موسسه مشاوره ای MIE

گزیده ای در خصوص موسسه مشاوره ای MIE

موسسه مشاوره ای MIE که در اتریش ثبت گردیده است، بطور مشخص در زمینه های مختلف نظیر پذیرش، تحصیل در خارج از کشور و انتخاب وکیل و امثالهم مشاوره می دهد. موسسه مشاوره ای MIE با دفاتر وکلای مشهور و بنام نظیر جناب آقای دکتر شوارز ( Schwarz ) همکاری کرده و از کمک و مشاوره این عزیزان نیز بهره مند است. بسیاری از پرونده ها و امور موکلین را به وکلای موفقی نظیر ایشان ارجاع می دهد. . شایان ذکر است این موسسه هیچ نماینده ای ندارد شما می توانید چه با ما، چه با موسساتی که در وب سایت ما تبلیغ می نمایند، جهت ارتباط با ما تماس بگیرید. لیکن موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE شما را مختار نموده تا مارا با رقبای ما مقایسه نموده و همچنین در انتخاب مشاور خود، آزادانه تصمیم بگیرید.

بدیهی میباشد موسسه مشاوره ای MIE همچنان که پیش تر ذکر کردیم، مسئول هیچ دفتری در هیچ کجای جهان؛ چه دفاتری که بر روی سایت ما تبلیغ دارند و چه آن های که هیچ تبلیغاتی در سایت ما ندارند نمی باشد. در موسسه MIE ما بری شما درخصوص نحوه امور و اقدام برای مسائلی نظیر پذیرش، انتخاب دانشگاه، هزینه های زندگی در خارج از کشور، چگونگی اخذ وکیل و امثالهم مشاوره ارائه نموده و در تمام مراحل قدم به قدم در کنار شما عزیزان خواهیم بود. موسسه MIE به دلیل به کار گیری و استفاده از اشخاص خوشنام، وکلا، مشاورین متخصص و بسیار حرفه ای امروزه برای بسیاری از عزیزان، چه در ایران و چه در خارج از کشور مورد شناخت می باشد. ما تمام سعی خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه خدمات مشاوره ای، حتی مشاوره های رایگان، نظیر مشاوره از طریق واتس اپ و مشاوره تلفنی رایگان در کنار شما عزیزان ارائه خدمات بنماییم.

این موسسه امروزه با بیش از 50 دانشگاه، کالج، موسسه علمی و تحقیقاتی در خصوص زبان عقد قرارداد نموده و به عنوان پارتنر یا ایجنت آن ها شناخته می شود. شما می توانید در همین وب سایت و وب سایت های مرتبط با ما مطالب علمی بسیاری را مطالعه بفرمایید، لیکن دقت بفرمایید که ما در تمامی این موارد خدمات نخواهیم داشت، خدمات ما در خصوص مشاوره است و بسیاری از مطالب فقط جهت بالا بردن اطلاعات شما عزیزان ارائه گردیده است.

جهت تحقیق و علم و اطلاع از اینکه چه خدماتی توسط این موسسه ارائه می گردد، می توانید در ساعت کاری ما با مشاورین ما تماس گرفته و از خدمات ما مطلع گردید.

اطلاعاتی که در این وبسایت مشاهده می نمایید بر اساس تحقیقات اشخاصی هست که غیر حقوقی هستند و موسسه MIE هیچ گونه مسئولیت حقوقی در خصوص اطلاعات وبسایت ندارد. ما همیشه توصیه می کنیم این اطلاعات را راستی آزمایی کنید و با یک وکیل لوکال در میان بگذارید.

© تمام حقوق محفوظ است - این وب سایت توسط موسسه مشاوره ای MIE از موسسه ملک پور خریداری شده است.
مشاوره رایگان