دوره زبان انگلیسی در انگلستان

معرفی دوره های زبان انگلیسی در انگلستان

یکی از دغدغه های اکثر افرادی که علاقه به مهاجرت تحصیلی به انگلستان دارند، بحث زبان انگلیسی، یادگیری آن و گرفتن مدرک زبان انگلیسی می باشد. از این رو خیلی از متقاضیان تمایل دارند از طریق تحصیل در دوره زبان مهاجرت کنند. کشور انگلستان که انگلیسی زبان است و دارای سیستم آموزشی قوی و دانشگاه ها و کالج های معتبر و معروف می باشد، یکی از گزینه هایی است که افراد به عنوان مقصد خود برای گذراندن دوره های زبان انتخاب می کنند. آیا امکان تحصیل در دوره زبان انگلیسی در انگلستان وجود دارد و شرایط تحصیل دوره زبان در انگلستان چیست؟ دوره زبان در انگلستان چیست؟ چه مدارکی برای اخذ پذیرش در دوره زبان انگلیسی در انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی از طریق دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان مورد نیاز می باشد؟ شرایط دوره زبان در انگلستان چیست و تحصیل زبان در انگلستان چه مزایایی دارد؟ به همین منظور ما این مقاله را به بررسی کامل و جامع شرایط تحصیل در انواع دوره زبان در انگلستان اختصاص دادیم و تمامی اطلاعات مورد نیاز برای کسانی که قصد دارند از طریق دوره زبان انگلیسی به کشور انگلستان مهاجرت کنند، را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. جهت بررسی دقیق تر شرایط خود جهت مهاجرت تحصیلی به انگلیس از روش دوره های زبان انگلیسی، می توانید با کارشناسان موسسه مشاوره ای MIE تماس تلفنی بگیرید و مشاوره رایگان در این خصوص دریافت کنید.

اگر سوالی دارید با کلیک بر روی این دکمه می توانید سوال خود را در بخش دیدگاه بپرسید.

اگر نیاز به مشاوره دارید، جهت دریافت مشاوره رایگان روی دکمه کلیک کنید

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.
 • 3 دقیقه
 • 3 K
 • ارسال

همانطور که می دانید امکان تحصیل زبان انگلیسی و مهاجرت از طریق دوره زبان به کشور انگلستان وجود دارد. سوالی اصلی که پیش می آید : دوره زبان در انگلستان چیست ؟ دانشگاه ها و کالج های مختلفی در کشور انگلیس وجود دارند که انواع دوره زبان در انگلستان را برای علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی ارائه می کنند. دلایل شرکت در دوره زبان انگلیسی در انگلستان می تواند مواردی مثل وارد شدن به دانشگاه های این کشور، شرکت کردن در دوره ها و کورس های بیزینس، گذراندن دوره هایی جهت آماده سازی برای شرکت در آزمون های بین المللی، گرفتن سرتیفیکیت های معتبر زبان انگلیسی و … باشد. پس افراد بسته به نیاز خود می توانند در دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی در انگلستان شرکت کنند و سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند. در ادامه انواع دوره زبان در انگلستان را به همراه شرایط هر یکی از آن ها خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد. شما می توانید برای اطلاع از تحصیل آنلاین در انگلستان لینک مقاله موجود را مطالعه کنید.

 این دوره زبان قبل ورود به مقطع لیسانس و فوق لیسانس می باشد و برای افرادی مناسب است که قادر به ارائه نمره آیلتس مورد نظر برای مقاطع تحصیلی نامبرده شده نیستند.

کسانی که دارای مدرک دیپلم هستند و نتوانستد نمره آیلتس 6 برای ورود به دانشگاه ارائه کنند، می توانند برای این دوره زبان اقدام نمایند.

این دوره برای کسانی که قصد اخذ مدارک زبان آیلتس، تافل و … را دارند، مناسب می باشد.

در این دوره آموزش زبان، افراد بر اساس رشته تحصیلی و حرفه خود زبان را به صورت تخصصی یاد می گیرند.

در این دوره، متقاضیان زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای برای شرکت کردن در جلسات کاری خود، کنفرانس ها و ملاقات های مختلف یاد می گیرند.

در این دوره به متقاضیان که خود استاد و معلم زبان انگلیسی هستند، تکنیک ها و اصول آموزش زبان را یاد می دهند.

برخی از مدارس و کالج دوره های آموزش زبان انگلیسی برای مدت کوتاهی 1 الی 3 ماه که مناسب تعطیلات تابستان می باشد، ارائه می کنند.

در این دوره 4 اسکیل زبان را به دانشجویان آموزش می دهند

هر دانشگاه یا کالجی که دوره آموزش زبان انگلیسی در انگلستان برگزار می کند، جهت متقاضیان شرایط خاصی در نظر گرفته است. کسانی که تمایل دارند در دوره زبان در انگلستان شرکت کنند، درصورتی که مدت زمان دوره انتخاب شده کمتر از 1 سال باشد، باید برای ویزای کوتاه مدت اقدام کنند. به این علت که ویزای تحصیلی انگلستان برای دوره های تحصیلی صادر می شود که طول تحصیل دوره ای که فرد متقاضی انتخاب کرده است، بیشتر از یک سال باشد. یک موضوع قابل توجه دیگر برای افرادی که قصد دارند در دوره های زبان زیر 1 سال در انگلستان اقدام کنند، این است که شانس ویزای کوتاه مدت انگلستان به نسبت ویزای تحصیلی انگلیس پایین می باشد. اما چنانچه شما قصد مهاجرت از طریق تحصیل به کشور انگلستان دارید و دارای نمره پایین تر از حد نساب برای مقطع مورد نظر هستید.

برای مثال شما متقاضی تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های کشور انگلستان هستید و دارای مدرک آیلتس 6 هستید یا اینکه تمایل به تحصیل در دانشگاه های کشور انگلیس در مقطع لیسانس دارید و می توانید آیلتس 5.5 ارائه کنید، این امکان را دارید که برای دوره آموزش زبان انگلیسی در کشور انگلستان اقدام نمایید. به عبارتی دیگر برای شخص متقاضی پذیرش از دانشگاه برای مقطع مورد نظر با دوره زبان گرفته می شود. شما می توانید برای اطلاع از تحصیل آنلاین در انگلستان لینک مقاله موجود را مطالعه کنید.

یکی از مهم ترین مسائلی که برای افرادی که تمایل به تحصیل دوره زبان انگلیسی در انگلستان دارند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بحث ارائه مدارک می باشد. چه مدارکی برای اخذ پذیرش در دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان مورد نیاز است؟ اصلی ترین مدارکی که افراد برای اخذ پذیرش در دوره های کالج در انگلستان باید ارائه کنند، مدارک هویتی و مدارک تحصیلی می باشند. لازم به ذکر است که حتی کسانی که تمایل دارند از طریق دوره آموزش زبان انگلیسی در انگلستان اقدام به مهاجرت نمایند، باز باید حداقل مدرک زبان را به کالج یا دانشگاه مورد نظر ارائه کنند. در زیر لیست مدارک مورد نیاز جهت تحصیل دوره زبان در انگلستان و اخذ پذیرش در دوره زبان انگلیسی را خدمت شما عزیزان شرح داده ایم :

 1. پاسپورت فرد متقاضی به همراه مدارک هویتی دیگر از قبیل شناسنامه و عکس
 2. تمامی مدارک تحصیلی فرد متقاضی تا آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده توسط وی
 3. رسید پرداخت هزینه های ثبت نام در دوره زبان در کالج یا دانشگاه
 4. مدرک زبان

مدارس شبانه روزی در انگلستان

انواع مدارس شبانه‌روزی انگلستان

با توجه به اینکه شرایط تحصیل در انواع دوره زبان در انگلستان برای عموم وجود دارد، پس کشور انگلیس کالج ها و موسسات آموزش عالی مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی تعیین کرده است و افرادی که قصد یادگیری دوره زبان در انگلستان دارند، می توانند در کالج های انگلستان یا موسسات تحصیل نمایند. باید این موضوع را خاطر نشان کرد که همه کالج ها دوره های یکسانی برای آموزش زبان برای دانشجویان بین المللی در نظر نگرفته اند. به عنوان مثال برخی کالج ها دوره های عمومی زبان انگلیسی ارائه می کنند ؛ برخی دیگر دوره های آماده سازی برای شرکت در آزمون های بین المللی و معتبر را ارائه می کنند ؛ برخی دوره های زبان انگلیسی در انگلستان به صورت فشرده در کالج ها ارائه می شوند ؛ برخی از دوره های کالج در انگلستان به صورت تخصصی در مورد زبان تجارت هستند. در ادامه لیست کالج هایی که تور آموزش زبان انگلیسی در انگلستان را ارائه می کنند، در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم :

 • دانشگاه کمبریج
 • دانشگاه آکسفورد
 • کالج ادینبورگ
 • کالج بیرمنگام
 • کالج داکلندز لندن
 • کالج وارویک شایر
 • دانشگاه شفیلد
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

اگر شما قصد دارید از طریق دوره زبان انگلیسی در انگلستان به این کشور مهاجرت کنید، پس از اینکه موفق شدید از دوره زبان مورد نظر پذیرش اخذ کنید، باید برای ویزای دوره زبان در انگلستان اقدام نمایید. چنانچه مدت زمان دوره زبانی که انتخاب کردید، کمتر از 6 ماه باشد، می توانید ویزای توریستی کشور انگلستان را اخذ نمایید و با این ویزا در کالج مورد نظر به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. اما چنانچه طول دوره زبان انتخاب شده  بیشتر از 6 ماه و کمتر از 1 سال باشد، می توانید برای نوعی از ویزای تحصیلی انگلیس که کوتاه مدت می باشد، درخواست دهید. اما چنانچه مدت زمان تحصیل در دوره های زبان انگلیسی در انگلستان بیشتر از 1 سال باشد یا اینکه پذیرش مشروط از دانشگاه با دوره زبان داشته باشید، واجد شرایط برای اخذ ویزای تحصیلی کشور انگلستان هستید. به طور کلی مدارکی که برای اخذ ویزای دوره زبان در کشور انگلستان مورد نیاز است، به شرح ذیل می باشند :

 • مدارک تحصیلی فرد متقاضی دوره زبان در انگلستان
 • نامه پذیرش از دوره های کالج در انگلستان از دانشگاه یا موسسه آموزشی در کشور انگلیس به اضافه هزینه های تحصیل و همینطور هزینه های ثبت نام
 • فرم درخواست ویزای تحصیلی یا ویزای تحصیلی کوتاه مدت یا ویزای توریستی
 • نامه تمکن مالی برای اثبات توانایی در پرداخت هزینه های زندگی در انگلیس
 • مدارک هویتی مثل شناسنامه و پاسپورت
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

یکی از سوالاتی که همیشه برای کسانی که قصد دارند از طریق تحصیل به کشور دیگری از جمله کشور انگلیس مهاجرت کنند، پیش می آید، این است که امکان گرفتن بورسیه و کم کردن هزینه تحصیل وجود دارد؟ قطعاً برای افرادی که می خواهند از طریق دوره زبان در انگلستان به این کشور مهاجرت کنند، این سوال هم مطرح می شود. با توجه به اینکه کسانی که تحصیل از طریق دوره زبان انگلیسی در انگلستان را به عنوان راه مهاجرتی خود به انگلیس انتخاب می کنند و در بدو ورود باید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند، پس امکان دریافت بورسیه وجود ندارد. به صورت کلی بورسیه تحصیلی در انگلستان شامل افرادی می شود که رزومه علمی قوی دارند و دارای مدرک آیلتس می باشد. لازم به ذکر است که دانشجویانی که تمایل به تحصیل در مقطع دکتری دارند، شانس بیشتری برای اخذ بورسیه تحصیلی در انگلستان دارند. البته شرط اصلی برای تحصیل در مقطع دکترا در انگلستان، ارتباط برقرار کردن با اساتید و پیدا کردن سوپروایزر می باشد. مقاله شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان شما را برای دریافت بورسیه تحصیلی راهنمایی خواهد کرد.

همانطور که می دانید کسانی که تمایل دارند تحصیلات خود را در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاه های کشور انگلیس ادامه دهند، باید مدرک زبان ارائه کنند و به ترتیب نمره های 6 و 6.5 حداقل نمره های مورد نیاز برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند. یکی از دغدغه هایی که برای اکثر متقاضیان مهاجرت به انگلستان وجود دارد، بحث ارائه مدرک زبان است. خیلی از افراد علیرغم تلاش های زیادی که برای یادگیری زبان انگلیسی می کنند و در کلاس ها و دوره های مختلف آموزشی شرکت می کنند، اما موفق نمی شوند نمره زبان مورد نظر خود را اخذ کنند. پیشنهاد ما به افرادی که متقاضی گذراندن دوره زبان انگلیسی در انگلستان هستند، این است که می توانند در کلاس های آموزش زبان انگلیسی که سفارت انگلیس برای متقاضیان در نظر گرفته است، شرکت کنند. لازم به ذکر است که سفارت انگلستان در ایران قرار دارد و برای کسانی که قصد یادگیری زبان انگلیسی دارند، کلاس های آموزش زبان انگلیسی ارائه می کند. پس در صورتی که قصد گرفتن مدرک زبان انگلیسی برای اخذ ویزای تحصیلی انگلیس چه با دوره زبان در انگلستان چه با پذیرش مستقیم از دانشگاه دارید، می توانید جهت یادگیری زبان در کلاس های آموزش زبان انگلیسی در سفارت انگلیس ثبت نام نماید. با ثبت نام در کلاس های آموزش زبان انگلیسی در سفارت انگلیس، شما می توانید زبان انگلیسی را توسط اساتید خبره و مورد تایید سفارت کشور انگلستان فرا گیرید. برای اطلاع از هزینه تحصیل در انگلستان مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

یکی دیگر از موضوعات بسیار مهم برای کسانی که دوره زبان انگلیسی در انگلستان را انتخاب می کنند و قصد دارند از طریق تور آموزش زبان انگلیسی در انگلستان به این کشور مهاجرت کنند، بحث هزینه های دوره زبان در انگلستان است که در این قسمت به بررسی آن خواهیم پرداخت. به صورت کلی کسانی که دانشگاه های انگلیس را به عنوان محل تحصیل خود برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب می کنند، هزینه بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی به نسبت افرادی که کالج های انگلستان را انتخاب می کنند، پرداخت می کنند. جدول زیر میانگین هزینه ای که فرد بابت تحصیل خود در انواع دوره زبان در انگلستان باید پرداخت کند، را نشان می دهد :

نوع دوره زبان هزینه هفتگی تحصیل
دوره های زبان عمومی 80 پوند
دوره های فشرده زبان انگلیسی 130 پوند
دوره های نیمه فشرده زبان انگلیسی 110 پوند
دوره آمادگی آزمون های بین المللی 180 پوند
دوره زبان تجارت 80 پوند

آیا امکان گذراندن دوره آموزش زبان انگلیسی در کشور انگلستان در دانشگاه های این کشور وجود دارد؟ چه دانشگاه هایی برنامه دوره زبان انگلیسی در انگلستان را برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته اند؟  برخی از دانشگاه های کشور انگلیس دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان ارائه می کنند که افراد می توانند برای یادگیری زبان برای این دانشگاه ها اقدام کنند. در زیر لیست دانشگاه هایی که انواع مختلف دوره زبان انگلیسی را ارائه می کنند، نام برده ایم :

 • دانشگاه ناتینگهام
 • دانشگاه ساری
 • دانشگاه نیوکاسل
 • دانشگاه لیدز
 • دانشگاه لافبورو
 • دانشگاه وارویک
 • دانشگاه لستر
 • دانشگاه ساوت همپتون
 • دانشگاه آنجلینای شرقی

تحصیل زبان در انگلستان چه مزایایی دارد؟ ما در این قسمت از مقاله دوره زبان انگلیسی در انگلستان به بررسی مزایای شرکت در دوره زبان در انگلستان و یادگیری زبان انگلیسی در این کشور می پردازیم. کشور انگلستان با توجه به اینکه انگلیسی زبان است، دارای موسسات و کالج معتبر زیادی در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد. از این رو اگر شما از سطح بالای زبان انگلیسی برخوردار نیستید، می توانید از شرایط دوره زبان در انگلستان استفاده نمایید و با یادگیری زبان انگلیسی در محیط شانس خود را برای ورود به تاپ ترین دانشگاه های این کشور امتحان کنید. به عبارتی دیگر، با توجه به اینکه شما زبان انگلیسی را در محیط انگلیسی زبان فرا می گیرید و در خود کشور انگلستان هستید، شانس بیشتری برای اپلای در دانشگاه های مختلف و اخذ پذیرش از آن ها دارید. علاوه بر این، با یاد گرفتن زبان انگلیسی توسط اساتید نیتیو و محلی، بعد از فارغ التحصیلی نیز شانس بیشتری برای ورود به بازار کار در انگلستان دارید.

مزایای مهاجرت از طریق دوره زبان انگلیسی در انگلستان را خدمت شما عزیزان شرح دادیم، سوالی که پیش می آید این است که آیا این روش، مهاجرت از طریق تحصیل دوره زبان در انگلستان، معایبی هم دارد؟ یکی از اصلی ترین معایبی که تحصیل دوره زبان در انگلستان دارد، کم کردن شانس ویزای تحصیلی فرد متقاضی می باشد. حتماً در جریان هستید ویزای تحصیلی کشور انگلیس امتیاز بندی و pbs می باشد و مدرک زبان یکی از مدارکی می باشد که ارائه آن دارای امتیاز می باشد. پس کسانی می توانند برای ویزای تحصیلی انگلیس از طریق دوره زبان اقدام کنند که هم پذیرش مشروط از دانشگاه داشته باشند و مهم تر اینکه دارای مدرک آیلتس باشند. حتی کسانی که می خواهند برای دوره زبان در انگلستان اقدام کنند، باید مدرک زبان آیلتس حداقل با نیم نمره یا یک نمره کمتر نسبت به سطح مورد نظر ارائه کنند. پس یکی از شروط تحصیل دوره زبان در انگلستان ارائه دادن مدرک زبان مورد نیاز است که جزء اصلی ترین فاکتورها برای اخذ ویزای تحصیلی انگلیس محسوب می شود. ضمن اینکه برای تحصیل در دوره های زبان انگلیسی در انگلستان، متقاضیان باید هزینه بابت تحصیل در دوره زبان پرداخت نمایند.

بهترین رشته تحصیلی در انگلیس

درآمد بهترین رشته های تحصیلی در انگلستان

اکثر افرادی که تمایل دارند از طریق تور آموزش زبان انگلیسی در انگلستان به کشور انگلیس بروند، سطح بالایی از زبان انگلیسی ندارند و قصد مهاجرت به این کشور را دارند. به عبارتی دیگر چون یکی از الزامات تحصیل در انگلستان ارائه مدرک زبان است و شاید گرفتن مدرک آیلتس برای عده ای از علاقه مندان به اخذ ویزای تحصیلی انگلستان چالش بزرگی باشد. پس متقاضیان از طریق تحصیل در دوره زبان در انگلستان به این کشور مهاجرت می کنند و پس از اتمام تحصیل خود دنبال راهی برای اقامت در انگلیس هستند. به صورت کلی در صورتی که شما قصد ادامه زندگی در انگلستان را دارید و تمایل دارید از طریق تحصیل در دوره زبان انگلیسی در انگلستان به این کشور مهاجرت کنید، حتماً باید برای مقاطع تحصیلی دانشگاه با پذیرش مشروط دوره زبان اقدام نمایید. به این علت که زمانی که شما از دانشگاهی پذیرش داشته باشید، واجد شرایط برای اخذ ویزای تحصیلی انگلیس هستید و ویزای تحصیلی انگلیس دارای اقامت پس از تحصیل می باشد. به صورت کلی، طبق جدیدترین تغییری که در قوانین مهاجرتی کشور انگلستان پیش آمده است، کسانی که دارای پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه ها یا کالج های کشور انگلیس در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری هستند، پس از فارغ التحصیلی تا 2 سال اجازه زندگی در انگلیس را دارند. در این حین، در صورتی که افراد موفق شوند یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرما در انگلیس داشته باشند، می توانند اقامت تحصیلی خود را تبدیل به اقامت کاری کنند و پس از 5 سال کار کردن می توانند اقامت دائم انگلیس را اخذ کنند.

✔️ شرایط تحصیل کردن در دوره زبان انگلیسی در انگلستان و یادگیری زبان در خود کشور انگلیس چیست؟

دو شرط اصلی تحصیل دوره زبان در انگلستان عبارتند از : ارائه نامه پذیرش از کالج یا دانشگاه مربوطه و مدرک زبان با حداقل نمره

✔️ برای تحصیل در دوره زبان در انگلستان چه هزینه ای باید پرداخت کرد؟

هزینه تحصیل در دوره زبان بسته به نوع دوره از 80 پوند تا 180 پوند در هفته متغیر است.

✔️ انواع دوره زبان در انگلستان چیست؟

دوره زبان عمومی، دوره زبان تخصصی، دوره زبان تجارت، دوره زبان آمادگی آزمون، دوره زبان Foundation و دوره زبان Pre-sessional از انواع دوره زبان در انگلستان هستند.

✔️ تحصیل دوره زبان انگلیسی در انگلستان چه مزایایی دارد؟

کسانی که زبان انگلیسی را در خود محیط یاد می گیرند، راحت تر می توانند وارد دانشگاه های انگلیس و بازار کار این کشور شوند.

✔️ امکان تحصیل رایگان برای کسانی که از طریق دوره زبان به انگلستان مهاجرت می کنند، وجود دارد؟

خیر، تحصیل در دوره زبان در انگلستان مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

شرایط تحصیل دوره زبان انگلیسی در انگلستان و چگونگی مهاجرت به انگلیس از طریق دوره زبان را در این مقاله مورد تحقیق و بررسی علمی قرار دادیم. پس از اینکه انواع دوره زبان در انگلستان به همراه هزینه تحصیل در این دوره ها را به تفصیل خدمت شما عزیزان شرح دادیم، مزایا و معایب تحصیل در دوره زبان انگلیسی در انگلستان را با هم مقایسه کردیم. امیدواریم با خواندن این مقاله شما عزیزانی که قصد دارید از طریق دوره زبان در انگلستان به این کشور مهاجرت کنید، اطلاعات کاملی در این خصوص کسب کرده باشید. علاوه بر این، شما همراهان عزیز می توانید با کارشناسان موسسه MIE در سراسر دنیا تماس تلفنی بگیرید و شرایط خود را به صورت تخصصی برای مهاجرت تحصیلی به انگلیس و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان بررسی نمایید. همینطور شما متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی از طریق تحصیل دوره زبان انگلیسی می توانید سوالات خود را در مورد شرایط تحصیل دوره زبان انگلیسی در انگلستان و همچنین دیگر کشورهای جهان در قسمت دیدگاه سایت بپرسید و پاسخ آن ها را دریافت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
تیم تحریریه MIE
تیم تحریریه MIE
مقالات پیشنهادی:
مشاوره رایگان تلفنی
ساعات کار دفاتر ایران، روز های شنبه تا پنج شنبه 9:15 الی 17 می باشد. ساعات کار دفتر وین، روزهای یکشنبه تا پنج شنبه 9:15 الی 17 و روزهای جمعه 11 الی 16:00 می باشد.

فهرست مطالب

4 دیدگاه در مورد “دوره زبان انگلیسی در انگلستان”
 1. سلام
  من 25 سال دارم و لیسانس طراحی لباس
  پارتنر من الان ساکن انگلیس هست اگر که واسه دوره زبان از اونجا واسم پذیرش بگیره و مدارک خودشو بذاره که بگه ساپورت مالی من با اونه اینجا برای سفارت دیگه نیاز به تمکن مالی هست؟ همچین چیزی امکان پذیر هست؟ امکان ریجکتی ویزا چقدر؟

  1. سلام وقت بخیر
   توصیه می شود که مبلغ تمکن در حساب شما باشد به علت نداشتن رابطه قانونی امکان پذیرش این موضوع از سمت سفارت بسیار پائین است

 2. My name is mohammad fawad my father name is Ghulam abass.I learn english in afghanistan .after one or two months I will finish my english now i am in bad situation in Kabul I hope that I continuou my english in London
  Please help me that I come on there

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *