
 • کشور اتریش عضو یازمان تجارت جهانی است.
 • استاندارد های سرمایه گذاری در اکثر معاهدات دوجانبه یا چندجانبه که اتریش عضو آن می باشد،رعایت گردیده است.
 • ایران در اتریش دارای سفارت خانه و اتریش نیز در ایران دارای سفارت خانه می باشد.

نکات مهم ثبت شرکت در اتریش:

 • اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق ثبت شرکت در اتریش امکان پذیر است.
 • سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش نیاز به حداقل سرمایه 100000 یورو دارد.
 • سرمایه گذاری در اتریش و ثبت شرکت در اتریش به بیزینس پلن نیازمند است.

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج ممکن است؟

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج با تبعه اتریشی امکان پذیر است. یعنی اگر شخص ایرانی با یک تبعه اتریش یا کسی که اهل اتریش است و پاسپورت اتریش دارد ازدواج نماید، پس از گذشت 4 الی 5 سال از ازدواجشان شخص ایرانی تابعیت اتریش و پاسپورت اتریش را تحت شرایطی دریافت می نماید. لازم به ذکر  است شخص در طی این سالها باید در عقد نکاح شخص اتریشی باشد و جدایی صورت نپذیرد. شرایط اخذ تابعیت اتریش شامل مواردی می گردد که لازمه اخذ اقامت در هر کشوری است. یادگیری زبان آلمانی و داشتن مدرک آن، داشتن صلاحیت های اخلاقی و پیروی از قوانین اتریش و همچنین عدم ارتکاب به جرم و جنایت از جمله شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت اتریشی می باشد.

نکات مهم در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج:

 • حتما شرایط اقامتی فرد اتریشی را بررسی نمایید.
 • پیش از مهاجرت اسناد مورد نیاز را بررسی دقیق نمایید.
 • شرایط ازدواج را پیش از مهاجرت به اتریش با یک حقوقدان بررسی بفرمایید.
 • مسائلی نظیر نفقه، مهریه در برخی موارد تحت تاثیر قانون اتریش و ایران در تعارض قرار می گیرد. حتما با وکلای متخصص مشورت بفرمایید.

ویدئو و فایل صوتی مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش قسمت اول

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

تشریح کامل مهاجرت به اتریش از طریق تولد

مهاجرت به اتریش از طریق تولد، برای بسیاری از افرادی که به فکر به دنیا آوردن فرزندانشان برای اخذ پاسپورت اتریشی هستند امکان پذیر نیست. زیرا سیستم اعطای تابعیت در اتریش سیستم خون است. یعنی یکی از والدین شخص یا هر دو باید تابعیت اتریش را داشته باشند و با صرفا به دنیا آمدن فرزند در اتریش،تابعیت و پاسپورت اتریشی به وی نمی دهند. برای اخذ تابعیت از طریق تولد باید کشورهایی را مد نظر قرار دهید که از قانون خاک پیروی می کنند مانند کشور آمریکا، کانادا، برزیل و … . در برخی از این کشور ها با به دنیا آمدن فرزند، پدر و مادر او هم اقامت و تابعیت اخذ می نمایند ولی در مهاجرت به اتریش از طریق تولد و اخذ تابعیت و اقامت امکان پذیر نمی باشد.

ویدیو و فایل صوتی موسسه MIE در مورد ویزای کار

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی گزینه مناسبی است؟

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی و مهاجرت قاچاقی به اتریش برای کسانی که بر طبق دلایلی واقعی نظیر دلایل سیاسی، دلایل رنگ و نژاد، دلایل دینی و مذهبی، عضویت در گروه های خاص، در معرض خطر جانی و  مورد آزار و شکنجه قرار گرفته اند تنها امکان پذیر است. امروزه بسیاری از افرادی که قصد پناهندگی در اتریش و سایر کشور ها را دارند، پناهنده واقعی نمی باشند. این گونه افراد غالبا در گروه افراد واجد شرایط مهاجرت از طرق قانونی ذکر شده همچون تحصیل، کار و … می باشند و پناهندگی راه مناسبی برای آنان نیست. لذا موسسه ملک پور به هیچ عنوان پناهندگی را به شما عزیزان توصیه نمی کند و خدماتی در باب پناهندگی در اتریش ارائه نمی دهد.

دلایل عدم توصیه پناهندگی:

 • وضعیت افراد پناهنده در اتریش در ابهام است.
 • پناهندگان دارای شرایط مساعد زندگی و رفاه اجتماعی بالا نمی باشند.
 • پس از مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی شخص قادر به بازگشت به کشورش نمی باشد..
 • چنانچه شخص شرایط واقعی یک پناهنده را نداشته باشد مجبور به دروغ به کشور خود و کشور اتریش خواهد بود.

ویدیو موسسه MIE در رابطه با مقایسه آلمان و اتریش برای اقامت

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • 13 دقیقه
 • 8 K
 • ارسال

مهاجرت کاری به اتریش برای هنرمندان چه مزیتی دارد و چگونه است؟

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق هنرمندی چگونه است؟ برخی کشورها ویزایی دارند که به موجب آن هنرمندان و افراد موفق می توانند به ان کشور رفته و از طریق هنر و حرفه خود امرار معاش نمایند. این ویزا به کسانی تعلق می گیرد که حداقل در یکی از فستیوال ها و یا نمایشگاهها و یا مسابقات بین المللی شرکت کرده باشند و یا در کشور خود مقامی آورده باشند یا مدالی دریافت نموده باشند و همچنین با یکی از رسانه های عمومی مصاحبه ای داشته باشند. ویزای هنرمندان اتریش نیز وجود دارد که شما می توانید با مطالعه ماله مربوطه اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ویدیو و فایل صوتی موسسه MIE در رابطه با مهاجرت به اتریش

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

آسان ترین راه مهاجرت به اتریش برای متقاضیان مهاجرت چه راهی است؟

آسان ترین راه مهاجرت به اتریش در واقع بستگی به شرایط اشخاص دارد. در واقع  آسانترین راه مهاجرت به اتریش برای افراد مختلف متفاوت است. اما به طور عمومی اگر بخواهیم بگوییم آسان ترین راه مهاجرت به اتریش و کسب اقامت اتریش چیست؟ می توانیم بگوییم یکی از ارزان ترین راه های مهاجرت به اتریش راه مهاجرت از طریق کار به اتریش است اما مهاجرت کاری چندان آسان نیست. بنابراین مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل شاید آسان ترین راه برای مهاجرت به اتریش باشد. البته اگر  شما شرایط مهاجرت از طریق خود حمایتی اتریش را داشته باشید، مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی نیز گزینه خوبی برای مهاجرت آسان به اتریش است.

قوانین جدید مهاجرت به اتریش شامل چه مواردی است؟

طبق قوانین جدید مهاجرت به اتریش، مهاجر خارجی و متقاضی احتمالی می تواند از طریق روش هایی که در سال جدید توسط متقاضیان، مورد توجه قرار گرفته است. اقدام نماید. طبق قوانین جدید مهاجرت به اتریش، اقامت اتریش را می توانید از طریق کار در اتریش که براساس سیستم امتیاز بندی است و براساس ویزای جستجوی کار است، از آن خود نمایید. همچنین می توانید از طریق روش تحصیلی و تحصیل در رشته کارآفرینی اقدام کنید که بعد از تحصیل در این رشته اجازه دارید که به عنوان کارآفرین نوآفرین در یک منطقه شروع به کار نمایید. علاوه بر روش های ذکر شده به عنوان مهاجر احتمالی می توانید با ازدواج با یک شهروند خارجی وارد اتریش شوید. البته اگر هنرمند هستید این فرصت را دارید که به جای پر کردن فرم مربوط به ویزاهای دیگر، فرمی را برای مهاجرت خود درخواست کنید که مربوط به ویزای افراد خاص است. این فرم را اشخاصی در خواست می دهند که هنرمند می باشند. اگر واجد شرایط دریافت چنین ویزایی شوید، اجازه دارید بعد از اقدام و بعد از چند سال زندگی در اتریش برای اقامت دائم و پاسپورت این کشور اقدام کنید.

ویدئو و فایل صوتی مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش قسمت دوم

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

میانگین هزینه زندگی در اتریش در یکسال

هزینه زندگی در اتریش به طور میانگین برای یک خانواده 3 نفره حدود 1100-1200 یورو در ماه است که این باز بستگی به روش زندگی افراد دارد. ما در جدول زیر برخی از هزینه های مهم زندگی و هزینه مهاجرت به اتریش را آورده ایم:

هزینه های ملک در اتریش
2900-9000 یورو خریدن آپارتمان در وسط شهر (هر متر مربع)
2500-5900 یورو خریدن آپارتمان در بیرون شهر (هر متر مربع)
780-1500 یورو آپارتمان 3 خوابه در خارج شهر (اجاره ماهان)
950-2300 یورو آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر (اجاره ماهانه)
450 تا 800 یورو آپارتمان تک خوابه در خارج شهر (اجاره ماهانه)
530-1100 یورو آپارتمان تک خوابه در مرکز شهر (اجاره ماهانه)
هزینه های زندگی در اتریش
8-18 یورو 1 پرس غذا
840 یورو مخارج یک فرد مجرد به صورت ماهانه (اجاره در نظر گرفته نشده)
2950 یورو مخارج یک خانوار 4 نفره به صورت ماهانه (اجاره در نظر گرفته نشده)
2055 یورو درآمد ماهانه بعد از پرداخت مالیات به طور متوسط
120-350 یورو هزینه های مربوط به ساختمان
30-55 یورو حمل و نقل عمومی (کارت ماهانه)

مهاجرت به اتریش از کشورهای ثالث چگونه است؟

بعضی از افراد به دلیل این که شانسشان برای دریافت ویزا بالا برود، از طریق کشورهای ثالث وارد کشور اتریش می‌ شوند. برای مهاجرت به اتریش از طریق کشورهای ثالث لازم است ابتدا مسیر انتخابیتان را به عنوان یک مهاجر خارجی تعیین کنید. مثلا اگر یک ایرانی هستید و می خواهید برای خود حمایتی اتریش اقدام نمایید، می توانید ابتدا با خرید خانه در ترکیه و یا با اجاره ملک در ترکیه اقامت این کشور را به دست آورده و یا با اقامت کشورهای دیگر وارد اتریش شوید. در این صورت شانستان برای دریافت ویزای خود حمایتی افزایش پیدا می‌ کند. ولی کسانی که مستقیم از ایران اقدام می کنند، شانسشان برای دریافت اقامت خود حمایتی و یا همان اقامت تنعم مالی کاهش پیدا می‌ کند. بنابراین توصیه ما این است که، برای این روش از کشورهای ثالث اقدام کنید. علاوه بر روش خود حمایتی و سرمایه گذاری، برای مهاجرت به اتریش از کشورهای ثالث، شما می توانید برای تحصیل، کار و یا به جهت اخذ ویزای هنرمندان از طریق کشورهای ثالث اقدام کنید. البته اگر برای این روش ها از طریق سفارت اتریش در ایران نیز اقدام کنید، شانس زیادی برای اخذ ویزا دارید.

چگونگی اخذ اقامت و تابعیت اتریش

برای دریافت اقامت و تابعیت در اتریش از روش های کار و سرمایه گذاری باید به مدت 5 سال در این کشور بیمه و مالیات پرداخت نمایید تا بتوانید اقامت دائم و پس از 6 سال پاسپورت دریافت کنید. در موضوع ازدواج نیز شخص باید حداقل سه سال با همسر خود زندگی مشترک داشته باشد تا بتواند برای دریافت اقامت دائم و سپس تابعیت اقدام کند. تحصیل به تنهایی سبب اعطای اقامت دائم و تابعیت نمی شود و شخص باید پس از تحصیل کار پیدا کند و در صورتی که کار پیدا کند می تواند اقامت خود را به کاری تبدیل و سپس برای تابعیت پس از 6 سال اقدام نماید. شما می توانید برای مهاجرت به اتریش از طریق مشاور مهاجرت به اتریش در تهران، توسط موسسه ملک پور اقدام نمایید.

پاسخ به سوالات شما توسط آقای ملک پور مدیر محترم موسسه ملک پور

رضا

سلام درود بر شما من ۳۹ سال دارم متاهل و یک فرزند ۱۲ ساله دارم لیسانس حسابداری و لیسانس حقوق دارم با ۱۵ سال سابقه شغل البته لیسانس حقوق را به تازگی گرفتم . مدرک زبان ندارم برای گرفتن اقامت و زندگی در کشور اتریش از چه راه هایی میتونم استفاده کنم و بابت این کار چقدر باید هزینه کنم دوره های آوسبیلدونگ آلمان بهتره یا اتریش البته درخواست مشاوره گرفتم. سپاسگزارم

پاسخ:

سوال آقای محمد امین:آیا موسسه ملک پور در ایران دفتر دارد؟

پاسخ:

پاسخ به سوالات متداول در زمینه مهاجرت اتریش

✔️راه های مهاجرت به اتریش چیست؟

روشهای مهاجرت به اتریش مختلف است و مهاجرت به کشور اتریش از 6 طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج ، تولد و پناهندگی امکان پذیر است.

✔️برای مهاجرت به اتریش کدام روش مناسب تر است؟

مهاجرت تحصیلی یکی از آسانترین راههای مهاجرت به اتریش است.

✔️هزینه های زندگی در اتریش چقدر است؟

هزینه زندگی در اتریش برای یک خانواده 2 نفره حدود 800 تا 1100 یورو است.

✔️آیا راهی برای مهاجرت هنرمندان به اتریش وجود دارد؟

بله موسسه ملک پور به تازگی راهی را برای مهاجرت هنرمندان به اتریش گشوده است.

✔️معایب زندگی در اتریش چیست ؟

هر کشوری در کنار مزایایی که برای زندگی دارد، شاید معایبی هم داشته باشد البته بسته به دیدگاه افراد معایب و مزایا با هم متفاوت است. شاید از نظر برخی افراد یکی از معایب زندگی در اتریش ،  زبان آلمانی باشد.

سخن پایانی

مهاجرت به اتریش و 6 روش قانونی برای اخذ اقامت اتریش در این مقاله به صورت علمی بررسی گردید و مهم ترین نکات آن به عرض شما رسانده شد. تنها یک روش دیگر وجود دارد که شامل ویزای توریستی و اقامت کوتاه مدت 3 یا 6 ماهه می گردد و این نوع ویزا هرگز به اقامت دائم تبدیل نخواهد شد.برای اخذ اطلاعات و مشاوره در خصوص راه های مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت اتریش می توانید با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا در بخش پرسش و پاسخ همگانی سوالات غیر تکراری خود را درج نمایید تا از سراسر دنیا با یکدیگر در ارتباط قرار گیرید و به سوالات شما پاسخ داده شود.همچنین در زیر هر مقاله امکان مطرح نمودن سوالات شما وجود دارد. برای مطالعه مطالب بیشتر نیز می توانید عباراتی مثل (مهاجرت به اتریش ملک پور، مهاجرت کاری به اتریش ملک پور و یا چگونه به اتریش مهاجرت کنیم ملک پور ) را در گوگل جستجو نمایید و مطالب مفیدی را در وبسایت های ما مطالعه کنید. یا فرم ارزیابی مهاجرت به اتریش را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند. از توجه شما ممنونیم.

4.4/5 - (56 امتیاز)
تیم تحریریه MIE
تیم تحریریه MIE
مقالات پیشنهادی:
125 دیدگاه در مورد “مهاجرت به اتریش”
  1. سلام و عرض ادب. دوست عزیز زبان انگلیسی که در بسیاری از کشورها، به عنوان زبان زسمی شناخته شده است و امکان کاریابی و پیدا نمودن شغل مورد دلخواه وجود دارد.

  2. سلام
   ممنون از مقاله خوب تون
   برای تحصیل دراتریش و در مقطع فوق لیسانس تا چه سنی می توان اقدام کرد؟

   1. سلام و عرض ادب. اتریش جزو کشورهایی است که به گپ تحصیلی و سن دانشجو برای تحصیل اهمیت نمی دهد.

   1. سلام و عرض ادب
    دوست عزیز
    بسته به شرکتی که درخواست کار میدهید ممکن است شرکتی بین المللی باشد که به زبان انگلیسی فعالیت دارد. اما شرکت های کوچک محلی اغلب به زبان آلمانی می باشد.
    با سپاس

 1. سلام خسته نباشید آیابرای ثبت شرکت در اتریش لازم است که حتما شرکت فعال باشد؟ و اینکه دقیقا چقدر شرط حضور دارد؟

  1. سلام و عرض ادب.بله شرکت موردنظر شما می بایست فعال باشد تا به شما اقامت داده شود. شرط حضور دارد و حداقل شش ماه در سال میبایست در اتریش حضور داشته باشید.

 2. با سلام و درود
  بنده 28 سال سن دارم و مجرد، فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد با معدل 15.37 و 3 سال از اتمام دوره کارشناسی من میگذره در حال حاضر مشغول خواندن زبان انگلیسی هستم چون سطح زبانم پایین هست و قسط تحصیل در ارشد رشته MBA یاEMBA در اتریش دارم اما از آنجا که تمکن مالی ندارم میخوام ارشد را به صورت بورسیه هزینه ی تحصیل و زندگی دریافت کنم به همین دلیل آیا امکان تحصیل فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد در اتریش چه در دانشگاه دولتی اتریش یا خصوصی وجود دارد ؟ و شرایط دریافت بورسیه کامل شامل هزینه تحصیل و زندگی در هر کدام از دانشگاههای دولتی و خصوصی اتریش چه میباشد؟ با تشکر از تیم فوق‌العاده موسسه ی ملکپور

  1. سلام وعرض ادب. بله شرایط شما،شرایط خوبی می باشد. میبایست شرایط خود را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم. می توانید در فرم بررسی درخواست بورسیه اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت شرایط شما را به صورت رایگان بررسی کنیم.
   https://miemohajerat.com/%d9%81%d8%b1%d9%85-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a7%d8%ae%d8%b0-%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87/

  1. سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز فرزندان این افراد می توانند تحصیل خود را در مدارس اتریش به صورت رایگان سپری کنند.

 3. سحربندعلیزاده

  با سلام و سپاس
  اطلاعات بسیار خوب و مفیدی بود
  ممنون از شما
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  آیا با زبان انگلیسی امکان کار کردن در اتریش وجود دارد؟

  1. سلام و عرض ادب دوست عزیز. بله این امکان وجود دارد. درست است که زبان مردم اتریش، آلمانی است اما مردم اتریش نیز اکثرا به زبان انگلیسی مسلط می باشند و می توانند ارتباط برقرار کنند.

   1. سلام و عرض ادب
    بله امکان کار کردن به زبان انگلیسی و المانی هر دو وجود دارد و هر دو مدرک زبان برای ویزای جستجوی کار اتریش امتیاز دریافت می کنند.

 4. سلام خسته نباشيد ٣٥ ساله هستم به همراه همسر و فرزند ٤ ساله چطور ميتونم با حدود ٤ ميليارد تومان اقامت دائم بگيرم البته نميخواهم كار اينجامو رها كنم يعني شرط حضور نداشته باشد

  1. سلام و عرض ادب
   خرید ملک پرتغال و یونان و روش خودحمایتی فرانسه و روش های سرمایه گذاری و خرید ملک برزیل شرط حضور ندارند.

 5. چرا سوال من را جواب نداديد ؟ با ٤ ميليارد تومان امكان گرفتن اقامت دائم بدون شرط حضور هست؟ زبان هم بلد نيستم

  1. سلام و عرض ادب بله امکان گرفتن اقامت هست اما پروسه دارد و برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات کامل می توانید تماس حاصل نمایید.

  2. سلام و عرض ادب قبلا هم به این سوال شما پاسخ دادیم. بله هست اما نه بدون شرط حضور و مدرک زبان. شما باید حداقل 6ماه از سال را در اتریش باشید. اما در فرانسه امکانپذیر است.

 6. سلام من میخوام برای اتریش اقدام کنم میخوام بدونم شرایط این کشور به چه صورتی هست؟ چه راهی کم هزینه تر و سریع تره

  1. سلام و عرض ادب دوست گرامی. افرادی که قصد دارند از طریق ویزای هنرمندی اتریش اقامت این کشور را به دست بیاورند می بایست بتوانند سابقه فعالیت در رشته های هنری را اثبات نمایند، به طوری که بتوانند ثابت کنند که از این راه امرارمعاش می کنند.

 7. سلام و وقت بخیر در خصوص ویزای هنرمندان اتریش سوال دارم. شرایطش چطور هست میشه توضیح بدید؟ ممنون میشم

  1. سلام و عرض ادب. دوست گرامی در ویزای هنرمندان اتریش فرد میبایست ثابت نماید که کارش هنر است و در ایران از طریق این کار، امرار معاش می کرده است و در کشور موردنظر می تواند هزینه های خودش را تامین نماید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزای هنرمندان، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.
   miemohajerat.com/ویزای-هنرمندان-اتریش/

 8. سلام. ممنون از مقاله خوبتون. افرادی که میخوان برای تحصیل در مدارس اقدام کنند آیا باید به زبان آلمانی تاسلط داشته باشند یا زبان انگلیسی کافی هست؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام و عرض ادب معمولا برای تحصیل در مدارس نیازی به مدرک زبان نیست و میتوانند در محیط زبان را بخوانند و فرابگیرند.

 9. سحربندعلیزاده

  سلام
  در مهاجرت به اتریش حقوق و درآمد هر شخص باید چه مقدار باشه
  که بتونه اجازه کار داشته باشد؟
  آیا محدودیتی وجود داره؟

  1. سلام و عرض ادب. دوست گرامی سوال شما کمی مبهم است. اگر منظور شما این است که حقوق فرد چه میزان باشد که بتواند برای اقامت خود اقدام نماید، میزان حداقل حقوق 2000 یورو در ماه است.

 10. با سلام
  مقاله بسیار خوبی بود
  آیا با خرید سهام میتوان به این کشور مهاجرت نمود و اقامت دائم گرفت؟

  1. سلام و عرض ادب. خیر دوست گرامی امکان اخذ اقامت دائم از طریق خرید سهام در این کشور وجود ندارد.

   1. سلام وقت بخیر
    خواستم بدونم ویزای تحصیلی اتریش ویزای همراه دارد واینکه همزمان هست یا اینکه چند ماه فاصله میفته؟

    1. سلام و عرض ادب

     در حال حاضر ویزای تحصیلی اتریش و ویزای همراه برای اعضای خانواده به صورت همزمان صادر می شود.

 11. سلام و عرض ادب
  میشه برای کسی که ممنوع الخروج هست به خاطر سربازی، وثیقه گذاشت. برای مهاجرت به اتریش؟

 12. سلام
  خیلی سایت خوبی دارید ممنونم از اطلاعات خوبتون.
  در روش ویزای هنرمندان برای اتریش همسر و فرزندان هم شامل میشه ؟

  1. سلام و عرض ادب. بله دوست گرامی امکان اینکه خانواده فرد هنرمند نیز به واسطه او به اتریش مهاجرت نموده و اقامت بگیرند، وجود دارد.

 13. سلام خدا قوت ما زوج فرهنگی هستیم و دو فرزند یکی دختر ۱۱ ساله و پسر ۴ ساله داریم آقام ۲۸ سال خدمت و من آخرین مدرک تحصیلیم فوق لیسانس زبانشناسی همگانی و دبیر زبام متوسطه دوم هستم و۱۶ سال سابقه ی خدمت در آموزش پرورش و دارم برای ما امکان مهاجرت به کدام کشورها بهتر از بقیه ی نقاط هست و آیا میشه با همین شغل معلمیم اونجا هم کار کنم مثلا شوهرم بازنشستگیش و بگیره و من با همین معلمی اونجا کار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر

  1. سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما از روش های بسیاری می توانید اقدام نمایید البته برای پیشنهاد بهتر نیاز است که شرایط و اطلاعات دقیق تر ی از شما داشته باشیم. می توانید از طریق لینک زیر اطلاعات خود را وارد نمایید تا مشاوین ما با شما تماس بگیرند و مشاوره رایگان دهند.
   miemohajerat.com/contact-us/

 14. سلام و ممنونم بابت ساین خیییییلی خوبتون. برای مهاجرت تحصیلی ایا گپ تحصیلی مهمه ؟

  1. سلام و عرض ادب. ممنون از شما. دوست عزیز معمولا اتریش روی گپ تحصیلی حساس نمی باشد اما برخی کشورها همچون کانادا روی گپ تحصیلی حساس هستند.

 15. سلام با تشکر از اطلاعات عالی شما. از طریق ثبت شرکت توی اتریش می تونم اقامت و تابعیت رو دریافت کنم ؟

  1. سلام و عرض ادب. دوست گرامی پس از ثبت شرکت در اتریش و فعال بودن شرکت پس از پنج سال تمدید اقامت، می توانید درخواست اقامت دائم دهید.

 16. سلام و عرض ادب برای دریافت ویزای هنرمندان مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی باید ارائه بدم ؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز این موضوع به اینکه شما برای دانشگاه های خصوصی و یا رایگان اقدام می نمایید متفاوت است.
   زیرا اقدام برای دانشگاه های خصوصی نیز هزینه خاص خود را دارد.
   اما برای زندگی شما ماهیانه 1000 یورو را برای هزینه های زندگی خود در نظر داشته باشید.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز خرید ملک در اتریش منجر به اقامت نمی شود اما راه های دیگری برای مهاجرت به این کشور وجود دارد مانند خودحمایتی و …
   پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز کشور اتریش از طریق خرید ملک اقامت اهدا نمی کند اما شما با همین سرمایه و از طریق خرید ملک می توانید اقامت کشور اسپانیا و یا پرتغال را دریافت نمایید.
   البته در نظر داشته باشید دریافت اقامت اتریش از راه های دیگری نیز امکان پذیر می باشد.
   شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه تماس حاصل نموده و اطلاعات کامل در رابطه با ره های مهاجرت به اتریش دریافت نمایید.
   با سپاس

 17. سلام
  ممنون از اطلاعات بسیار مفیدتون
  آیا من بخوام همزمان با همسرم مهاجرت به اتریش داشته باشم امکان پذیر هست؟
  اگر بله از چه روشی؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در اغلب راه های مهاجرت شما باید خودتان اقدام نمایید و بعد با فاصله کمی همسر شما به شما ملحق گردند.
   با سپاس

 18. سلام
  ممنون از مقاله بسیار عالی شما
  لطفا در مورد هزینه های زندگی در اتریش بیشتر توضیح بدین

  1. سلام و عرض ادب توضیحات کاملی در مقاله است اما شما می توانید این مقاله را هم مطالعه نمایید
   miemohajerat.com/زندگی-در-وین/

  2. سلام و عرض ادب دوست عزیز یه طور کلی هزینه زندگی بستگی به سبک زندگی شما دارد ولی برای یک خانواده دو نفره بین 1500 تا 1800 یورو متغیر می باشد.

 19. سلام من چند بار خودم برای تحصیلی اقدام کردم و ریجکت شدم
  اتریش خیلی سخت میگیره
  موسسه شما میتونه برای من اقدام کنه؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط اقدام های قبلی شما باید توسط مشاورین و کارشناسان بررسی گردد اما قطعا در صورتی که پرونده خود را بدرستی چیده باشید شانس خواهید داشت. پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز دریافت بورسیه در مقاطع پایین اغلب سخت است اما در صورتیکه شما برای مقطع فوق لیسانس به بالا درخواست دهید شانس بهتری خواهید داشت.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   خیر دوست عزیز در اتریش از طریق خرید ملک اقامت اهدا نمی شود اما در کشورهایی مانند پرتغال و اسپانیا این امکان وجود دارد.
   با سپاس

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز کشور اتریش از طریق خرید ملک اقامت اعطا نمیکند اما شما میتوانید برای سرمایه گذاری در این کشور ملک خریداری نمایید.
   با سپاس

 20. سلام و خسته نباشید خدمت شما و تیم ملک پور. ممنون از مطالب خوب و مفیدی که در اختیار ما قرار می دهید. بنده این مطلب رو مطالعه کردم و قصد دارم به اتریش مهاجرت کنم. از طریق تحصیل. حال این سوال رو دارم که برای همراه و ویزای او آیا می توانیم همزمان اقدام کنیم یا نه؟ اگر در این مورد توضح بدید ممنون میشم. با تشکر

  1. سلام
   روز بخیر
   ممنون از اینکه مطالب سایت را مطالعه فرمودید. در مورد ویزای همراه برای تحصیل در باید بگوییم امکان بردن همزمان همراه برای شما وجود دارد و شما می توانید با همراه خود به صورت همزمان به این کشور آمده و تحصیل در این کشور را آغاز کنید. همچنین شما می توانید دیگر مقالات ما را در سایت مطالعه نمایید.

 21. سلام. روزتون بخیر. در مورد راههای مهاجرت به اتریش سوال داشتم. من میخوام برای پناهندگی اتریش اقدام کنم. مجردم و 35 سالمه. چجوری می تونم از چه روشی به اتریش برم که بتونم اونجا پناهنده بشم؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز موسسه ما پناهندگی را به هیچ عنوان پیشنهاد نمی دهد. شما با توجه به شرایط سنی که دارید میتوانید از راههای قانونی برای مهاجرت به اتریش اقدام نمایید. پیشنهاد می شود حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید.
   با سپاس

 22. سلام ممنونم از اطلاعات جامع و مفیدی که در اختیار ما قرار دادید. من برای ویزای تحصیل اتریش میخواستم اقدام کنم و همیشه یکی از دغدغه های من اقامت بعد از تحصیل بود که در این مقاله به این موضوع اشاره کردید. ممنونم از شما . سوال دیگه من این بود که برای پدر و مادرم هم میخواستم اقدام کنم و الان راهی پیدا کردم که بتونم برای این عزیزان هم اقدام کنم.

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز خوشحالیم که توانستیم به شما کمک کنیم. اگر مایل باشید برای بررسی شرایط شما به طور دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 23. سلام ، وقتتون بخیر ، ممنون از اطلاعات بسیار خوبتون
  سوالی که دارم ، هزینه های زندگی در اتریش در قیاس با کشور همجوار خودش ، یعنی سوییس ، چطور هست ؟ مثلا یک خانواده سه نفره به طور متوسط در ماه با اجاره خانه چقدر باید هزینه کنند ؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز هزینه زندگی در اتریش به نسبت سوییس پایین تر می شود. به طور میانگین یک خانواده سه نفره با ۱۵۰۰ یورو میتوانند تمام هزینه های ماهیانه خود را تامین کنند.
   با سپاس

 24. سلام.
  مطالب خوبی بود ممنونم.
  خیلی خوب میشد اگر در خصوص کاریابی آنلاین در اتریش هم مطالب بذارین که بتونیم خودمون اقدام کنیم

 25. آتنا منصوری

  سلام وقت به خیر
  برای ویزای هنرمندان اتریش تمکن مالی که باید نشون بدیم چقدر باید باشه؟ همسر من آثار خیلی خوب و هنری دارند و مقام های بین المللی اخذ کردن، اما واقعا نمی دونیم باید از کجا شروع کنیم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و عرض ادب دوست عزیز

   برای روش هنرمندی در اتریش نیاز به اطلاعات بیشتری از شما خواهد بود. اما در تمکن مالی این گونه است که اثبات کنید هزینه های یک سال زندگی را به عنوان تمکن مالی داشته باشید. برای بررسی بیشتر شرایطتون لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 26. سلام وقتتون بخیر
  برای اقدام از طریق کار شرکت چه میزان سرمایه اولیه نیاز است؟
  ایا بر طبق قوانین جدید اتریش همچنان برای ایرانیان شانس اقدام وجود دارد؟
  با تشکر

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز حداقل باید 35 هزار یورو سرمایه اولیه شرکت شما باشد. بسته به رشته تحصیلی شما شانس موفقیت متفاوت می باشد.
   با سپاس

 27. سلام وقتتون بخیر، برای تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه وین اتریش در چه بازه سنی می توان اقدام کرد؟

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز درخواست برای پذیرش بازه سنی مشخصی ندارد و سن شما برای پروسه ویزا اهمیت دارد.
   با سپاس

 28. با سلام و وقت بخیر خدمت شما
  سوالی که دارم در مورد اقامت بعداز دوره تحصیل هست
  اگر شخصی در کشور اتریش ، در دانشگاهای این کشور تحصیل کند
  ایا میتونه بعداز تحصیل تو این کشور بمونه تا کار پیدا کنه
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و عرض ادب

   بله اکثر کشورهای اروپایی اقامت کاری پس از تحصیل به دانشجویان بین المللی اعطا می کنند.

 29. سمیرا میرجلیلی

  سلام ممنون از اطلاعات خوب و همیشگی تون
  من شنیدم قوانین سال جدید برای ویزای همراه اتریش تغییر کرده. درسته؟

  1. سلام و عرض ادب

   دوست عزیز هر ساله برخی سیاست ها در کشورهای مختلف مشمول تغییر و تحول قرار خواهند گرفت . در جدید ترین این قوانین در حال حاضر ویزای همراه به صورت همزمان اعطا خواهد شد.

 30. سلام روز خوش برای مهاجرت برای کار به اتریش گفته شده زبان مورد بررسی قرار میگیرد ایا باید مدرک ارائه بدیم؟

 31. سلام
  وقت بخیر
  آیا تو اتریش روشی وجود داره که نیاز به شرط حضور نداشته باشه؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و تعرض ادب

   روش های مهاجرتی در اتریش شرط حضور 6 ماه در سال را خواهند داشت اما روش هایی مانند خرید ملک پرتغال و اسپانیا تقریبا می توان گفت شرط حضور ندارند.

 32. سلام عرض ادب
  آیا از طریق دوره زبان نیز می توان اقامت اتریش را به دست اورد؟ شرایط ویزای همراه در این شرایط به چه صورت می باشد؟

  1. سلام و عرض ادب

   بله در حال حاضر امکان اخذ اقامت اتریش از طریق دوره های زبان وجود خواهد داشت اما باید به موضوع ظرفیت این دوره توجه داشته باشید. برای بررسی شرایط خود لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 33. سلام وقتتون بخیر
  من یک دختر اتباع افغانستانی هستم
  برای مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج نیازه که تذکره داشته باشیم ؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 34. سلام و خسته نباشید
  من 47 سال دارم. آیا به لحاظ سنی شانس اخذ ویزای کاری اتریش رو دارم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 35. سلام ممنون از مطالب مفیدتون
  می خواستم بدونم برای ویزای جست و جو کار فرمودین باید ۷۰ امتیاز کسب کنیم ممنون میشم شرایط کسب این امتیاز رو بفرمایید

 36. سلام ۳۱ سالمه متاهلم مدرک دکترای داروسازی از دانشگاه EMU قبرس به زبان انگلیسی دارم همسرم هم سال اخر داروسازی هستن و لیسانس مهندسی شیمی دارن قصد مهاجرت کاری به اتریش داریم ممنون میشم راهنمایی کنین.??

  1. با سلام
   مدارک داروسازی شما باید معادل سازی بشه، از طریق لیسانس مهندسی شیمی اگر جاب آفر داشته باشین می تونید اقدام کنید.

 37. سلام برای ویزای job offer میخواستم ببینم تو شرایطش تست سلامت هم هست؟
  برای کسی که به عنوان ویزای همراه اقامت میگیره چی ؟ اونم تست سلامت داره؟

 38. سلام وقت بخیر در مطالب فرمودین که برای اخذ اقامت از طریق کار بعد از گذشت مدت زمان معلوم و پرداخت مالیات منجر به دریافت اقامت دائم اتریش میشه ممنون میشم بفرمایید این مدت زمان حدودا چقدره و چه مبلغی باید برای مالیات پرداخت بشه

  1. با سلام
   میزان مالیات پرداختی بستگی به میزان درآمد شما دارد. ولی به صورت کلی بعد از 5 سال کار و زندگی در اتریش شما می توانید برای اقامت دائم اتریش اقدام نمایید.

 39. امیر رضا افضلی

  سلام و وقت بخیر ببخشید میخواستم بدونم این مبلغی که فرمودین برای یک خانواده دو نفره بین ۸۰۰ تا ۱۱۰۰ یورو هستش این مبلغ برای یک ماهه؟ یا بیشتر ممنون از راهنمایی تون

 40. سلام و عرض ادب برای مهاجرت به اتریش آیا بعدش میتونیم مهاجرت کنیم میتونیم به حوزه شنگن هم اجازه ورود داریم یا خیر

  1. با سلام
   بله دوست عزیز شما با دریافت اقامت کشور اتریش امکان تردد و رفت و آمد به کشورهای حوزه شینگن را خواهید داشت و همچنین می توانید از کشور اتریش برای مهاجرت به سایر کشورهای دیگر نیز اقدام نمایید

 41. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه . میخواستم بپرسم آیا بعد از تحصیل در اتریش خیلی سخت هست که pr این کشور رو دریافت کرد ؟ و اینکه آیا رشته تحصیلی تاثیری تو این موضوع داره؟ یعنی مثلا کسی که حقوق خونده یا موسیقی باهم تو این مورد فرق دارن ؟

  1. با سلام
   شما بعد تحصیل می توانید وارد بازار کار شوید و از طریق کاریابی اقامت خود را اخذ نمایید. باید شغل مربوطه مرتبط با رشته شخص باشد. رشته تاثیری در دریافت اقامت ندارد.

 42. سلام خسته نباشید . میخواستم ببینیم برای کاریابی لازم هست که زبان داچ را بلد باشم یا با انگلیسی هم میشه ؟

  1. با سلام
   بهتر است که سطح زبان خود را تقویت کنید که برای ارتباط گیری با کارفرما راحت تر باشید.

  1. با سلام
   شهرهای مانند وین گراتس زالتسبورگ و غیره از بهترین شهر های دانشجویی برای تحصیل در کشور اتریش شناخته می گردند

 43. لطفا در مورد روند و اقدامات مهاجرت از طریق ازدواج با فرد ایرانی دارای اقامت در اتریش توضیح دهید
  و همچنین در سایت نوشته بودید فرد باید تابعیت قبلی خود را نداشته باشد تا تابعیت اتریش را از طریق ازدواج بگیرد.
  در این مورد هم بیشتر توضیح دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *